אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך תמחקי את עצמך כדי לא לפגוע בגברי המשרד

99 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

94.
ליובל מ45 - גם מגברים מצפים לעבוד כמו גבר
ההבדל הוא שממנו מצפים לוותר על הילדים בשביל הקריירה. אתה כל כך נעול על הנרטיב הקיים שאתה אפילו לא מצליח להבין מה רע בזה. הגברים פה מגיבים לא כי הם נבהלים מ״האמת״, הם מגיבים בדיוק כמו שאתה היית מגיב אפ היית חושב שמשמיצים אותך. והכותרת פה היא השמצה פרועה - אני אחד ממליוני גברי המשרד, ואף אחת לא צריכה להיות אובר נחמדה בגללי. היא, והוא, צריכים להיות נורמלים. זה הכל. מה שבאמת מעצבן פה זה שזה עוד מקרה שבו לוקחים אפליה מסוימת ומנצלים אותה כדי להרוויח משהו. דוחה.
ל45 | 28.04.19
93.
כמה כיף לרכב על אפליה במקום להסתכל במראה
מעבר לזה שהיא מדברת מנסיונה הלא מייצג בשיט (כי על כל דוגמה שלה, יש חמש הפוכות - באמת מקדמים מי שנולדים לו ילדים? פחח) אז מה עם קצת לקחת אחריות על מה שאתה עושה במקום להאשים את כל העולם ואחותו על זה שאתה נדפק כי אתה מרוקאי/אשה/ערבי/רפובליקאי/שונות? ברור שיש הטיות ושהן פוגעות. וברור לגמרי שלהיות יחסית יוצא דופן בסביבה שלך בפרמטר נתון לא תמיד משחק לטובתך, אבל את רוצה לשנות את זה? אז תשארי ותראי שאת שם בזכות. להרעיל זה הכי קל. כנראה גם יותר משתלם.
קפוצ’ינו  | 28.04.19
92.
שתחליט אם הביקורת שלה רצינית או לא
כי זו באמת לא נשמעת ביקורת רצינית. יש הרבה מאד אנשים, גברים ונשים, שמתנהגים בנימוס זה כלפי זה, כי יש להם רגישות אחד לשני. זה שלך אין, ועמיתים שלך התלוננו עלייך, לא אומר שזה בגלל שאת אשה, אלא בגלל שכנראה עברת איזה גבול. גם על גברים שעוברים גבולות הקולגות מתלוננים. פיטרו אותך? לא. העירו לך. זה הכל. תתמודדי. מצאת עבודה שיותר מתאימה לך, נהדר. כולם הרוויחו. אולי אנשים לוקחים ברצינות את הטקסטים שלך כי זה נשמע רציני לגמרי כשאת מדברת על איך ציפו שתתכופפי רק בגלל שאת אשה.
טורמונד | 28.04.19
91.
83, חיפשתי בגוגל מה זה אינסל, למדתי משהו חדש. אבל את טועה.
אני גבר נורמטיבי בזוגיות, פשוט לא תמיד מה שיוצא לך (או לכל אישה אחרת) הוא האמת לאמיתה. כמו שאני לא רוצה שהאישה שאני בזוגיות איתה לא תקבל את הראוי לה מבחינה מקצועית ככה אני מצפה ממנה יחס דומה כלפי. מרחם על הגבר שאיתך, אם יש לך אחד כזה.
לא אינסל | 27.04.19
85.
תקראו את 80
"שיניתי את האופן שבו אני מדברת בעבודה כדי להיות נגישה וחביבה, ולא אגרסיבית או חסרת רגישות" כלומר היתה אגרסיבית וחסרת רגישות וזו הסיבה שקבלה משוב שלילי. אין קשר להיותה אישה. ובכלל, מי רוצה לעבוד עם אנשים (תרגום לפמיניסטיות: א.נשים) אגרסיביים וחסרי רגישות? אף אחד ואף אחת. כולל כל אותן נשים שתומכות בדעתה שאם היו מקבלות ממנה פידבק היו חושבות עליה שהיא.. ביצ'ית.
מאיר | 27.04.19
72.
ענבל אור מקופחת מקצועית יותר מעניינת
אותה רודפים לא רק בגלל שהיא אישה אלא גם בגלל שהיא בלונדינית. יש בכל מקום שוביניסטים, יש בכל מקום גם גזענים, אבל לא כל פעם שאישה או מזרחי נכשלים זה בגלל שהיא אישה או מזרחי, בד"כ בגלל שהם פשוט נכשלו. אגב היא לא סיפרה על איך זה לאישה לעבוד תחת אישה אחרת, אחת החוויות הקשות.
ליאור | 27.04.19
67.
יש לי שתי מנהלות
אחת תותחית והשנייה המון דיבורים ומעט מעשים. זו שהיא תותחית לגמרי מתנהלת כמו גבר, ממש לא מתביישת ונותנים לה הרבה כבוד. בקיצור זה תלוי בבן אדם. וכן בכללי קשה לגברים לקבל אנשים שאומרים את אותו הדבר מאה פעם במקום להגיד פעם אחת במדויק. כשזה נהיה ברברת במקום רעיון חד ומדויק אז הרוב לא יבינו.
....  | 27.04.19
64.
גם בתור גבר אני בוחר את המילים שלי כדי
לא לפגוע באחרים. אם המנהל הגבר שלי בא אליי בטענות אני לא טוען שהוא אסרטיבי אני מקלל אותו (בלב).אותו הדבר לגבי נשים, חלאס להצמיד לכל דבר עיניין של נשים-גברים. מנהלים הם גרועים בדרך כלל לא בגלל המין שלהם, אלא כי זאת הגדרת התפקיד של להיות מנהל, לא להבין שום דבר ולתת הוראות לגבי דברים שאתה לא מבין.
גארק | 27.04.19
62.
ל-59, תגובה לגופו של אדם ולא לגופו של עיניין
זכותם של אנשים לא להסכים עם הקומיקאית כנראה שהתופעה הזאת של להקטין אנשים רק בגלל דעתם זה לא משהו גברי באופן ספציפי, אולי אפילו להיפך. לגופו של עיניין, אם נשים היו כלכך מוצלחות הן כבר היו מקימות חברות הייטק מעצמן ומנחילות את תרבות העבודה המדהימה שלהן לכל העובדים. העובדה שנשים לא מקימות חברות, לא רק בהייטק אלא בכלל, מעידה שכנראה הבעיה היא עם היכולות שלהן. אני למשל הקפדתי לא להעסיק נשים עד שמכרתי את הסטארט אפ שלי, אין שום דבר מיוחד שהן יכולות לתרום שגבר לא יכול אבל הן מגיעות עם שק של בעיות, תלונות, חוסר מקצועיות, חוסר יוזמה וחוסר עניין אמיתי בטכנולוגיה. זה חבל מאד שרוב הנשים מקלקלות למיעוט אבל אין מה לעשות. מדובר בתעשיה שהחסם היחיד בה זה מחשב וחיבור אינטרנט, שרוב האנשים בה הם בשמאל הפוליטי, בטח בארה״ב ועדיין נשים לא מצליחות לעשות שם שום דבר מעניין או חשוב. אין להן בעיה להיות עורכות דין או רופאות או בנקאיות אז למה הן לא מצליחות בהיטק? אולי בגלל שהבעיה היא בהן? אולי זה מאותה סיבה שאין כמעט להקות של נשים?
טיפוסי | 27.04.19
60.
בתור מי שעבד בהרבה מקומות
בכול מקום יש תרבות אירגונית שונה, בגלל זה אנשים בתגובות לא מבינים מה המצד בשני רוצה, אבל מאוד לרוב אנשים זוממים מרכלים ותוקפים אחד את השני במקום העבודה, בלי קשר למגדר יותר לתפקיד ומעמד, אני עובד כרגע עם נשים אגרסביות והם לא מתבישות בזה וזה לא משמש נגדם, ההפך זה מחמאה שהם דוחפות דברים, אבל איך שתיארת שדיברת זה לא עובר בשום מקום, האלגורתמים הוא אם את\ה נחמדה ינסו לדרוך עליך, אם את\ה אגריסיבי יסמנו אותך וינסו לעשות נגדך לובי, זה קורה לכולם בכול מקום עבודה, זה לא בסדר אבל ככה זה החיים.
עובד בהי טק | 27.04.19
55.
לא משנה מה תעשי, כאישה תמיד תחטפי ביקורת, אז תעשי מה שבא לך
אם את אישה נשואה ויש לך ילדים ובחרת לפתח קריירה, אז יגידו איזו אמא את, שלא נמצאת עם הילדים שלך, מזניחה אותם ומוסרת למיקור חוץ, בשביל מה בכלל הקמת משפחה והבאת ילדים, אם את רוב הזמן לא איתם ? ואם את לא עובדת, יאמרו לך, איזו מן אישה את שלא עובדת, לא מפתחת את עצמך (כאילו שלשרת אחרים זה לפתח את עצמך גם אם את רו"ח), תביאי כסף, זה לא מספיק שאת רק אמא, שימי במעון, קחי מטפלת... בקיצור מה שלא תעשי, יגרמו לך להרגיש לא בסדר תתחילי לג'נגל תתחילי לתמרן לשחק אותה סופרוומן בסוף ממילא תגמרי עם מפח נפש, אם תעשי מה שמצפים ממך אז תעשי מה שבא לך, כל עוד את לא פוגעת באף אחד
עידן המהפכות | 26.04.19
52.
יכול להיות שהיחס שקיבלה הוא בגלל התפקיד שלה, לא המגדר
מאד יתכן שהמהנדסים בגוגל הסתכלו עליה מלמעלה למטה לא בגלל שהיא אישה, אלא בגלל שהיא "מעצבת חווית משתמש" והם, נו, מהנדסים. אני לא מזלזל באנשי UX, יש להם חשיבות עצומה, אבל המעמד של המהנדסים בחברות טכנולוגיה הרבה יותר גבוה (ובצדק, ההכשרה והאתגרים שלהם יותר קשים). אגב, אני תמיד שמח קצת לקרוא כתבות כאלה, כי בחברת ההייטק שבה אני עובד יש אחוז די גבוה של נשים. לא מעט מהן מוכשרות מאד, ואיש לא מעלה על דעתו לזלזל בהן בגלל שהן נשים. כגבר, לא הייתי רוצה לעבוד במקום עם אווירה שוביניסטית מגעילה.
ק' | 26.04.19
45.
אמת, נשים מקבלות יחס שונה
מצפים מהן לפתח קריירה כמו גבר, אבל אז מתפים מהן לוותר על זה כדי לגדל משפחה. ובלי קשר, יש משהו בכל זה. אני לא חושב שנשים וגברים צריכים להיות שווים, אבל בהחלט יש גברים ונשים שקשה להם עם נשים מוצלחות, והם טורחים להנמיך אותן מתוך מגננה. ראו הטוקבקים של גברים שנבהלו מהכתבה.
יובל | 26.04.19
41.
עצוב - אבל כל כך מדוייק
אף גבר בהייטק לא רוצה אותנו חכמות, שנונות, מדוייקות ושחס וחלילה נדע יותר ממנו או ניתן עצות שעליהן הוא לא חשב. כל דוגמה בכתבה - הכי כמו בחיים האמיתיים. אני אישית יכולה להעיד (כולל להיות מוטרדת מינית או לשמוע בדיחות גסות ועלובות - ולחייך). עצוב כל כל
א | 26.04.19
36.
שוב תגובות של גברים שמבטלים את הנאמר ע״י אישה..
כמה אירוני, שימו לב לתגובות הגברים פה, שמבטלים את דברי הקומיקאית, מקטינים אותה, קומיקאית שעשתה חלטורה בגוגל וכו׳.. אולי, שומו שמיים, פשוט מדובר באישה מוכשרת ויצירתית בעלת כשרונות בכמה תחומים? ייתכן דבר כזה? כאישה שחיה בסביבה גברית כבר קריירה ארוכת שנים, הכל נכון. כמובן שלא תמיד ולא כולם, אבל באופן כללי- זה נכון. כסאטיריקנית היא אכן מקצינה את המציאות, זו דרכה של סאטירה משובחת, אבל צאו רגע מנקודת המבט שלכם, מנסים לפקוח את עיניכם, ותקשיבו. פשוט תקשיבו. תפסיקו להשלים משפט של אישה כרגיל. תקשיבו.
מפתחת בסביבה גברית | 26.04.19
33.
נימוס בסיסי אינו דיכוי
בתור מנהל של צוות קטן של בעיקר גברים בהייטק אני מטפל בתשומת לב רבה על הרבה דברים שנאמרו כאן כדוגמא ל"דיכוי". לייחס לעבודה של אדם את התואר "מגעיל" זה טמטום שלא יוביל לשום שינוי חיובי וטוב עשו שהעירו לה על הנושא. כל אדם באשר הוא צריך לדעת להתייחס בכבוד לקולגות שעובדים איתו ללא קשר למין / דת / גזע/ מגדר ולקיים שיח שמקדם את היעדים האישיים , הצוותים והארגוניים של החברה שהוא או היא עובדים בה.
לא רלוונטי | 26.04.19
27.
מרגישה ככה מהרגע שאני זוכרת את עצמי...
בתור נערה תמיד הרגשתי וכעסתי על החוסר שיוויון הזה בין נשים לגברים. הייתי תמימה. כשהתבגרתי הבנתי שאני לא מדמיינת ובאמת קיימת בישראל שנאת נשים שמסתתרת מאחורי שלל תירוצים מטופשים. אני שונאת אותכם שוביניסטים. מוכנה להילחם בכם בידיים חשופות
אב | 26.04.19
22.
ל 11
"הרוב הגברי". שאלתן את עצמכן למה יש רוב גברי במקומות האלה? הרי נשים הם הרוב באוכלוסייה. כנראה שבתחומים האלה נשים פשוט פחות טובות. בניו יורק בתחילת המאה הקודמת היהודים הופלו בין היתר בדיור, בקבלה להתמחויות בבתי חולים, נחשו מה: הם הלכו והקימו בניינים משלהם, הם הקימו בתי חולים( שנהפכו להכי טובים) ועכשיו אין הפליה כי הם בראש. אז הינה, נשים יקרות, תקימו חברות הייטק טובות ומוצלחות ואז אף אחד לא יוכל להפלות אתכם. עד אז זה נשמע מאוד "אכלו לי, שתו לי" הכל כך מוכר.
לך דחוף  | 26.04.19
19.
הכתבה הזו עושה נזק אדיר בלשדר משהו שלא צריך להיות ולקבל
מקומה של האישה הוא במטבח או איפה שגבר אומר לה להיות, אם זה האבא שלה או הבעל או האח הגדול. די לחופש לנשים הן רק הורסות את מקום העבודה ומדרדרות אותו למקום חלש ועלוב. ימי הביניים שבו תפיסות עלובות של אנשים עצרו את הקדמה נגמרו! אישה טובה ואיכותית = בישול לגבר בלי בילבולי מוח מיותרים!
רחלה | 26.04.19
17.
תאור מדויק של תרבות הדו פרצופית וגינוני התרבות הסטרילית החדשה הבאה עלינו
בתור מישהו שגר כבר שנתיים בארהב, באיזורים שאני נמצא התרבות הזאת שולטת. וזה עצוב, כי הדו שיח הגיע לרמה כלכך מבלבלת שלא ברור לאף אחד מהצדדים מה נאמר ומה בכלל הדעה של הצד השני. האמריקאים ההלו טובים בהגזמה והם בהחלט לקחו את זה למקום מגוכח... אם זה לא היה המציאות זה היה בדיחה משעשעת מאוד שמתאימה למונטי פיטון... מציאות עצובה
ח | 26.04.19
2.
כל כך נכון. הקטע של גנבת רעיונות קרה לי ככ הרבה
פעמים. גם הקטע שכשהוא לא תורם לפרוייקט שלך זה בגלל שהוא " מאד עסוק" אבל אם את לא עוזרת לפרוייקט שלו אז את לא מסוגלת לעבוד בצוות. וכשהוא מנסה לגנוב את ההצלחות שלך את מנסה להגן על הפרוייקט אז כמובן שאת רגשנית ללא תקנה שלא מסוגלת להוביל כלום - למרות שאת ההצלחות כבר הישגת לגמרי בעצמך.
אישה בהייטק | 24.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת