אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשש לסגירת מפעל פניציה בירוחם בעקבות חרם חרדי

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
ותודה שתרמתם 15 מיליון שח לקרן פורטיסימו
פניציה נמכר ב2012 לקרן פורטיסימו לאחר שכמעט נסגר עקב אי רווחיות. הם הבינו שההשקעה כשלה ,יקחו את ה15 מליון ויברחו. והכי מדהים זה להאשים את הקונים שלא רוצים לקנות מטעמי מצפון, מה השלב הבא פפסי מקס תתבע פיצויים למה אני מעדיף דיאט קולה?
עם ישראל=עם הפראיירים | 14.05.19
26.
לא קונה ממי שמזלזל בי
אני לא אומר לפניציה מה לעשות, אולם אני כצרכן לא ארכוש בקבוק שמיוצר ע"י חילול שבת, בדיוק כמו שלא ארכוש מאכל ללא הכשר ראוי. וכי מישהו הכריח את כל חברות המזון הגדולות לקחת הכשר של בד"ץ, ברור שלא. אלא שהם הבינו שבלי הכשר של הבד"ץ אנחנו לא נקנה את תוצרתם.
חיים | 13.05.19
25.
שימוש בשבת על מנת למכור חברה פושטת רגל
החילול שבת הכי גדול, זה החרדים שנותנים לגטימציה לפרסומים של בעלי מניות חברה פניציה, כביכול הסיבה היחידה שהחברה לא שורדת היא לא בגלל החרדים אלא ניהול כושל וחוסר התאמה לשוק חופשי, וחשיבה גלותית שההסדרות תצליח להגן על סגירת המפעל. אנחנו נראה במשך השנה עוד עשרות מפעלים נסגרים, נגמר עידן ההסתדרות.
אזרח שמשלם מיסים | 13.05.19
18.
נתוני אמת
מוזר , תמיד למדו אותנו שהחרדים אוכלי חינם והיום מתברר שהם מנעים את כלכלת מדינת ישראל. הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה אחוזי עובדים אצל החילונים 67% ואצל החרדים 57%. תקציב תרבות כללית של המדינה הוא מעל 900 מיליון ש"ח בשנה בפועל רק 5% מועבר לתרבות יהודית שבינהם גם עמותות חילוניות כשבפועל החרדים מהווים 22% מהמדינה. מימון למוסדות להשכלה גבוהה מעל 9 מיליראד ש"ח, מה שאברך חרדי מקבל מהמדינה ב30 שנה מקבל סטודנט על לימוד התואר שלו. אחוזי האסירים בבתי סוהר מעל שישה חודשים 64.5% לא חרדים, 33% ערבים, 2.2% חרדים גם מתקציב המדינה לבתי הסוהר החרדים לא נהנים. בנוסף יד שרה, זקא, עזרה למרפא, הצלה, חסדי נעמי, יד אליעזר, יד מלכה, עזר מציון,לב לאחים, יד לאחים וכו' שהוקמו ע"י חרדים חוסכים לקופת המדינה מליארדי שקלים בשנה ועושים את מה שהיא היתה צריכה לעשות. אלו הם נתונים אמיתיים! ולא סתם השמצות ודיבורים שאנשים מוצאים מפיהם מבלי ידע מקדים והכרת פני השטח. אני מתחיל לחשוב שאם יום אחד החרדים יקימו סוג של מדינה משל עצמם כלומר ינהלו קופת מיסים וחנויות פרטיות שלהם אנחנו נהיה מבחינה כלכלית בצרות.
יוני | 30.04.19
17.
החרדים צודקים.
הם רוצים לחייב את החרדים לקנות אצלם כי הם לא עובדים? א. אם הם לא עובדים ממילא הם לא יכולים לקנות אצלם כי אין להם כסף. ב. אם הם עובדים ויש להם כסף זכותם לקנות או לא לקנות איפה שהם רוצים. תכלס-אם הם צריכים אותי החרדי ובלעדיי הם פושטים את הרגל זאת אומרת שכל הפרנסה שלהם מתבססת על חרדים. אז שלא יהיו כפויי טובה ושיכבדו את אלה שמפרנסים אותם. ולא יעבדו בשבת.
שי | 30.04.19
15.
מי צודק? הכותרת או הכתבה?
א. הכותרת המסיטה ומסיתה מדברת על חשש בעקבות חרם צרכנים, אך הכתבה מדברת על הגורם המרכזי והאמיתי, שוק חופשי ותחרות מול טורקיה. אין זה סוד כי מצבה של פניציה הולך ומידרדר במהירות מאז פתיחת השוק לתחרות. ואגב, כך חוסלו תעשיות רבות בישראל, מהטקסטיל ועד ענף היהלומים ההולך וגווע. ב. חרם צרכנים, הוא לגיטימי לגמרי כל עוד הוא נועד להשפיע על תוצאה חוקית. האם רק מחאת הקוטג' נגד כלל מוצרי תנובה היא לגיטימית? האם רק חרם על מוצרי יו"ש היא לגיטימית? אז מה הצביעות הזו?
יצחק | 30.04.19
10.
כמה הדורות טובות ביום אחד
קודם סגירת מפעל חרבה עכשיו פניציה - כן יירבו. תוסיפו לכך התייקרות של הדלק בפעם הרביעית שפוגעת המוניות והתמונה מושלמת לכו תבכו לביבי המשיח שלכם אולי יש לו פתרונות לפני שהוא מחלק מתנות ל״שותפיו הטבעיים״ להם נתתם את רסן השלטון. בהצלחה וכן יירבו
עדי | 30.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת