אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כניסת אמזון לישראל: "לא נתפלא אם קניון גדול יהפוך לבית אבות"

53 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
תחנה מרכזית חדשה אכן יכולה להפוך לבית אבות
למי שלא יודע, ישנו מחסור בבתי אבות בישראל, והאוכלוסיה פה הולכת ומזדקנת. באמת צריכים עוד ועוד בתי אבות. יש בת"א מבנה מסחרי מבוזבז בשם התחנה המרכזית החדשה, שבהחלט ניתן להסב את חלקו לבית אבות, ובמחירים עממיים (יש בעיה שבתי אבות גובים סכומים מאד גבוהים, וקשישים רבים אינם מסוגלים לממן אותם, לכן בית אבות עממי כזה עשוי להצליח). יש גם שפע אוטובוסים לקשישים ולצוות שיעבוד בבית האבות בתחנה המרכזית החדשה. המקום מאד נגיש בתח"צ. יש גם תחנת רכבת כבדה ליד (ההגנה).
תל אביבי | 01.05.19
34.
בכלכלה תמיד יש את הצד השני - זה יפתח המון מקומות עבודה חדשים
תהיה דרישה אדירה לאנשי לוגיסטיקה, שליחויות, שרותים, ניהול, כספים ועוד. אי אפשר לבלום קידמה. אחרת למשל היינו פה עם עגלונים במקום מכוניות. כל מהפכה פוגעת בסקטור מסויים ואם יש לו כח, במדינה ריכוזית כמו שלנו הוא יכול להשפיע על רגולטור לבלום מהפכות. אני מקווה מאד שאם זה יקרה הממשלה תראה את התמונה הכוללת. את טובת האזרח ואת ההזדמנות לצמוח ולא להפוך לגן סגור בעולם מתפתח.
מ | 01.05.19
32.
אמזון - קניונים ובתי אבות
סוף סוף תהיה עדנה לגיל השלישי - כולנו רוצים אריכות ימים אבל אי זה תשטית כלכלית מכינה המערכת השלטת במשק לקראת זיקנת - חוץ מלהתנקל לה ולמרוט את שארית כוחה.. זוכרים הסיפור של לשלוח את הגימלאים לכלא שם יקבלו אוכל חימום טיפול רפואי והשכלה ואת האסירים לשלוח חהתי אבות . אז בתוחלת כולם מעוניינים וכל הדרך אליה כל בעלי התפקידים רק מזיקים לכבודה וקיומה
מאיר | 30.04.19
31.
קניוני עזריאלי עושקים את בעלי החנויות שנאלצים לעשוק את הלקוחות
ידוע לכולם שקבוצת קניוני עזריאלי עושקים את בעלי החנויות והרשתות הקטנות ואלה נאלצים לעשוק את הלקוחות במכירים מופרזים עכשיו נראה מה יעשו אלה שקרטו את הענף שמפרנס אותם בעלי הקניונים ועזריאלי בפרט.
דניאל | 01.05.19
9.
השאלה איזה אמזון נקבל?
אמזון פריים ארה״ב מציע שירותי טלביזיה וסרטים ומשלוחים למחרת היום, האם יישלחו מוצרים גם מארה״ב? לא בטוח, כל מוצרי החשמל הם 110 וולטֿ לא מתאימים לישראל, האם נוכל לראות סרטים מפריים? לא בטוח... בכל מקרה עם טירוף המחירים בארץ אני מזמין שנים באמזון ארה״ב ועם כל עלויות השילוח והמכס.... יש דברים שזולים במאות אחוזים מהארץ. ברוכים הבאים...
רון | 30.04.19
7.
תלמדו מנהגי המוניות
בה אובר ורצה להכנס לארץ, להוזיל עלויות ולתת לאנשים עבודה. מפחד שיהרגו להם את אווזת מטילת ביצי הזהב התאגדו נהגי המוניות ודרשו לחסום את אובר, והצליחו (בניגוד להודו הדמוקרטית ששם העם רצה אובר וקיבל לאחר התנגדות דומה). לא אתפלא אם בעלי הקניונים מפעילים בימים אלו לוביסטים חזקים ויקרים בשביל שישפיעו על המקבלי ההחלטות לחסום את אמזון או לפחות למסות אותה.
צפוני | 30.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת