אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לכודים בדיסניוורלד

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
ברצינות?
/אנחנו בוגרים אז אנחנו רוצים סקס בסרטים שלנו. אם אין לנו סקס בסרט אז הוא לא שווה והוא לילדים קטנים./ כן בטח. בוא נגזים. יש מספיק חברות ומספיק סרטים על סקס, ובדרך כלל גם אין להם הרבה חוץ מזה. ובאלה שיש להם גם סיפור וגם סקס הרבה פעמים זה מרגיש מיותר ונדחף. כמו שאומרים, fan service. אז ברור שיש סרטים שלא וברור שיש סרטים שזה מתאים בהם. אבל בכל מקרה לא הייתי מתאבל.
אדם | 05.05.19
21.
מקווה שיש עוד כמוני
לא מתעניינת בדיסני, דווקא מתלהבת מכך שאצל נטפליקס יש המון סרטים וסדרות לא אמריקאיות, שבהן לא כל השחקנים הם קרובים לדוגמני על. משלמת $10 בחודש בשביל שאני אוכל לפתוח את הטלוויזיה ולראות "משהו" שכנראה יהיה טוב. לא אכפת לי כל כך שסרט X או סדרה Y לא קיים. אם יש ביקוש עז בבית, כנראה שמדובר בסרט מספיק מפורסם שאפשר להוריד אותו מטורנטים ועוד עם תרגום לעברית. לא קורה הרבה אבל לפעמים.
. | 04.05.19
20.
למה הכתבה הזאת כל כך סובייקטיבית?
הכותב מתאר את דיסני כמו שכתבות תיארו יהודים במאה ה19. תמנונים ששולחים את הזרועות שלהם להשתלט על העולם? כאילו הם רשעים רק כי אין בסרטים שלהם סקס וסמים? כי אין שם יותר דם? מה הבעיה שלך? אז החברה מצליחה בגלל שהיא מתאימה את התכנים שלה לסין, זה לא הופך אותם לרשעים. וזה שנטפליקס עושה סדרות לטעמך לא הופך אותם למגיני העולם. הכתבה הזאת הייתה יכולה ליהיות טובה אם היא הייתה יותר אובקטיבית ופחות "מישהו שבוכה על זה שהמנוי בנטפליס יקר יותר" .
רפאל | 04.05.19
17.
מונופולים טכנולוגיים הם יותר שברירים מאלה שאנחנו רגילים אליהם
המצאה חדשה מבריקה אחת פלוס פיספוס של בעלי החברה יכולים לשנות את התמונה לחלוטין. כמובן - דיסני עם כיסים גדולים ויכולת להדביק את הפער - אבל ההיסטוריה מלאה בחברות שהיו "הדבר הגדול ביותר" עד שכבר לא היו. ולעניין - עכברים עם חרבות בימי הביניים לא מספיק מסחרי? מישהו שם פשוט עיוור.
יסמין | 03.05.19
12.
יש מקום לכמה חברות בעולם הסטרימינג והכל תלוי בתוכן עתידי לא תוכן עבר
כמה אפשר לסחוט את הלימון של מלחמת הכוכבים ? אם דיסני יפיקו תוכן איכותי זה יהיה מעולה אבל זה לא או הם או נטפליקס ... פעם שילמנו כ 100$ לחודש לכבלים או לווין.. אי אפשר להחליף את זה ב 7$ ובהחלט הגיוני שמי שאוהב טלוויזיה יהיה מנוי ל 4 שרותים במקביל. כבר היום יש כמה אופציות וחלקן אפילו זמינות בישראל, לדוגמא אמזון - שיש להם תוכן מעולה אבל בהיקף קטן מזה של נטפליקס.
מ | 03.05.19
1.
איום על המגוון
החשש הגדול ביותר הוא שדיסני תחסל את המגוון הקיים. כך או כך, תמיד טוב שיש אלטרנטיבות לכל דבר ומונופול ענק כמו דיסני מאיים על כך. כמו הטבעת האחת של טולקין, יש להזהר מכוח משחית שמאחד את כולם. אבל אשר יגורתי, בא. אי אפשר לדעת מה צופן העתיד אבל אני מקווה מאוד שנטפליקס תחזיק מעמד.
ראדר | 02.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת