אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הישורת האחרונה של המו"מ הקואליציוני: סמוטריץ' דורש רשות חדשה להתיישבות, ליברמן - פנסיה לעולים

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
על מה ולמה???
חוצפה לדרוש לעולים פנסיה שווה לאלה ששילמו כל חייהם מכספם אף אחד לא עושה איתם חסד . זכותם לקבל את כספם בחזרה לעת זקנה ללא עוררין ,להבדיל מאלה שלא שילמו לעצמם פנסיה לזיקנה .... יש לזכור שהם קיבלו די והותר כשעלו ארצה מכספי ציבור שהם שלנו בלבד אז נא לא להיות עובר חמדנים
עושק | 12.05.19
25.
במה הוא שונה מהזקן ממרוקו שלא רצו להעלות אותו כי אינו מועיל????
למה לתת לו פנסיה ע"ח צבר שהפריש כל חייו לביט"ל? הרי לא מעט מהזקנים הללו ננטשו על ידי הילדים שלהם שברחו לארה"ב והשאירו לנו לטפל בהוריהם... הגיע הזמן לדרוש מילדיהם של העולים הרוסים לשאת בעלות ולטפל בהורים כמו שכל מרוקאי או עירקי מטפל באימא שלו...
במה שונה יהודי מרוסיה זקן | 12.05.19
24.
חבירה עם גנץ לממשלה תשאיר לנו את רוב התיקיםהחשובים- עם הקטנות נקבל שאריות
יש לשאוף להשאיר את השחורים והסמוטריצים וכולל דיברמן וכחלון בחוץ ולעשות יד אחת עם גנץ. זו הזדמנות חד פעמית לקדם חוקה, חוקה שירות צבאי, לקדם פיוס לאומי ועם הערבים, לעצב ת הדמות של המדינה למאה הבאה, להשאיר בידי הרוב (בידינו) את הכוח וההשפעה.... ללא לחצים של מפלגות זעירות וקיצוניות החוסמות את קנה החמצן בסחטנותם... אם הזדמנות זו לא תנוצל, לא נסלח לכם כמו שלא סלחנו לציפי ליבני שפיספסה בזמנו את ההזדמנות!!!!! כולנו נרד לגלות היסטורית מחוץ לממשלה ולהשפעה על דרכה של המדינה.
ליכודניק מתוסכל | 12.05.19
21.
כחול לבן הסכימו לתת לחרדים יותר
שיהיה לכם ברור שכעת החרדים מקבלים הרבה פחות ממה שכחול לבן הסכימו בעצמם לתת להם. הם אומרים את זה בשיחות סגורות, שהסכימו לתת הכל כולל הכל. הם היו נותנים תקציבים, משרדי ממשלה, חוק גיוס, פסקת התגברות במתכונת שהם רוצים. הכל. העיקר שנתניהו לא ראש ממשלה. אז אם נסכם ונודה על האמת, שגם אם אנו לא אוהבים שנתניהו ממשיך להיות ראש ממשלה, זה בעצם חוסך כסף לקופה הציבורית על פני האפשרות שכחול לבן היו מקימים ממשלה. בואו נהיה כנים ואמיתיים. אדרבה אם מישהו חושב אחרת שיוכיח.
רובי | 12.05.19
6.
ונשאר רק להגיד תודה לבוחרי ביבי הסתומים שחושבים
שהם ניצחו בבחירות ,ועדיין לא מבינים שמי שניצח זה ביבי ושרה שיקבלו חוק חסינות,החרדים שיקבלו תקציבים שמנים ,והשבתת המשק בשבת,המתנחלים שיקבלו כסף להרחבת ההתנחלויות וכמובן כבישים וחינוך ,שכבר כעת ילדים של מתנחלים מקבלים יותר מילד בירוחם ,והעולים הקשישים שלא שילמו פנסיה בארץ,אבל יקבלו על חשבוננו.
ערן | 11.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת