אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התוצאות הסופיות: בנט ושקד בחוץ, הליכוד עלה במנדט על חשבון יהדות התורה

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
התנהלות מלצר היא שערוריה קולוסאלית
המנדט השמיני של יהדות התורה בפנים, זה בדוק כבר עתה, חצי שעה אחרי חצות, ידוע על כמה קלפיות נוספות שבהם נרשמו הקולות של ג' על שם העבודה, מה שהוריד את הקולות לג'. כשתתוקן הטעות, יהיה לג' נציג שמיני באופן וודאי, עם יתרה של יותר מארבע מאות קולות. הבזיון הגדול הוא, שלמרות שהשופט מלצר כבר שמע על התופעה של ה"טעויות", וכבר תוקנו כמה טעויות כאלו במהלך היום, הוא אץ לפרסם תוצאה בחצות, ולא המתין לגמר בירור הענין, ואף הקדים את פרסום התוצאות, שבעבר נאמר שיפרסם בשבוע הבא. על פניו, נראה מחשיד מאוד, נראה שלו ולנשיא המדינה ששיתף פעולה וביקש פרסום מהיר, היה רצון שתחילת המו"מ תהיה עם כח נחות לחרדים, ואולי אף נחיתות לגוש הימין כולו. ראוי לדאוג שימצו את הדין עם המקלידים ה"טועים" שמשום מה טעו אותה טעות הרבה פעמים, ודווקא לרעת יהדות התורה ולטובת העבודה. הזייפנים צריכים לשבת כמה שנים בכלא על ניסיון לזיוף הבחירות. כמו כן יש לדרוש חקירה ממצה בנוגע להתנהלותו של מר מלצר, שנראית על פניו כמו נסיון להטות את התוצאות ולשנות את המהלך התקין של הרכבת הקואליציה.
חוקר פרטי | 12.04.19
41.
יעוץקודם
בנט ושקד אני יודע שאתם לא מאמינים למיטיקנים אך אני כנומרולוג היה ברור לי שהסיכויים להצלחה אינם אפשריים זה תלוי ביום ההכזרה ותאריכי הלידה שלכם ובשם המפלגה החדשה.חבל לי על איילת שקד שיש לה תכונות של מנהיגה ול הגיע לטופ. אין ספק שתצליח מאוד בחיים האזרחיים .בהצלחה לכם.
יוסף | 12.04.19
21.
מה מוזר תכלס,
שגוש השמאל (הכולל את המפלגות הערביות) התחזק כתוצאה מקולות החיילים. וזאת, לאחר שידוע מכל מערכות הבחירות, שקולות החיילים מחזקים את הימין במעט, וכן לאור העובדה שלאחר ספירה חלקית של קולות החיילים גם ראו שגוש הימין במגמת התחזקות. ופתאום זה השתנה... אני לא חושד במשהו לא כשר שם, אבל נראה הגיוני שיש איזו טעות (לא שאני מחדש משהו, זה בעצם מה שכתוב בכתבה)
חיים | 11.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת