אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רונאלדו קנה את המכונית היקרה ביותר בעולם - בוגאטי ב-12 מיליון דולר

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
תגובה ל-11 .
לא הכל כסף , אך הכסף מאפשר להנות מהדברים הקטנים שמתבלים לנו את החיים , בשביל הנשמה ולא רק לרווחים להישגיות מה שמוגדר במחוזותינו להתנהל בחוכמה . שתגדל תבין שחיים פעם אחת , וכל העודף שתייצר מישהו אחר יחגוג עליו . לכן מותר לך לפעמים לעשות דברים מהלב ולא מהשכל כי אחרי הכל חיים רק פעם אחת . ומה שלא תעשה שביכולתך לעשות מתוך הכרה של התנהלות נכונה ואחראית הרגע הזה לא יחזור , שתהא סיעודי לא עלינו הכל יחשב כהבל הבלים .
שרון | 04.05.19
10.
12 מיליון על מכונית? תמימות קיימת אצל כולם כנראה..
כנראה התמימות קיימת אפילו אצל העשירים והמתוחכמים ביותר.... לשלם על רכב, כזה סכום לא בהכרח מראה על תבונה. כמעט כל אדם יגיד לילד שלו משפט כמו: "תקנה בחכמה, גם אם יש לך מספיק כסף, תחשוב פעמיים לפני שאתה רוכש משהו."הלא כן?
ניהול | 03.05.19
5.
במילים עדינות - בולשיט
לבוגאטי קשה למצוא מישהו שייקנה רכב יחיד ומיוחד ב-12 מיליון? חחח יש תור של שייחים שמרייר על הבוגאטי הזאת ומוכן לשלם כפול. הכל עניין של יחסי ציבור. הרכב הזה עשה פאדיחה לבוגאטי אחרי שהוצג בתערוכה והתברר שהוא ללא מנוע וצריך לנסוע במהירות של צב עם מנוע של מכונת כביסה כדי להתקדם. כדי לכפר על הפאדיחה, ובשביל הפרסום - רונאלדו הוא מצוין. יחסי ציבור הרבה יותר טובים מאשר עוד איזה שיח' שאיש לא מכיר או מיליארדר סיני שאי אפשר לבטא את שמו ירכוש את הבוגאטי הזאת. לכו תדעו, אולי רונאלדו אפילו קיבל הנחת סלב...
יגאל | 02.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת