אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו ימהר לתקן את חוק יסוד הממשלה: רוצה יותר שרים

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
ואוו כמה אנשים אוכלים את הלב
אני קורא את התגובות ורואה שכל הזבלים במדינה שקוראים לנו קופים אוכלים את הלב .. תתפוצצו אנחנו קופים ואתם מיץ של הזבל ..איזה כייף לקרוא שביבי ממשיך להיות ראש הממשלה והמפלגה שדפקה את ההורים שלי ועוד קופים שצריכים פנקס אדום מפלגה מרוסקת ..כל הכבוד גבאי עכשיו תעבור לכחול לבן ותעשה להם שחור לבן
מיכאל | 25.04.19
5.
נתניהו חוק יסוד הממשלה
לא להאמין שבאופוזיציה ובכלל בציבור מסכימים או לא עושים דבר בנידון. עוד בזבוז משווע של כספים על שרים וסגני שרים שלא עושים דבר. מישהו כתב משהו על מס' השרים בארהב.כנל זה בכל מדינות אירופה. רק אצלנו יש צורך במספר כזה של אוכלי חינם. גם אלה שתמכו והצביעו לנתניהו צריכים לפקוח עיניים ואת המוח.זה כסף שיוצא יכולנו לממן את אלו שלא מתגייסים ולא תורמים. ממשלה גדולה וכבדה בלי שום סיבה הגיונית.
Ace 1 golanyaakovi | 21.04.19
3.
קואליציה חלופית
34 של הליכוד עם 20 של גנץ ויעלון, תוסיפו את ליברמן וכחלון עם 9 ויש 63. 10 שרים לליכוד, 5 לגנץ, 2 לליברמן ואחד לכחלון. 6 סגני שרים מתוכם 3 לליכוד ואחד לכל מפלגה. ליברמן שר חוץ, גנץ ביטחון וכחלון אוצר. בליכוד כץ יעבור למשפטים, ארדן לתחבורה, סער לחינוך, לוין לכלכלה, רגב לתקשורת, גמליאל לתרבות, אקוניס למדע, שטייניץ לתשתיות, ברקת לתיירות וגלנט לחקלאות. יעלון לביטחון פנים, ניסנקורן לרווחה, אשכנזי לשיכון וחיימוביץ לאיכות הסביבה. פורר לקליטה.
שמשון | 21.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת