אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבקר המדינה: "מקורבים של חיים כץ מונו לתפקידים בכירים במשרד הרווחה ובביטוח הלאומי"

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
יאיר,היום נדלקה נורה אדומה,אנשים בסביבתך,סכנה
היום נפלה עטרת ראשנו,ומנהיגנו,היקר, זו נורת אזהרה ,הגענו לפרשת דרכים ,זה בטוח מקרין על העובדים שיודעים להוקיר ולהעריך,שוב מציע לך להיזהר מאוד מהסובבים אותך,המצב הרבה יותר קשה,מקווה שבורא עולם יתן לך את הכח ,שכל,והבנה,למצבנו ,מי יתן ותצליח להובילנו לשלום ביחד עם ההנהלה,שמור על הבית והשם ישמור עליך,לך יד ביד וה' יצליח דרכך,ההנהלה לא אויבך,אלה רק אלו שמסביבך.
נייזוב | 14.08.19
19.
צחי הנגבי נאשם בזמנו באותם פשעים ויצא ללא פגע בטעו
ללא פגע בטעון מעולם לא נענשו על מינויים מהסוג הזה. כאן כבר יש תקדים,אבל יש לי הרושם שגם כאן יעבדו על הציבור בעיניים והשר כץ יצא צח. אנחנו הציבור נישאר עם הזוהמה והחשבון,כאשר נזקקים לביטוח הלאומי ימשיהו להיות מקופחים כרגיל.
אזרח נגזל | 07.05.19
12.
כימיני, הליכוד זו רעה חולה, מפלגה עם מסורת של רמייה והטיה
מדובר במפלגה של אופרטוניסטים שמאז ומתמיד רימתה את ציבור הבוחרים שלהם הן בנושאים מדיניים והן בנושאים חברתיים\כלכליים. אותה מפלגה שמדברת על ארץ ישראל, בכל הזדמנות שהייתה לה היא הפקירה חבלי ארץ בשם אופרטוניזם קצר טווח (סיני, עזה, חברון, רמה"ג שכמעט הוחזרה לאסד ע"י נתניהו). הם מדברים על ימין כלכלי אבל בפועל הם גרועים ממפא"י; הבירוקטריה, המשפטיזציה, השחיתות, הג'ובים, ההתסדרות, ועדי העובדים, רק הלכו והתעצמו לאורך השנים שלהם בשלטון. מדובר במפלגת בלע
אלי | 07.05.19
9.
גשר מפעלי שיקום
אם תסתכלו היטב תראו שברמי הכניס מקורבים ללא שום הבחנה . ברמי מוכר היטב מתקופתו בליכוד . אדם שדואג לכיסו ולמקורביו. בכל מקום שהוא נמצא יש ריח של שחיתות. מבקר המדינה כתב דוח כזה שחבר הנאמנים היה צריך לבעוט בו החוצה . במקום זה הם מלקקים לו . השחיתות מלווה אותנו בכל פינה . גשר מפעלי שיקום מקום של מאפיה ומקורבים . גועל נפש .
אלמוני | 06.05.19
5.
היכן כ-40 מיליון ש"ח שקיבלה סיעת עוז בהסתדרות שייסד השר חיים כץ?
ההסתדרות הכללית החדשה מחלקת כ-20 מיליון ש"ח לשנה כמימון למפלגות ההסתדרות, כולל מפלגות העבר שלא התמודדו, והתמזגו עם סיעת "עוגנים" שייסד עופר עיני ואחריו שלט בה אבי ניסנקורן, השלטת בהסתדרות, אך קיבלו את הבטחת המימון הזו כשלמונים כדי שלא תתמודדנה בנפרד. זאת בניגוד ל"חוק הבחירות בגופים ציבוריים". הכל נטו ללא מס הכנסה. כך למשל סיעת "עוז" ז"ל, שייסד ח"כ חיים כץ מהליכוד, מזכיר ארגון עובדי התעשיה האוירית, שמזה 3 קדנציות לא התמודדה עצמאית בבחירות, קיבלה וממשיכה לקבל מאז ייסודה ב-1998 כ-2 מיליון ש"ח לשנה, היינו עד היום קיבלה כ-40 מיליון ש"ח! השאלות: איפה הכסף האדיר הזה, מי השתמש בו, לאיזה שימושים, ומדוע לא ישולם עבורו מס הכנסה?
מיליונים לעסקני ההסתדרות | 06.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת