אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדקו: מה עשתה קרן ההשתלמות שלכם במרץ?

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
ל 17
אתה טועה ומטעה. למרות הירידות ב 2018, אם תבדוק מה עשו הקרנות של אלטשולר שחם מינואר 2018 עד מרץ 2019 תגלה שהתשואות הם 4.4% במסלול הכללי ו 5.3 במנייתי. וזה עוד ללא חודש אפריל בו צפויה תשואה גבוהה ביותר. מה שמוביל שלאורך זמן, למרות ירידות, התשואות על קרנות ההשתלמות הן מצויינות. פשוט צריך סבלנות. הוכחה נוספת לכך הם משבר 2008 שאחריו הקרנות תיקנו ועלו בענק.
משקיע | 11.05.19
16.
פיקוח על ניהול הקרנות
מי בודק את אלטשולר שחם שאינם עושקים קשישים.....קופת גמל שלא רק שלא מרוויחה דבר אלא משלמת דמי ניהול אלפי שקלים...מי בודק אותם הרי האינטרס שלהם הוא טובתם בלבד משתמשים בכסף שלך לעסקיהם והרפתקאות לא משלמים כל רווח ועוד גובים עמלה...לזה התכוון המחוקק? אולי ראוי להפוך כמו בדרום קוריאה לפנסיה ממלכתית וכל ההקלותבמס וההפרשות ינוהלו ביד ממלכתית בגישה ציבורית ישרת דרך...וחסרת אינטרס לעשות קופה לבעלים.
עמית עשוק | 06.05.19
14.
שירות גרוע זלזול וחוסר סדר חבל מאד. זה בסוף יחזור אליהם
אני לקוח שלהם שנים .נכון שהתשואות טובות בד"כ ,אבל השירות מאד גרוע הם לא מסודרים ולדעתי זה ייפגע גם בהשגים שלהם.אני רגע לפני עזיבה, גם אם במקום אחר ארוויח טיפה פחות(מה שלא בטוח) עדיף מאשר להרגיש כזה חוסר יחס כזה שירות גרוע והמון טעויות המון טעיות. אי אפשר לקבל אפילו אישור על הפקדה לקרן.שלח מייל אם ייתחסו ייקח חודש ויותר.ואז פתאום כמה יתייחסו וכבר יטרידו ויישאלו הכל מחדש. עינוי אמיתי. חבל חבל חבל פשוט שמים פס על הלקוחות
יאיר 5656 | 04.05.19
9.
אילו יכולתי לומר שלום ולא להתראות
בעבודה חייבו אותי להשתייך לקרן פנסיה הבעייה שאני תקוע עם זה עד יוני 2020 למרות שדמי הניהול אוכלים את הכלום שנקרא ״ רווח ״ הלוואי וידעתי איך להתנתק מהבוץ הזה אני רואה את הדוחו״ת בא לי לבכות , מדוע אני צריך להחזיק על גבי את כל הפקידים של הקרן , שכל מה שיעשו , לעולם לא יתרום לי כלום , מסיבה פשוטה , שהכלכלה על הקרשים ( בברכה ד״ר קמינסקי )
ברצינות  | 17.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת