אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"כסף הפסדתי בלי סוף. עוד מיליארד לא יוסיף לי דבר"

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

56.
זאבי בנה את הגרנד בחיפה ומעולם לא עשה את השיקום מסביבו
היה מחויב לעשות שיקום סביבתי ותיקון נזקים מהבנייה סביב הגרנד קניון ולא עשה. צריך להיות תמים, חסר זיכרון וחסר הבנה כדי לחשוב שיש בו משהו טוב לחיפה. את המיליארדים שהפסיד גילגל לציבור את הרווחים ממש לא, ולראיה הבית המפואר. מעניין אם שילם לכתבים על ה"כתבה"? מהמרת שלא
האיש פוגע בחיפה | 21.04.19
54.
התשנה עלוקה את עורה?
מה זה, מגיבים בשכר או שזאבי עצמו טורח להגיב? האיש טייקון במובן הכי גרוע של המילה: כזה שעושה עסקיםבכסף של כולנו ומשאיר אצלו סכומי עתק - בין אם העסקה "הצליחה" או "נכשלה". רק לדוגמה: החברה רשומה על שם אשתי וארבעת ילדיי, אני רק מנהל אותה... כן, בטח. אנשים ישרים לא צריכים לרשום את החברות שלהם על שם הילדה בת ה-22, כדי שיוכלו לטעון שאין להם כסף לשלם חובות. כל הטייקונים הם עלוקות וזאבי רק מראה שהוא לא השתנה.
לגמרי | 21.04.19
34.
מאחל הרבה הצלחה לזאבי. מגיע לו סוף סוף
פרשת בזק שנמשכה 15 שנה היא עוול נוראי שנעשה לו. יכלו לסיים תוך חודש את הבדיקות , אבל צ'רנוי סיבך אותו כהוגן. מקווה מאד שהפעם יצליח. ואם אתה קורא את התגובות, אז תדע לך, שכביש הגישה הראשי לניירובי, שאותו סוללת, התפרק מזמן והוא סיוט אחד גדול. כולם מזכירים אותך שם, ולא לטובה.
מישל | 20.04.19
33.
לכל הטוקבקיסטים התוקפים
אתם כנראה אף פעם לא עשיתם עיסקאות בסדרי גודל שזאבי עשה. אתם רק יודעים לדבר ולהקליד במחשב. נראה אתכם משקיעים ומצליחים. לפעמים משקיעים ונכשלים. ככה זה בעסקים. נראה אתכם תורמים לתל"ג כמו זאבי. נראה אתכם מוסיפים עשרות אלפי מועסקים למשק כמו זאבי.
עירד הרצליה | 20.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת