אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלפי קשישים ניצולי שואה ממתינים לדיור ציבורי: "הסיכוי שיקבלו הוא אפס"

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
הבהרת מצב
35. קשישים לא מקבלים סיוע שכר דירה מוגדל כממתיני דיור ציבורי שכן סיוע מוגדל מקבלים ממתינים דיור ציבורי עם 3 ילדים ומעלה או רתוקים לכיסא גלגלים. חוץ מזה מבחינת ההגדרה הם ממתינים להוסטל ולא "דיור ציבורי". עכשיו דירה הכי פשוטה עם מעלית (ונסכים שרובם זקוקים למעלית) נעה בין 3500 ל4500 שח
Natalla | 02.05.19
35.
אני מכיר אוכלוסיות מחצית גילם של הזוג ומקבלים
השתתפות ניכרת בשכר הדירה בסכומים עד 3000 שח לחודש .ראשית מי שזקוק לסיבסוד בשכר הדירה לא מחפשים את הפתרונות שלהם בשוק של 4500 שח לחודש וצריך לציין כי לפי הפירסומים כ 250 אלף משקי בית מקבלים סיבסוד בשכר הדירה אז חשוב לראות את התמ6נה כולה.
זליג | 02.05.19
29.
ל9 בוא ותבין את ההבדל. אין אפליה...
במסגרת הסכם התחייבה גרמניה לפצות את ניצולי השואה. ישראל, מצידה, הסכימה שניצולי השואה לא יהיו זכאים לתבוע את גרמניה בגין נזקים. ב-2007 פורסם דו"ח מבקר המדינה, שמצא ליקויים רבים בטיפול בישראל בניצולי השואה. הדו"ח קבע כי רבים מהם אינם זכאים לתגמולים מהמדינה, והצביע על כך שהיעדר הגדרה אחידה למושג "ניצול השואה" מנע מתן טיפול וסיוע לחלקם. במילים פשוטות המדינה גנבה אותם!! זה שלהם, מגיע להם!
דור שלישי | 02.05.19
28.
בוא נוסיף עוד התערבות מדינה
לאחר שהיא כושלת גם בדירות שכבר יש לה. בוא נבנה חדשות. הקשישים הללו החליטו לעלות בשנות ה-90 והם בהחלט יכלו לעלות בשנות ה-70. המסקנה היא שהם זיהו הזדמנות ל ש פ ר את חייהם לעומת רוסיה המתפרקת ובאו לכאן מטעמים אלו. לכן, לא פלא שנשארו בלי פנסיה משם ובלי כסף כאן, כי באו רק כשהיה להם נוח לבוא. עכשיו הם מתלוננים.
אייל | 02.05.19
27.
חלק מהחובות של פישמן
יכולים לכסות את עלות השיכון של כולם בבתי אבות מפוארים עד יומם האחרון ! אז שיפסיקו לדבר ויתחילו לעשות !!! שלא לדבר על קרן התביעות (שם מטעה) שרק עסוקים בלמצוא דרכים איך לא לשלם במקום להסיר מחסומים כדי שהפונים יקבלו את הכספים המגיעים להם. אי אפשר להעמיד כ"כ הרבה קשיים בקבלת הכספים מפני שתמיד יהיו כאלה שיעבדו על המערכת, אז בגללם ברוב המכריע צריך לסבול ?? איפה הנדיבות איפה החמלה איפה הכבוד למבוגר ?
איתן | 02.05.19
5.
בא לי להקיא על האחראים לחרפה הזאת!! כמה עוד??? כמה עוד נקרא ונשמע על קשישים שחיים ככה?
אני לא מאחל לאחראים על ההתעללות בקשישים, וזאת לא פחות אשר התעללות בקשישים, לא מאחל להם שייזרקו הם לעת זקנה בצורה הזאת. מתי כבר מישהו, והוא לא חייב להיות צדיק, רק אנושי!! ייקח לידיו את הטיפול בנושא הזה שזועק לשמים! יש כסף, מלא כסף, יש תקציב, צריך רק להחליט, קשה לי לקרוא את הכתבה הזאת, הכתבה הזאת קשה לי ועושה לי רע על הנשמה.
ירון | 02.05.19
4.
מאות ניצולי שואה ממתינים לדיור ציבורי
אנחנו זוכרים את התופת שהיה לפני 71 שנה. מרכינים ראש ואומרים שאסור שדבר כזה יקרה שנית. ראש הממשלה ונשיא המדינה נתנו נאום מרגש. אבל זה לא שווה כלום, אם לא דואגים לניצולים שחיים ביננו. לא יתכן שהם יעברו שואה שניה במדינת היהודים ויחיו מתרומות, כאשר 120 חברי כנסת חיים על חשבון הפיצויים שמגיעים להם. די לשחיתות. כמה שנותר להם לחיות, שיחיו בכבוד. זו חובתה של הממשלה.
לאה | 02.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת