אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החל מ-700 אלף שקל בחודש: אלו המנהלים המרוויחים ביותר בישראל

125 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

117.
מה שהרוב מפספסים הוא
מה שהרוב מפספסים הוא, שפרסום טבלאות כאלה רק גורם לעליית השכר. בכיר שמרוויח 30 מתבונן בקנאה בקולגה שלו שמרוויח 34 ומעדכן את הציפיות שלו, כדי לא להרגיש ש"נדפק". וראשי הטבלה מרגישים בעננים. זה לא שונה מבני אדם במקצועות אחרים, למשל הייטק. תקלטו, שכר זה שוק, פונקציה של היצע וביקוש, ממש לא רק של תוצאות. חג שמח
מרק | 19.04.19
116.
25 אחוז ואתה בעל שליטה....
ברכישת 25 אחוז מהמניות אתה/ את יכולים להיות בעלי שליטה וכל שאר ה 75 אחוז מפוזרים בידי הציבור,אז כאן בדיוק נובע האבסורד בשוק ההון ,בעל השליטה מתנהג כאילו זו החברה הפרטית שלו והדירקטורים הרגילים אני יודע איפה הם מלקקים לבעל השליטה, אבל איפה הדחצים שהאינארס שלהם צריך להיות שמירה על כולנו בעלי מניות המיעוט אך באופן מצרפי אנו הציבור זה הרוב!!!
ג. השרון  | 19.04.19
100.
סילוף נתונים
בכתבה יש עיוות המציאות על ידי שימוש בנתונים לא נכונים, כולל שיפוטיות. אין "הדרת נדשים" בקרב המנהלים (ובכלל) ברוב העולם המערבי. לנשים יש פחות רצון בממוצע להשתלב במסלול הבכיר, כי יש להן בחירות חיים שונות, אבל זה לא מסתדר לעם האג'נדה הסוציאליסטית-פמינסטית, אז הם קוראים לזה הדרה. גם אין פערי שכר בין נשים לגברים. הוכח כבר שכשמשווים שעה מול שעה בכל עיסוק, יש שיוויון מלא, ובמקרים מסויימים אפילו יתרון לנשים. רק אם משווים משכורת גלובלית, ולא מכניסים אליה את סוג העבודה, משרה חלקית או מלאה, וכמות השעות הנוספות, אז "מגלים" את השקר של פערי שכר.
המגיב | 18.04.19
81.
משכורות עתק למנהלים
אני מאחלת לכל אלה שמשתכרים כאלו משכורת ענק שזה יהיה להם לתרופות אמן כן יהי רצון לא בגלל שאני מקנאה באמת שלא אבל לגרום לכל העובדים בחברות האלה להזיע בשביל משכורת מינימום או במקרה הטוב עוד כמה שקלים תוספת לשעה אז שיהיה לכם לתרופות אמן כי מי אם לא העובדים הם אלה שגורמים לכם להגיע למשכורות עתק אלה
ה להרוויח משכורות מינימום  | 18.04.19
75.
סמנכ"ל משאבי אנוש זה התפקיד הכי חסר תועלת ופיקטיבי
הדבר היחיד שאנשי משאבי אנוש עושים זה ללקק למנכ"ל ובכירים אחרים ולשחק בפוליטיקה ארגונית. זה במקרה הטוב. בדרך כלל הם מציקים לעובדים, מחטטים בדברים אישיים בראיונות עבודה, אין להם מושג את מי כדאי לגייס כי הם לא מבינים כלום בתחום המקצועי הספציפי, ואפילו את ארועי החברה הם מוציאים לחברה חיצונית שתפיק. אין להם יעדים או דדליינים. מדהים שאחד משיאני השכר נושא בתפקיד ריק מתוכן שכזה ולא סמנכ"ל פיתוח, סמנכ"ל מכירות או היועץ המשפטי. מדהים.
לא יאמן | 18.04.19
68.
למה רק מנהלים מרוויחים בצורה חזירית? למה לא מתגמלים כך מהנדסים?
מהנדסים שעושים פריצות דרך טכנולוגיות, שבעקבותיהן חברות עושות רווחים במליונים. את המנהלים של החברות שלא עשו כלום.. מתגמלים במיליונים ולמהנדס שאיפשר את כל זה זורקים בונוס של משכורת או שתיים וזהו. מגעיל.
מתכנת | 18.04.19
63.
משכורות
אני לא מבין דבר אחד טבע מפסידה והבכירים מתוגמלים והקרנות שלנו שמושקעות בטבע מפסידות אז לכל הרוחות תעיפו את כל המנהלים האלו ותקחו במשכורות נורמליות אנשים ישראלים שהם לא פחות טובים מהם ולא תוציאו את כל הכסף שמושקע בטבע של העובדים הישראלים ותשקיעו בחברות שמרוויחות בבורסב
יוסי | 18.04.19
62.
איך זה שטבע חברה כל כך כושלת והמנהלים שלה מרוויחים משכורות עתק?
לאן נעלם ההקשר בין שכר לביצועים? איך זה שבעלי המניות מוכנים לשלם סכומים כאלה למנהלים שמאכילים אותם קש בבורסה? לאן נעלמו "כוחות השוק" שאמורים לתקן כל אנומליה? יכול להיות שהם רימו אותנו עם התיאוריות הקפיטליסטיות האלו כדי שהם יוכלו להתעשר על חשבונינו? בטח שיכול להיות!
מי יסביר לי | 18.04.19
55.
בפרינסטון בדקו גם קו״ח של ישראלים מול לא ישראלים/מזרחים מול אשכנזיים/מיוחסים מול לא מיוחסים?
או שרק המגדר מעניין אתכם? כמות השמות שלא גדלו פה בטוח היא עצומה. ואף מילה? ״"כלכליסט" בדק את התשלומים ששילמו החברות במדד לבעלי השליטה שלהם ולבני משפחותיהם, וגילה ב־2018 לא פחות מ־34 כאלה.״ יופי, את זה לא צריך לחקור כנראה בפרינסטון כדי להבין מה עקום. וזה עקום פעמיים - כי גם בלי הקומבינה המשפחתית, אנשים שגדלו עם כפית זהב בפה ימשיכו הלאה. אתם רוצים שיויון? אז תדברו על הכל - לא רק על מה שנוח כי זה באופנה.
מישו | 18.04.19
54.
אף מנכ״ל (לא בעלים) לא מצדיק שכר כזה !
חברה מצליחה בזכות המנכ״ל והעובדים - אין סיבה שמנכ״ל ירוויח פי מאה ויותר מאחרון העובדים בארגון. יש להגביל שכר, לפחות בחברות ציבוריות, כך שהפער המקסימלי בין העובדים לא יעלה על פי 25, כלומר אם העובד הפשוט מרוויח 10 אלף בחודש, המנכ״ל יסתפק במקסימום 250 אלף לחודש או 3 מיליון בשנה. רוצים יותר שיחלחלו משכורות גבוהות לכלל העובדים. ואם יש בחברה עובדי שכר מינימום כ 5000 ש״ח, יוגבל שכר המנכ״ל ל 125 אלף.
ג׳ו | 18.04.19
46.
שכר בכירים בחברות ציבוריות
כ-183 מיליון ש"ח בשנת 2018 קיבלו בכירים של טבע!!!! ולנו סיפרו סיפורים ופיטרו מאות עובדים שמשתכרים לעומתם בגרושים!!!! מדובר בחברה ציבורית, לא פרטית! חברה שבה יש קול לכלל הציבור... איפה הקול הזה? איך הגענו לביוזיון של חוסר הגבלה לשכר הבכירים, שחלקם גם הביאו את החברה להפסדים וגם מקבלים משכורות מנופחים?!!
טוסט | 18.04.19
43.
אורח חיינו הרשלני מייצר הרבה למעט
מגיפת ההשמנה והסכרת, מחלות לב וכלי דם ועוד שלל מחלות כרוניות הן תוצאה של הבחירות שאנו עושים בחברת השפע בה אנו חיים. אוכלים ללא הגבלה, לא זזים מהמסכים, מעשנים כמו אגזוז של מכונית ומפוצצים את עצמנו בכדורים. אפשר לשנות הרגלים ולבעוט בכדורים (אז גם טבע ושטראוס ירוויחו פחות), או להמשיך לחיות כמו מפגרים, באיכות חיים ירודה ותלויים בשומן, סוכר, סיגריות וכדורים. ההחלטה בידינו בלבד. חג אביב שמח ופורח :-)
גלית | 18.04.19
25.
לפטר אותם על המקום הגזלנים הללו
תאמינו לי ב-5% מהשכר הזה אלפי אנשים יכולים לעשות את עבודתם של הגזלנים הללו שחיים על חשבוננו והכל יקר מאד בגלל השכר שלהם- הגיע הזמן שהביביזם הזה יעשה משהו ולא רק שישתין עלינו וכלולם יגידו גשם ברכות במיוחד המזרחיים שממוצא ערבי!!!!
שמעון הצדיק | 18.04.19
22.
החברות הן "הקופה הקטנה" של ההנהלה. מעטים המנהלים שבאמת רוצים לבנות משהו.
גם שולץ, ייסיים לגבות את החבילה ויילך. בחברות משפחתיות שהן בורסאיות, יש להעניש את אילו ש עוקפים את התקנות (לדוגמא: רוב בקרב בעלי מיעוט מניות). ברור שגם הצבעות כשרות יכולות להיות כאילו במראית עין.
קקק | 18.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת