אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך איבדו ג'ף בזוס ואמזון את סין

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
איזו צביעות של המגיבים, זה כבר גובל בקתוליות,,
המערב [או אירופה ושלוחתה המוצלחת ארה"ב] כבש, רצח, השמיד, השתמש, ניצל, הרג, וכו"ב בכל מקום שבו דרך והגיע, הביא איתו את ההצלחה שלו בשימוש במתכות [=כלי נשק] וביצע השמדות המוניות של תרבויות וגזעים. סין לא משתמש בחצי מהאכזריות של אירופה [שהתחילה כבר באיפריה הרומית] על מנת להתרחב ולהשפיע. וכבר כל המתחסדים הצבועים מתפלבבים וטוענם נגדה שהיא פושעת. יש לכם מושג כמה אירופה וארה"ב פושעות? אתם מבינים שהם עדיין משתמשים באותן שיטות אבל בתחכום ובהסתרה גבוהים יותר על מנת להעביר אליהם את העושר?
סתם הדיוט | 26.04.19
2.
אמזון הפסידה את סין כי הסינים לא יתנו לעסק מערבי להצליח לעולם!
הסינים מאוד לאומנים ולעולם לא יתנו לעסק מערבי להצליח מקטן עד גדול כאמזון הממשלה תעשה הכל כדי לאשר גניתב קניין רוחני אבל רק עסקים סיניין יצליחו ולא משנה כמה התאמות יעשו וזה מאוד נכון שאי אפשר לסמוך על צוותים סיניים כי זה פשוט ככה אין סיכוי לעסק מערבי בסין והדבר היחיד שהסינים מצטיינים בו זה גניבת טכנולוגיה ללא רחמים סין זה גונגל, אין בית משפט אין חוק יש רק שלטון דיקטטורי שעושה ככסף BIG DEAL הכרתי הרבה מאוד מערביים שהקימו בסין עסקים שנגנבו על ידי סינים זה קרה ויקרה וזו מדינה עבריינית
גלית | 26.04.19
1.
כן, בואו פשוט נתעלם מהכוחניות הסינית ונסיונות העבר המרים של השתלטות זרה
אם יש סיבה להחלטה של אמזון לא "לתת תחמושת חופשית" למפיצים הסינים היא שאותם מפיצים ברגע שהיו מגיעים למסה קריטית של מידע ותוכנה היו פשוט עושים מהלך השתלטות וחילוט נכסים בעידוד הממשל הסיני שתומך בשוד הזה של חברות מערביות וגניבת הטכנולוגיות שהן מפתחות לטובת הגדלת התוצר של סין גם אם זה בא על חשבון של אתיקה וצדק בסיסיים ביותר.
גיל | 26.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת