אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אייל לפידות ירוויח בשיכון ובינוי 43% יותר מהשכר הכולל של הבכירים שקדמו לו

96 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

83.
ייתכן שמגיע לו
אולי בתור בן אדם - אינו בן האדם האהוד ואינו בעל חמלה וכפי שהכרתי אותו גם נרקסיסט רציני, אך כל זה ולתגובות אין קשר כי הוא אכן אדם חכם, מנכ"ל מבריק ובשורה התחתונה אינו רואה אף אחד ממטר ויודע להשיג את מרתו - כסף כסף כסף - הוא בנה לעצמו מותג של מכונה שיודעת ליצור ! נכון, ע"ח אחרים אבל החברה שהוא ממנכ"ל אותה היום הביאה לכל לקוחותיה ולחברה עצמה רווחים יפים מאוד וכל השאר היו מתחתיה - נכון הוא שהניהול שלו היה בוטה לעיתים, פוגעני כי הוא ראה אך ורק את החברה - ודרכה את עצמו. ואם הו סבור שהוא מותג כ"כ יקר - הרי מותר לו - כי קבלות יש לו ! ואם החברה, מרשה לעצמה לשלם לאיש - ולא לשכוח שחלק ענק משכרו - מותנה בהישגים שתשיג החברה - אז מי אנחנו הציבור שבכלל יודע, יכול, ושופט את האדם בגלל שכרו המבוקש וכולם צריכים לדעת שאם שכרו ישולם לו בגלל ההתניה ברווחי החברה - כל המוסדיים גם ירויחו והכסף הרי חוזר אליהם בקרנות הפנסיה ובקופות. כך שכל נושא השכר יחזור לבעלי השליטה וגופי ההשקעות ברווחי החברה. בדיוק כפי שקורה בפניקס אותה הוא מנהל - ואני אינני מאוהביו
עבד איתו | 17.04.19
70.
אבל ביבי לא מיחזר בקבוקים!!! אבל שרה הזמינה שף לבית ראש הממשלה מלא פעמים!
אני לא יודע במה עוסקת ״שיכון ובינוי״ פרט לעושק והעברת כסף לטייקונים שמנים - ואם היא מביאה עוד תועלת למישהו בעולם, אבל החזירות הזאת, מצד מנהל - לא אדם יצרני, לא אדם בעל חזון טכנולוגי, עיצובי, הנדסי, מדעי, או אפילו פואטי - סתם פוליטיקאי אירגוני מנוול - מרתיעה אותי. אני אעשה מחקר קצר, ואעשה ככל יכולתי, ששום דבר שלי לא יהיה באחזקתם. שום דבר. אעדיף קרנות השתלמות פחות רווחיות, ורק לא להיות אצלם. אני לא אשלם לאיש המצורע הזה. האיש שגובה בכל יום ויום 46000 ש״ח - עשר משכורות חודשיות שיכולות להחזיק בחיים משפחה במצוקה. אלפי אנשים יקבלו פנסיות מדולדלות, ומשפילות - כדי שהאיש הזה ייקח הביתה כחמישה עשר מיליון שקל בשנה. אם הוא עצמו לא מצליח לחוש את האבסורד - שהרי הוא מנהל פנסיות - הוא אינו ראוי לנהל קרנות פנסיה. לא אצטער במיוחד על שום דבר רע שיקרה לו. האיש הוציא את עצמו מכלל החברה האנושית שבתוכה הוא חי.
משה זוכמיר | 17.04.19
69.
תכלס הוא מקבל כסף על על מריחות של דוחות ועשיית הון נייר בחברות שהוא מתעסק
זה נכון שהוא לא מבין בבניה ומן הסתם לא בדיוק הבין משהו בביטוח, אבל הוא יודע לשחק בשוק ההון יודע למרוח דוחות חיובים, לעשות כסף לבעלים בתחום הזה . שיכון ובינוי רוצה לצאת מהבורסה בכלל לפי חלק מהשמועות ופה יש בן אדם שיודע לעשות מניפולציות במספרים , כמו שחקן פוקר !!!
אחד  | 17.04.19
63.
אין שום סיבה שחברה ציבורית תשלם שכר כל כך גבוה למנכ"ל שכיר
שכר זה היה מוצדק לו הקים את החברה ב-10 אצבעות והחזיק ברוב מניותיה, ובתנאי שהחברה מרוויחה והרבה כי ההצלחה היא תוצאה של ההחלטות שלו והסיכון גם עליו. אבל מכיוון שהחברה ציבורית יש בעיה מוסרית חמורה כי הפריירים שישלמו את שכרו הם המשקיעים המוסדיים שזה הפנסיות של עם ישראל, ורוכשי הדירות שגם כך נאלצים לשלם הרבה יותר מדי עבור דירה במדינת ישראל.
יוסף מזרחי | 17.04.19
58.
אף מנכ״ל לא שווה כאלה סכומים - צריך להגביל פערי שכר בחברות ציבוריות
כל חברה מרוויחה בזכות המנכ״ל אבל גם בזכות אחרון העובדים - אין סיבה שבחברה, גם אם ריווחית מאד, יקבל מנהל כלשהו שכר גבוה פי מאות מעובדים אחרים. לפחות בחברות ציבוריות, יתערב הרגולטור ויקבע יחס שכר (עלות שכר כוללת) מקסימלי למשל של 25. כך אם אחד העובדים בחברה משתכר 10000 ש״ח בחודש אף מנהל לא יוכל לעבור 250 אלף לחודש, ירצו לתת למנהל יותר, כי החברה משגשגת, שיתנו גם לעובדים הזוטרים שגם להם יש חלק בשגשוג.
ג׳וני | 17.04.19
55.
דוגמא מצויינת איך דופקים את האזרחים. אייל לפידות מנוול.
בהפניקס המשיך והנהיג מדיניות לייגע ולעייף את מי שתובע בכל מיני אמתלאות מצוצות מהאצבע שלטעמי הן על גבול הפלילי. במהפכה הצרפתית עשו צדק ושרפו את הנצלנים תאבי הבצע בכיכר העיר למען יראו וייראו. רק אלימות תעצור את מי שאלים כלפי פשוטי העם. אלימות "חוקית" היא נוראה ומתסכלת הרבה יותר מאלימות פיסית. הגיע הזמן לעצור את החולירות דוגמת אייל לפידות.
גבי | 17.04.19
48.
הדח"צים מאשרים שכר כזה ???????
בכלל פליאה שהדירקטורים מאשרים תנאי שכר כאלה , אבל הפליאה הגדולה יותר שהדח"צים מאשרים כזו עלות שכר!!!, שומו שמים !!! ועוד העובדה שהוא כלל לא מגיע מתחום הנדל"ן???? זה שהצליח בשוק הפיננסי לא אומר שיצליח בתחום הנדל"ן (גם לא אומר שלא יצליח, אבל שוואייה שוואייה...)
ג. השרון | 17.04.19
42.
הבעיה לא בו הבעיה בכם שאתם חושבים שהוא הכי חכם ומוצלח כי הוא הכי עשיר...
תהיו בטוחים שמדפיסי הלב בתלת מימד ומטיסי החללית ועוד ועוד הרבה אנשים בארץ הם חכמים יותר ומוצלחים ממנו. הוא רק בפוזיציה שמכניסה כסף רב, הוא חכם כי הגיע לעמדה הזו? במובן מסויים אבל הוא גם בר מזל ומנצל את השיטה של השוק הקטן במדינה.
ניר | 17.04.19
29.
משכורות מופרכות ללא כל הצדקה
אפשר לחשוב שלא ניתן למצוא מנהל בשמינית מהשכר הזה. הרי עשרות מועמדים לא פחות מוכשרים יעמדו בתור. אלא שכאן מדובר בשכבה של אנשים שיכולים לקבוע לעצמם במישרין או בעקיפין את השכר ללא שום גבול סביר. מישהו צריך לשים לזה סוף בכל החברות ואז אף אחד לא יברח מהגופים הפיננסים ולא מהארץ וגם השמש תזרח כמו תמיד.
קפיטליזם חזירי | 17.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת