אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוני מילוא מכר לגיאורגיה טילים של רפאל ב־50 מיליון דולר

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

58.
כחבר ממשלה רוני מילוא תמיד ובכל הזדמנות הצהיר שהוא מתרחק מכסף, שלא ידבק בו רבב אף לא בטעות..
תמיד שאלתי את עצמי מדוע אדם שטוען לטוהר מידות בעקביות כה רבה, טורח לרחוץ הנקיון כפיו שוב ושוב ו...שוב.. כי אם אתה נקי מכל רבב מדוע אתה עובד בלדברר וליחצן את עצמך?! אז איזה יופי לנו שבסוף הביב הזה עלה על גדותיו... :) מאחלת לכל המושחתים הצפה של הביבים שלהם כל המושחתים באשר הם, ללא הבדלי מפלגות וללא כל אפליות, משמאל ומימין מהמרכז ומהשוליים. סתימה בביב זו הזדמנות נפלאה לטיהור ״המערכת״ מחכה בכליון עיניים לביבי השופכין ״היושב באולימפוס״..
נאוה | 24.04.19
49.
כמו אולמרט, ליכודניק שערק בשביל בצע למחנה השמאל
לרוני מילוא שמור כיסא בגיהינום: לאחר שנבחר בקולות הליכוד לראשות העיר תל אביב, הוא מכר את המדינה בשביל כסף קידם את הסיסמא עיר ללא הפסקה בתל אביב הפך אותה לבית זונות ואחרי זה הוא קידם והכשיר כאילו מימין את הסיסמא עזה ויריחו תחילה שהפכה לתהליך אוסלו ולעשרות אלפי הרוגים.
פרדי | 17.04.19
19.
לא איש ציבור ולכן הסיכסוך עיסקי
כמו רבים אחרים השתמש בתפקידים הציבוריים למינוף עצמי (בנה את עצמו על גב הציבור, מסריח אבל חוקי) כיום האיש אינו אישיות ציבורית ולכן יכול לעשות לביתו ולכיסו כרצונו הסיכסוך עיסקי וללא עיניין לציבור פרט לנושא הרכילותי יש לבדוק את ההון האישי ונכסיו של האדם ומקורותיו כמו כל אזרח יש לבדוק אם שולמו מיסים כחוק או שגם כאן נעקצה הקופה הציבורית עצוב אבל האדם מייצג התנהלות נפוצה של אישי ציבור לשעבר
ישראל | 16.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת