אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו לא מתכנן לוותר על נתח פרטי מתקציב הביטחון

108 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

96.
למגיב 91 - אט,אט, ''ביבי,מלך ישראל'' הופך לבעל המדינה.
למגיב 91 - תתפלא . כרגיל, הכלבים ינבחו ושיירת הזוג המלכותי תעבור. המדינה זה ''אני'', זה לא רק לואי, מלך צרפת. זה גם ''ביבי, מלך ישראל''. זה שבמהלך העניינים המתמשך הזה, המדינה תהיה ''עני'', ממש, אבל, ממש, לא מעניינו של ביבי [וזוגתו]
אבי | 29.04.19
88.
הקמת מערכת בטחון מקבילה שתשרת את השליט הכל יכול
אדם שלא מבין דבר וחצי דבר בבטחון(רבותי להיות מ"מ בגולני קשה פי 20 מלנהל צוות בסיירת מטכ"ל), יקבל מיליארדים שבהם יעשה כרצונו, עוד נגיע למצב של מזרח גרמניה בעבר עם משטרה חשאית של השלטון, תאי מעצר למתנגדים שיקראו אויבי האומה למרות שהקריבו את בניהם ובנותיהם בצבא נהפוך להיות ביבסטן ...
שלום | 29.04.19
69.
האמת שצריכים תוכנית כזו אך המימון צריך להגיע מעציר
צריכים בהחלט תקציבים לצבא אחר מתקדם עם לוחמת סייבר ברמה גבוהה אין מה לעשות זה העתיד...לא יעזרו הטנקים והמטוסים ללא הגנת סייבר והתקפה.מצד שני צריך לייעל את תקציב הבטחון ולהפסיק עם הפנסיות המטורפות כבר בגילאיים של 45 עד חמישים שנים לעומת רוב המשק אשר עובד עד גיל 67.זה פשוט אבסורד
יוסי | 29.04.19
65.
הפיכה חוקתית באישור הקואליציה סוף ישראל החילונית ובתי המשפט
1. להיפטר מהיועץ המשפטי שיוחלף ב"יותר נוח" ולהכפיף את מערכת המשפט והאכיפה. 2. לאסוף כמה שיותר מזומנים לא מוסמנים וכמה שיותר קרוב והרבה. 3 שלטון דקטטורי באישור הקואליציה או לברוח עם הכסף למקלט מדיני. *ברגע שאיש חוק יעז להתקרב לביבי הוא יכל עם הרוב הקיצוני שאסף לבצע הפיכה שילטונית (תכלס עם הקואליציה החדשה גבר אין דמוקרטיה אין חילוניות וגם אין בתי משפט)
התונית | 29.04.19
58.
עלות האבטחה על המשפחה המל(א)כותית שובר שיאים
העיקר שכשדווח שהוצע ליצחק רבין ללבוש שכפ"ץ , בימין זעקו ש"מחשידים את הימין" ושמהלך כזה הוא "כתב אישום פוליטי נגד הימין". אבל BB הוא מלך, ולמלך מותר הכל "כי נבחר בבחירות דמוקרטיות" (=ובעזרת הסתה "דמוקרטית" פרועה)
שומר פתיים ה' | 29.04.19
55.
בשום מצב אין לאפשר לראש הממשלה לתפקד כשר בטחון על.
מדובר בחלון שחיתות מהדרך הקלה והנוחה ביותר. אין לביבי שום יכולת להחליט מה דרוש לצה"ל. החלטות אלו מתרחשות אחרי עבודת מטה רצינית מאוד. אין לביבי לא את המטה ולא הכישורים להחלטות מסוג זה. ללא קשר לכך שביבי היום הוא אדם עם X גדול מאוד על כל מה שהוא עושה. הוא טימא עצמו באופן החריף ביותר במספר פעולות מושחתות שעשה. ללא קשר למשפטו והליכתו לכלא על העברות שביצע. אין לאיש זה המנדט להרוס את מדינת ישראל.
רונן | 29.04.19
40.
קושי בהבנת ההתלעמות
אפשר וצריך להתווכח על תפיסתו הבטחונית של מר נתניהו,אבל בצורה ענינית ומושכלת.מערכת להגנה מיפני טילים לא נוהדה להגן רק על ביתו בקיסריה,חיזבאללה וחמאס לא עיום קיומי,איראן בעתיד אולי,כח אווירי התקפי לוקח שנים רבות להכין ולציד-יקר.בכל אופן המטוסים לא נועדו לנסיעות של שרה;אין בהם מיטה שירותים מטבחון,בF35 לא מגישים שמפניה....
יוסי,תל אביב | 29.04.19
38.
מבהיל,הרס הדמוקרטיה,הטימטום חוגג
אין הבדל בין נתניהו לדיקטטור ארדואן.אנחנו האזרחים מתאבדים שיעים.אך כל כך הרבה חסרי מוסר הצביעו לליכוד.נכון,החרדים מתרבים כמו ארבה ויש להם זכות בחירה.לא רחוק היום שלא יהיה מי שישלם מיסים והמדינה תהפוך להיות חרדית.הטימטום שולט ומביא לאובדן המדינה.
טלטל | 29.04.19
20.
צביעות תרבותית בשמאל.
עד להגעתה של השרה רגב לתפקידה,הקיפוח בתקציביי התרבות,הורגש באופן קיצוני,בתקציביי עתק למדינת תל אביב ומוסדות התרבות שבה,ביחס לעיירות הפיתוח ובפריפרייה,כספים נשפחו ללא בקרה,אך עם משוא פנים הפלייתי,וכמו משל הנמלה והצרצר,מי שלא אוגר לעת צרה,או לחירום,שלא ילין על אחרים,הדוגמא הבולטת,אי סגירצ רשות השידור,הפיכתה לגוף תיקשורת שמאלני,בתקציב עתק מטורך של 800 מליון שקל,וזה לשמר את מקומם של סוחטיי ישראל,שמשעת חצות והלאה,משודרים שידורים חוזרים בשחור לבן.מה הערך התרבותי בתחנה הזו,מלבד שמירת מקורביי השמאל.
חיימון | 29.04.19
11.
אין שום השלכות לפרשת הצוללות, הא?
הבנאדם יכול להחזיק מניות בחברת מתכות, לסגור דילים עם בני הדודים שלו, לקנות ציוד צבאי ללא דיון ראוי עם הדרג הבטחוני, להיות מואשם (בכפוף לשימוע) בשלוש עבירות פליליות, ועדיין, הוא ממשיך כאילו כלום. זה בדיוק מה שקורה כשמכשירים את השרץ. העברנו לו מסר שהכל מותר ושאנחנו לא מצפים שהוא יעמוד בסטנדרטים של מנהל תקין. אפשר פשוט להעביר את תקציב משרד הביטחון לחשבון העו"ש של משפחת נתניהו.
איתן | 29.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת