אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדינה משפרת אחיזה בטלפון של נוה

118 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

115.
מתי היה לו זמן ללקוחות
האדם היה טרוד במניפולציות שילטוניות בסיפוק יצרים - תאווה, כבוד, ומנעמי החיים תוך כדי ביצוע עבירות - גניבת גבול, שימוש בכרטיס נכה ומי יודע מה עוד, האם יכול להיות שגם טיפל בלקוחות? לדעתי לא, ולכן לדעתי כל החומר בנייד אינו חסוי, להיפך יספק הוכחות למעשים לא כשרים
מה נשתנה | 05.05.19
106.
פלאפון של עו"ד נמצא בחיסיון מוחלט בחוק - אסור לפרוץ או לקרוא בו
יחסי לקוח-עו"ד והחומרים המשפטיים שבפלאפון/מחשב זוכים לחיסיון מוחלט בחוק. ההגנה היא לפי פקודת הראיות וחוק לשכת עורכי הדין. אין נימוק שמאפשר לפרוץ אליו (אלא אם ניתן מראש צו מיוחד מבית משפט, מה שכמובן לא קרה).
לקוח | 01.05.19
96.
נזק מול תועלת
הנזק הוא הפגיעה בפרטיות התועלת לעצור את הפשעים החמורים שהיו ידועים אך לא נחשפו לעיני כל התועלת שאזרחמידעמויכבד את בית המשפט כי השופטים נבחרו בקפידה וללא משוא פנים יידע שהוא בידיים טובות הטיפול בעיניינו עינייני נטו גם אם פסק דין לא נראה לו הגיוני הוא סמוךצובטוח שניתן על ידי מומחים וליבו שקט ובטוח ומקבל עליו את הדין מתוך כבוד והערכה ולא נעשו כאן חלטורות
תמר | 30.04.19
95.
לא שפיט
מאחורי הפרטיות נחשפים עבירות שהשם ישמור ויציל מה הקשר לפרטיות ולהגנה על הפרטיות אשר פגעה ביודעין במערכת המשפט כל כך דמיוני שאיש ציבור ישחית כל חלקה טובה הוא גרם לחוסר אמון במערכת גרם גרם לחוסר התייחסות לבתי המשפט ולכל המעורבים במערכת המשפט כל מילה שיוצא מהיועץ המשפטי או מכל גורם אחר מעוררת חשד והוא עוד מדבר על פרטיות וכאילו שזה מקרה נדוש שייפגע בפרטיות ובחוקי היסוד זה מקרה נדיר ומרירשאין כדוגמתו מבייש את המערכת וגרםמלכל השופטים להיות נגועים
תמר  | 30.04.19
94.
זכות הציבור לדעת
ברור שכולם ידעו וחששו פשעים כאלה היו ברורים לכל עיין אך חשדו שלא יאמינו להם כמו בתביעה הקודמת של העיתונאית לא היו ממצאים לפיכךבמקרה של נווה הקדימה וצרפה ממציאים לתביעה אשר ידברו בעד עצמם" קיים חשד סביר "ולפיכך פעלה כפי שפעלה זכות הציבור לדעת גוברת זכות הפרט כי במקרה הזה הציבור הוא הנבגע העיקרי הולך לבית משפט תמים וייזר ולא יודע שגם סוגרים עיסקאות שיובילו אותו לשאול שופטים שמונו ללא קשר ליידע שלהם שופטים שמנהלים שיחות עם עורכי הדין לפני מתן פסק דין בעינייניו "תעמדי פני מופתעת "ועוד
תמר  | 30.04.19
92.
הבעיה של הפרקליטות היא לא סוגיית הפריצה לטלפון, אלה עד כמה לחשוף את עומק השחיתות.
הטלפון לא נגנב. טועים ומטעים כל מי שטוען כי נגנב. החומרים שנמצאו בו, מעידים עד כמה הושחתה מערכת המשפט. כמי שמכיר מעט מהפרשה, נוה צריך לשבת בכלא עם חבורה שלמה של גורמים משפטיים. הדילמה האמיתית של הפרקליטות היא לא שאלת הפריצה לטלפונים, אלה עד כמה לחשוף את עומק השחיתות.
אוריה | 30.04.19
91.
פרקליטות מושחתת
אז מי כאן המושחתים ? כן ברור הפרקליטות שמגנה על עברינית שמבצעת פשעים בשם חופש העיתונות ? , לא צריך להיות שום קשר בין האשמת אפי נווה לבין , האשמה נפרדת מול שטייף על בציוע עבירה חמורה ואפילו מספר עבירות , אין שופ סתירה , להבטיח חסינות או לא לחקור זו שערוריה ולכן יותר מתמיד מקווה שיעשה סדר בכל המערכת המשפטית והחוקרת הרקובה של ישראל שבוחרת באופן בררני את מי לחקור את מי להאשים ולמי לתת חסינות כשכל זה כלל לא קשור לחוק !
גיל | 30.04.19
87.
הזכות לפרטיות משמשת רק את הנוכלים.
נסו למצוא מאגר שמות של נוכלים כדי לא להסתבך בהשראת נכס לנוכל עם עבר או במכירה לנוכל עם עבר ככזה וכו.. כי החוקים ומ.המשפט מתפללים כאילו הם באקדמיה ובסנהדרין ולא מייצגים ומתפרנסים מאיתנו העם. עולם הפוך
נפלתי בנוכלים שפגעו בחניאל (מאירי וחג'ג)בלי לדעת | 30.04.19
78.
כתבות כאלה גורמות לי לבכות
המושחתים החדשים, ויש כאלה בכל מפלגה ומגזר, כבר לא מתביישים או שותקים. הם תוקפים בשצף קצף. וכאשר הם משתחררים מהכלא, אם הם מורשעים, הם הופכים באופן פרדוקסלי לכוכבים. יש במדינת ישראל הערצה סמויה לאנשים שלא מפחדים מכלום. הרבה אנשים אומרים כלפי חוץ "איזה מושחת" אבל עמוק בלב חושבים "הלואי שהיה לי האומץ שלו". בחיים לא הייתי מקשיב לראיון ע אולמרט למשל. האיש בעיני מחוק. אבל הוא מבוקש מאוד וגם מועסק כיוכץ עסקי וחבר בדירקטוריונים. ועל דרעי כמובן אין מה לדבר
אחד שעצוב | 30.04.19
77.
הגרוע מהכול כשאדם כוחני ומושחת מגיע לעמדה בכירה
לאדם כמו אפי נוה ושכמותו אסור להגיע לעמדת כוח, עו״ד בועז בן צור מנסה להתיש המערכת, אסור לתת לו, יש להתרכז בעבירות החמורות המיוחסות לנוה, פרוצדורה זה משני, מקווה שמערכת המשפט תמצא אותו חייב בדין ותרחיקו מאתנו לתקופה ארוכה, אולי אז יימחק החיוך מפניו, איש רע שבגד באשתו אם ילדיו, והרס את חייה ופגע בילדיו, מסוג האנשים שהחברה חייבת להוקיע ולהרחיק, חוששני שהנזק של הימצאותם של מושחתים עם סולם ערכים נמוך בשירות הציבורי והפוליטי בלתי ניתנת לתיקון
שמשון 1948 | 30.04.19
65.
אסור להתיר פריצה כשמדובר בזוטות, לא במינוי שופטות דרך המיטה
זכות הציבור לדעת מי הן כל השופטות הדגולות שעברו במיטתו של נווה בדרך לכס השיפוט שלהן. זכות הציבור לדעת מה עשה נווה כדי להכניס אותן למיטתו, וזכות הציבור לדעת איך כל כך הרבה שופטות עברו בתקופה של שקד השרה לשעבר לכס השיפוט תחת שרביטו של נווה. אחר כך הציבור בא בטענות שהשופטים בישראל שם לא אמינים . יש לבדוק ולפרסם כל מימצא מהפלפון של נווה לטובת הציבור בישראל.
אור | 30.04.19
64.
עיתונאים הם לא מעל החוק אבל גם אפי נווה הוא לא מעל החוק
לכן, כשכולם כפופים לחוק, החוק חייב להתייחס קודם כל למעשיו המגונים של נווה ברשות השופטת. לבדוק כמה נשים קיבלו מינויים ממנו לשפיטה לאחר ששהו במיטתו. וכן, זה יותר חשוב לבחון לו את הפלאפון מאשר להתעסק כרגע הם שטייף או גלי צהל .
שג | 30.04.19
62.
זה חמור מאד שאדם בעל תפקיד ציבורי מנסה לטשטש את התנהלותו דרך עיסוק בשאלות פרוצדורליות!
הוא צריך לעמוד לדין על התכנים עצמם, קודם כל! להבדיל, אם היה מבוצע אונס או רצח או עבירה חמורה אחרת, לא ניתן לחקור ולהעמיד לדין בגלל שהמידע הושג באופן מסוים? זו טענה הזויה ומופרכת. הבעיה היא שהוא "חבר" ו "מקורב" של כל המי ומי.....כולם נזהרים במקרה שלו!
$$$$$$ | 30.04.19
57.
פרקליטות
לא להיות ילדים , הפרקליטות רצו ל"תפור" את איילת שקד , ברגע שנווה הסתבך עם הסיפור של היציאה מהארץ התלבשו עליו בתקווה שלחץ בכל החזיתות יגרום לו ל"הבין" את הרמז לתת משהו על איילת שקד ולהפוך לעד מדינה , ברגע שהוא לא נלחץ ( ובנוסף בגלל הבחירות שקד כבר לא המטרה ) , אין להם שום אינטרס להמשיך בחקירה שאין בה כלום. לכן סוחבים זמן בפרשה שהוגדרה בהתחלה כחמורה ביותר בתולדות מדינת ישראל !!! , אבל אחרי כמה חודשים פתאום אין שום דחיפות בפרשה.
החופר מונציה | 30.04.19
53.
האמת על השולחן
הוא חייב לזכות בתביעה הזאת אחרת זה הסוף של הפרטיות וכל אחד יוכל לפרוץ למכשיר של כל אחד ואף אחד לא יהיה חסין מהטירוף הזה. בארה"ב שטייף מזמן היתה כבר בכלא ולא היתה נפתחת שום חקירה. רק כאן יש פרקליט מדינה שמנהיג נורמות עברייניות של עולם שלישי כשהכל ממניעים אישיים שלו.
פרקליט השטן | 30.04.19
52.
אסור להתיר פריצה למכשירי טלפון ואסור להתעלם ממידע פלילי
אין לתת לעיתונאים, או כל גורם אחר היתר, או חסינות לפרוץ למכשירים סלולריים. כמו שאסור לפרוץ לביתו של אדם או לרכבו. צריך להתייחס לגניבת מידע פרטי כמו לגניבת רכוש. ומי שעשה זאת ללא צו בית משפט צריך להיענש בחומרה. אם כי במקרה שאכן נמצא מידע פלילי חמור ולא סתם רכילות, יש להקל מאד בעונש. כמובן שיש גם נסיבות יוצאות דופן, שצריך להתיר פריצה. למשל כשהטלפון הוא אבידה שנמצאה, והפריצה היא לצורך מציאת הבעלים.
דילמה | 30.04.19
50.
ואם יתברר שהאישה לשעבר העבירה לה את הנייד עם הסיבה...
הוא יעביר את התביעה למי שלקחו את הפלאפון מהכספת המקורית. לא - חייבים לעכב את התביעה האזרחית עד שהפלילית תתברר עד הסוף. אי אפשר להתקיף את העיתונאים עד שלא יודעים בוודאות שהחומר בנייד הזה הוא אכן ראוי לחיסיון.
יסמין | 30.04.19
49.
עיתונאים הם לא מעל לחוק. אין להם חסינות ואסור להם לעבור על החוק
עיתונאי זה לא מקצוע שנותן הגנה כלשהי מפני החוק אני לא מומחה ולא משפטן אבל הבנתי שאי אפשר לחייב עיתונאי לחשוף מקור שלו אבל מעבר לזה אין לו שום חסינות או זכויות יתר בפני החוק. יהיה טוב אם מישהו יעשה סדר ויסביר את הדברים.
צ | 30.04.19
38.
כך או כך היא עבריינית
אם לא היה לה ידע מוקדם על תוכן הטלפון, הפריצה שלו היא עבירה לכל דבר ועניין. אם כן היה לה ידע מוקדם שתוכן הטלפון יכול לחשוף עבירה, הייתה מתכבדת ופונה למשטרה. על פי החוק, רק צו שופט היה מאפשר למשטרה לפרוץ. ואין כאן הבדל בין פריצה לטלפון לבין פריצה לביתו של עבריין. אז כך או כך, הגברת הנכבדת לקחה את החוק לידיים ובזה היא עבריינית.
אלי | 30.04.19
36.
גם אם הוא איש ציבור-אסור בלי אישורו לחשוף פרטים אישיים ועוד לפרוץ גם לכספת וגם לנייד !!!
לא הכל מותר לעיתונאים !!! יש גבול !! וגם את זה צריך היועץ המשפטי לדון, עד איפה הגבול !! מה שנווה עשה חמור, אך חמור שבעתיים שהמדינה נותנת אישור לפרוץ לבית, לפרוץ לכספת ולפרוץ לטלפון ולהפיץ משם מידע !!! זוכרים את תמונות העירום של הכוכבת שפורסמו?? מה ההבדל ???
גבול לעיתנאות מציצנית !! | 30.04.19
34.
עזבו את הטלפונים. לגבי דבר אחד אין מחלוקת: הניסיון שלו לגנוב גבול
את זה הוא עשה כשהיה עו"ד מס' 1 בלישכה, וזה כשלעצמו מעיד על הבנאדם ומספק עילה לשלול לו את רישיון עורך הדין. ועכשיו הוא מתנהל בכוחניות ובבוטות כי באמת ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה. לא מכיר אותו אבל מספיק להבין מיהו ומהו. בושה!!!
אפי חצוף | 30.04.19
32.
מהיותו טלפון של איש ציבור
ברור שיש בתכניו עניין לציבור. אם שטייף הייתה מקבלת את הטלפון שלי, למשל, הייתה בטח זורקת אותו לכל הרוחות ולא מבזבזת עליו חצי שנייה מזמנה. יש להעמיד את נווה לדין על פרשת נתב"ג באופן מיידי ובנפרד, כי היא קודמת בזמן לפרשת הטלפון. טענתו על אכיפה בררנית בעניין זה היא עלבון למקצוע. אחרי שיורשע, אם יורשע בפרשה זו, יהיה מקום לבדוק אם היה לו "שם טוב" שנפגע בפרשת הטלפון. אין לשכוח כי הדברים שהתגלו בטלפון קשורים לפעילותו הציבורית כיו"ר הלשכה, ולא לרכילות בעניינים פרטיים.
אלי | 30.04.19
28.
כשדוחפים ידיים לתוך בור שופכין... מתמלאים בח...
וזה בדיוק מה שעושה שטייף. היא לא בוחלת בכלום. זה אולי לא רע, אבל וזו הבעיה עם שטייף - חוסר מקצועיות עיתונאית ברמת הדיוק והחקירה. היא פשוט לא יודעת איך לחקור. היא יודעת רק לגלות ולצרוח. מה שאמרה עליה השופטת בתיק שפתח עליה נתן זהבי זה בדיוק זה. לגבי נווה זוהי סוגיה משפטית מורכבת של זכויות פרט מול זכות ציבורית לדעת, ומה גובר על מה. אבל במקרה של אפי נווה כדי להבין מי שמו למנות שופטות שהוא התעסק איתן ואיך מתנהלים באמת בוועדה למינוי שופטות פתיחת הטלפון של נווה היא קריטית גם ליצורה שקד יש קשר לכל המינויים האלה מה איתה? היא לא נחקרת?
טל | 30.04.19
21.
אפי נווה חייב לעמוד לדין!!
לא מבין למה הנוכל והנואף הזה משמיע עדיין את קולו.למה הוא לא כבר אחרי סורג ובריח?? ולכל המתלוננים על העיתונאים האמיצים שחשפו את הפרשה הזו,הם עושים את בשביל כולנו,כולל אותכם.נראה לי שהתבלבלתם,אתם צריכים לבוא בטענות לאפי נווה שניצל את מעמדו לרמות את המדינה ולא לעיתונאים שחשפו את הפרשה.
דודו | 30.04.19
20.
תומכת 100% בתביעה של נוה
בלי קשר לשאלה האם הוא אשם או לא אשם במעשים המיוחסים לו, העובדה שכל הסיפור הזה מבוסס על פריצה של כתבת לטלפון האישי שלו היא מקוממת ומזעזעת בעיניי. לאן הגענו? כל עיתונאי היום יכול לפרוץ למחשב או לטלפון האישי שלי או שלך, להוציא משם פרטים עסיסיים ולפרסמם?
גלי | 30.04.19
15.
באמת? אאין שום גבול ואתיקה וכל האמצעים כשרים בעבודת עיתונאי? שעיתונאים יתחילו לפרוץ לבתים גם?
"אין תשובות מוחלטות לדילמה מוכרת זו שבין פרטיות לבין "עניין ציבורי" שזכות הציבור לדעת, אלא באיזון בין הערכים שמתנגשים" מדובר על עבריינית (והראיה ביקשה חסינות) שפרצה (אי אפשר לייפות את זה) למכשיר פרטי. מדובר על עבירה קלאסית שלא ברור איך אתם רוצים להכשיר אותה (והמטרה לא מקדשת את האמצעים). פשוט ביזיון מדרגה ראשונה.
הקרנף | 30.04.19
9.
הדס שטייף היא עבריינית רכילאית בכסות עיתונאית
מבחינה עיתונאית היא פשוט גרועה. רצה ליצור כותרות ללא בסיס ותחקיר פשוט עושה שם רע למקצוע. התירוץ של לעבור על החוק בשם רכילות ואג׳נדה אנטי גברים הופכת אותה לאדם הזוי ומסוכן שמקומה בכלא או יותר מתאים בגהה - ממורמרת ונקמנית על עברה המפוקפק כצעירה שחיפשה להתקדם באמצעים ירודים ( כל עיתונאי ותיק יודע במה מדובר )
דני גלצ | 30.04.19
8.
קשר לגיטימי בין שני אנשים נשואים??
קשר לגיטימי עם כרייף? האדם נשוי עם 5 ילדים... נוה לא הפנים שהוא איש ציבור ומכוח זאת אסור לו לקיים יחסים אינטימים עם מועמדות לשיפוט, עם נשים של שופטים ועם מתמחות או סטודנטיות למשפטים בשום מצב הרי מדובר בזיונים, ברומנים מהצד הוא רוצה לעשות זאת? שיתכבד ויהיה בן אדם פרטי. הוא רוצה להןכיח את גבריותו בקהילה המשפטית הנשית אז תסתום את הפה כאשר תפסו אותך ותוריד את הראש
אזרחית | 30.04.19
7.
ככה נראית מדינה אפריקאית ממוצעת ורצוי שהפילים לא ב
רק במדינות הכי חשוכות יש שני אנשים פרקליט ראשי ויועץ משפטי ששולטים מעל לכולם דיקטטורה משפטית בסוף אותם אנשים שעובדים במערכת יביאו לקריסתה ואולי לקריסת המדינה כולה וסכנה חבית השלישי חייב לפרק את מערכת המשפט ולבנותה מחדש לפני שיהיה מאוחר
אזרח מודאג | 30.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת