אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זהירות, אטרקציה: אתרי תיירות מסכני חיים

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
איזה מצחיקים הפתח תקוואיים שמתבכיינים שיורדים להם על העיר
נורא מוזר שעלה תושב מפתח תקווה להגן על עירו. על מה בדיוק הוא רוצה להגן? על הלכלוך? על הבלגן? על הסתמיות שיש בעיר הזאת? האם מדובר בעוד רוכש נדלן באם המושבות שרוצה להגן על השקעתו ע"י משיכת חדשים לעיר המסכנה הזאת? כי אם מישהו מפתח תקווה רוצה באמת לעשות משהו הוא אמור להפגין נגד העיריה שלו שהפכה את העיר לשממה, ואת מרכז העיר למדבר ציה חסר כל, ואת התושבים לעבדי יום ועבדי לילה לפקקים בעיר.
לא פתח תקוואי | 01.05.19
24.
בן דוד המושבות
תסלח לי כמובן. אם המושבות מקום עלוב. 10 השכונות והמוצלחות והמבוקשות בארץ (שאינן בתל אביב) גם הן עלובות, והן כולן, ממש כולן, שממות אורבניות. דירה היא לא רק ארבע קירות עם מעלית. דירה צריכה חיים מסביבה ובשכונות הללו אין כלום. כמובן שאת זה אתה יודע מתוך שאתה גר שם או שואף לגור שם. אבל אתה לא צריך לכעוס מותק. אני מניח שאתה חדש באתר. תברר קצת לפני שתתעצבן. העצבים לא טובים לבריאות כמו שלגור בפתח תקווה לא טוב לבריאות. ואגב, אתה צודק. צריך לכתוב מעאפן בתעתיק הנכון. ואכן הסליחה איתך. אני שמח בעוברך שבמקום שבו אתה גר אתה לומד היטב ערבית וסלנג ערבי בעברית קלוקלת. עלה והצלח.
אדוני המלומד | 01.05.19
22.
ל- 21 הליצן. אם המושבות היא בית קברות לתושבים
אין בשכונה הזאת כלום חוץ מפקקים ומרכז מאפן. אין שם חיים. אין שם תושבים ברחובות. אין שם רחובות ללכת בהם. ערימה של בניינים שאין בנוסף לה כלום. שכונה בלי תרבות, בלי פיתוח, בלי חיים. בלי כלום. מרחם עליך שאתה חי שם. מסכים איתך שאתה רוצה לעבור משם. והתשובה היא: תל אביב.
שממון ושממה | 30.04.19
5.
3. Hawksbill Crag – מחוז ניוטון, ארקנסו, ארה"ב.
השריף של מחוז ניוטון, גלן ווילר, מספר שמשרד השריף מקבל 5-10 שיחות בשנה על אנשים שנפלו או נפצעו בזמן הליכה בהוקסביל קראג שבארקנסו. חלק ממקרי הממות הם של אנשים שצילמו סלפי מהצוק: באיזו אפליקציה משתמשים צלמי הסלפי שנפלו מהצוק כדי להודיע לשריף על מותם ?
פותר בעיות קשות | 25.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת