אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אימפריית הנדל"ן של לבייב בסביון שווה 100 מיליון שקל

101 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

100.
מר לבייב גנב רודף בצע
לב לבייב ובניו הם גנבים רודפי בצע שחיים על אנשי עסקים קטנים מהם. דופקים אותם ומובילים אותם למשפטים ארוכים ויקרים וכך מתישים אותם. כמובן שהם לא שוכחים לתת מעשר לחב״ד על מנת להרגיש טוב עם הגניבות שלהם. אני אישית קורבן שלהם. מכיר הרבה מאוד סיפורים עליהם. מקווה מאוד שהם יקבלו את מה שמגיעה להם ושזה יהיה ברוסיה, שם יודעים להעניש טוב מאוד.
שלומי | 07.07.19
98.
עסקי לב לבייב
לב לבייב הוא אחד מרודפי הבצע הבלתי נלאים העושים זאת על גב הציבור - הוא עושה הון תוך מינוף כספי החסכונות הסוציאליים של כולנו וכאשר הוא נקלע בהרפתקאותיו לקשיים, הוא תובע מחיקת חוב תוך תספורת על חסכונות הציבור. יחסי הון שלטון נותנים לו גישה קלה אל כספנו וההצלחה זורמת לכיסו, אך הכישלון יתום. חלק נכבד מהקולגות שלו כבר פשטו רגל (על גבנו) וחלקם האחר (תשובה, עופר ואחרים) עוד ממשיכים לתעתע בנו בתעלוליהם. זוהי הכלכלה הקפיטליסטית "התחרותית" של נהנתניהו ודומיו - תנו לממזרים להתעשר והם ישאירו פירורים לאחרים.
amiram cooper | 07.05.19
78.
אוהב כסף לא ישבע כסף
התרמות שלו הן אחוזים בודדים מההכנסות שלו,מה גם שזה מתקזז עם מיסים שממילא היה צריך לשלם. ככה הוא 'קונה' חסידים שוטים שיסנגרו עליו. לגבי ההתנהלות שלו - עשה תספורות, מצא מקלט מס בלונדון, וההברחות הן להערכתי קצה קרחון של התנהלות בעייתית. בקיצור, אם הבוכרים כ"כ מתגאים בו, מה זה אומר עליהם?
עוז | 06.05.19
74.
הרכוש של משפחת לבייב
משפחת לבייב מחזיקה בעצמה את כל המוסדות היהודיים ברוסיה, התרומות שלה לאורך השנים מגיעות למאות מיליוני שקלים, והקשרים שלה למען מדינת ישראל חשובים מאוד, אז למה לעזאזל מפשיטים את המשפחה הקדושה והחשובה הזאת לעיני כל הרכלנים והקנאים, מתי העיתונות תתעסק בתעשייה ברפואה ובמדע במקום להתעסק ברכילות זולה, בלהלבין פנים, ולמרוח רפש 24/7,
זאב דזיאלושינסקי | 06.05.19
72.
שילם משכורות גבוהות למקורבים בזמן שהמנייה שלו צנחה ב 99.5 אחוזים וזה ..
אחרי שאמר שהיה שווה פי 2 מערכה. אף אחד לא חקר ולא נזף בו. את אלון מאסק חקרו רק בגלל שאמר שהוא רוצה להפוך את טסלה לפרטית. אבל בארץ הכול מותר, גם מידוף היה מקבל כאן רק עבודות שירות. לבית המשפט לא אכפת מפשעים כלכלים ועברות על חוקי נירות ערך!
אמנון | 06.05.19
63.
פשוט ארץ אוכלת יושביה
אני לא יודע מה הוא עשה או לא עשה , אבל הברוטליות ועיקולים הרצון להשפיל את ההן אדם , כאילו הוא ניהל אירגון סחר בבני אדם או אירגון מאפיה ,הוא בסך הכל התורם הכי גדול שהיה לעם היהודי ב100 שנה האחרונות פתח 142 בתי ספר ובתי יתומים לילדים יהודים בחבר העמים העסיק באופן ישיר מעל 30,000 איש בישראל וכו , והאופן שהמשטרה המטונפת מנסה לנעוץ בו שיניה ממש בלי לחפש צדק מגעיל אותי , הלוואי שלא ישארו פה אנשים עשירים במדינת המשטרה הזאת
מני הגמד  | 06.05.19
49.
מקורות יודעי דבר המקורבים למשפחה אמרו לי שיש לו עוד המון כסף ונכסים
הרשויות צריכות לרדוף אחרי נכסיו בלונדון, כולל הבית המפורסם שם. אם יצא מרוסיה, הם יכולים להוציא נגדו צו מעצר בינלאומי, כך שוהא יוכל לחסות רק בצילו של פוטין. עדיף לו להגיע לארץ לחקירה ולהעצר ולא לשחק משחקים כל חייו. גם אם הוא אשם, יש לו עורכי דין מצויינים שיוכלו לסגור לו עסקה טובה.
יריב | 06.05.19
39.
לב לביוב
ועדיין צריך להסתכל החצי כוס המלאה... לב העסיק מאות עובדים בענף היהלומים בארץ ובחוץ. לב נשיא קונגרס יהודי בוכרה ששם הוא תורם המון. לב מוציא לאור חוברות לימוד תורה של חבד מידיי שבוע בשבוע במאות עותקים לב מוציא לאור עיתון ליוצאי בוכרה עם מאות עותקים. המחולקים בביתי הכנסת. ללב עשרות בתי ספר בכל רחבי הארץ ובחוץ. ללב משרד שידוכים ללא עלות. תרם ותורם שנים רבות לפני המקרה הנ'ל ועוד זכויות רבות עם המון חסד ועזרה . ואיש לא יקח ממנו את זכויותיו. שרכש עשרות בשנים עם ענווה וצניעות. שחלקם ידועים וחלקם לא.
נתן כהן | 06.05.19
2.
אין לי קשר או סימפטיה ללבייב או לאלוביץ אבל פורנוגרפיית החילוטים מגעילה אותי כאזרח וחייבת להיעצר,
לבייב אינו מפעיל ארגון פשע אלים שיש להשתמש נגדו בכלים הלקוחים מעולמות כאלו. יתכן והוא עבריין ומקומו בבית הכלא ועדיין, מצעד הרכוש הרשום על שמו ועל שם משפחתו שחולטו לפני שהסתיימה החקירה בעניינו מטרידה מאוד. מביישים אנשים ופושטים את כבודם בשלב מקדמי מאוד של החשדות נגדם. זה לא מאוזן ולא ראוי.
אחד | 06.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת