אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זו השאלה הפופולרית ביותר בראיונות עבודה בפייסבוק - כך תענו עליה

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
בשביל לעבור ראיון עבודה למשרת מתכנת, צריך לדעת
מבני נתונים, אלגוריתמים (סיבוכיות), דזיין פטרנס, מערכות הפעלה (קצת), איך עובד הג׳יסי והדורות שלו, איך עובד הראנטיים באופן כללי. צריך לדעת לתאר בצורה מסודרת את מה שעד עכשיו עבדת עליו (למרות שאין לך מושג), לחרטט שתי תכונות טובות, לחרטט שתי תכונות רעות אבל שלא פוגעות בכישוריך כמתכנת. להגיד שאתה אוהב לעבוד בצוות למרות שזה שקר גס, דוגמא לפיצ׳ר שכתבת ואתה גאה בו (למרות שאין כזה) ועוד ועוד בלבולי מוח...
מתכנת | 28.04.19
29.
אפל תשאל בריאיון העבודה איך היית תורם לחברה או לסביבה או לאחרים או מה אפל צריכה לעשות בנושא החברה
כל מועמד וכל מי שרוצה להתקדם בחברה. ולא רק בתחום ה הסביבה אם כי גם זכויות אדם וחינוך ומיעוטיפ ונגד אנטישמיות שהיא עמוד התווך של אפל כחברה חרדית לא זכויות הומואים ונשים שאפל לא מאמינה בשניהם. תבינו, אפל זו החברה היחידה בעולם עם עמוד שדרה מוסרי. וחזק השאר במיוחד, גוגל ופייסבוק, מרושעים.
מנכ״ל אפל | 27.04.19
23.
בבואך למצוא עבודה עלייך להסתמך על שלושה כללים: קשרים, קשרים, וקשרים
בבואך למצוא בית יש שלושה כללים: מיקום , מיקום ומיקום. כך אומר הפתגם האמריקאי הידוע. אותו כלל בדיוק חל למקומות עבודה. אנשים שולחים את הילדים שלהם לקולג'ים יוקרתיים כדי שירקמו רשת חברתית שאחר כך תעזור להם במציאת עבודה (איפה מארק צוקרברג גנב את הרעיון של פייסבוק אם לא באוניברסיטה בה למד?). חברות שהצליחו הן עם עובדים yes man, צייתנים שעוצמים את העיניים מבוסים מניפולטיבים, שיודעים לתכמן את המערכת במיוחד את מערכת המיסוי של כל מדינה. כל חברות העל של המולטי בליונרים לא משלמות מיסים כמו שצריך כי יש להן סוללת עורכי דין שיודעת להתחמק מתשלום מיסים הוגן שנופל על כל אזרח בכל מדינה. לכן הן מצליחות ולא בגלל שאי אלו עובדים שגויסו לשורותיהם ידעו להגיד מילים נכונות בראיון עבודה כלשהו.
כלל הזהב | 27.04.19
17.
תקראו את 'עולמו של מגייס. איך הצלחתי לשטות בעולם'
סדנאות חסרות תוכן גולשים משמעות שכל ייעודו זה למתג את החברה. שאלות פסאודו פסיכולוגיות לתת תמריצים לעובדי הדור החדש. סקרנות, תשוקה והתלהבות מאבדות את משמעותן אחרי שלוש שנים וישר שעות שעות עבודה כל יום. מה איכפת לי על מה המתכנת מפנטז בלילה? יש לו משימה וזהו. הי בולשיט של ה121
פין שבור | 27.04.19
7.
מסכנים העובדים העלובים שצריכים לעבור את הגהינום הזה
הלא גוגל ופייסבוק לא שואלות שאלות מטומטמות וחסרות פשר דוקטורנטים מצטיינים שהן נלחמות לגייס לשורותיהן או מנהלים מוצלחים מחברות אחרות, או עובדים בסטארטאפים נרכשים. כל השטות הזאת שמורה רק לעלובי החיים שמחפשים משרה וצריכים להתנהל ולהתנהג כאילו פייסבוק או כל תאגיד אחר הוא מרכז היקום, מרכז חייהם, ושבעצם הם עלובי נפש שאין להם חיים. איך אמר ג'וני דרמה לוינס בפרק של הפמליה: "כולנו יכולנו לעבוד בחברת טלקום מזויינת". חברות הטלקום הכל יכולות של תחילת שנות האלפיים הן פייסבוק של היום. ליבי עם מועמדים למשרה שצריכים לעבור את ההשפלה הזאת.
מנשה | 27.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת