אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איילת שקד: "אני יוצאת לחירות משלי, לפרק זמן שאני לא מתחייבת מהו"

78 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

77.
אילת תחזור, החירות עליה מדובר היא שם של מפלגה
אילת, דעתי הפוכה מדעתך לגבי חשיבות המשפט וכוחו ויוקרתו. עם זאת, בדעתך השונה הוכחת יכולת מרשימה ביותר, מפחידה אפילו. את מוכשרת וללא ספק עוד תחזרי בגדול.. לצערי כנראה נהיה בהמשך הקרוב הפוכים בדיעותינו או למיצער מאד שונים. מקווה שעם התבגרותך ונסיונך וגדילת ילדייך, תתמתני בדיעות ותפעילי את כל כשרונך ויכולתך לכיוון מאחד יותר, מאזן יותר דמוקרטי וליברלי (ואם תרצי גם קצת לאומני)
גיל | 21.04.19
72.
איילת שקד - השרה הטובה ביותר
שנים רבות לא היתה לנו שרה טובה כל כך, שידעה בחכמתה לנווט במערכת מורכבת להוביל שינויים שישארו איתנו עוד שנים רבות. איילת באה לכנסת מתוך אמונה בצדקת הדרך למען עם ישראל, לשם היא כיוונה ולשם היא הגיעה. עוד נכונו לה אתגרים גדולים, אין לי ספק שהיא תחזור ובגדול. מחזקים אותך ומאמינים בך.
אוהד | 21.04.19
71.
מערכת המשפט
טוב שהלכת הבייתה כי רק נזק עשית מה חשבת להילחם בביבי או באזרחים כמה שאנשים היו עניים גרמת להם ליותר עוני על חשבון הוצלפ 3 אחוז לגבות מאדם שאיין כסף לגמור את החודש לכיס הפרטי של הוצלפ במקום את הכסף לטובת החוובות של אותו אדם שחייב בהוצלפ שילך לטובת סגירת התייקים אדם אים חוב של65 אתף שקל ישלם להולצפ 103 אלף שקל ועוד הוצלפ יגיד שעוד חייב 65 אלף שקל איפה 103 אלף שקל הלכו לכיס של הוצלפ במקום נטו לחובות קודם להוצלפ ואחר כך לחובות 1 שקל לכל חייב חמש כל חודש הלכו לתימיון במשך 14 שנה גזל וגנבה אני מקווה
אלמוני | 21.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת