אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבוקש לתפקיד המבקר: רק לא שופט

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
מעולה. צריך לכבול את הידיים למערכת המשפט וגרורותיה, אחרי שהם שיתקו את המדינה
לא להצטער ולא לשחק אותה קוזק נגזל. גזלתם את המדינה והעברתם רפורמות מרחיקות לכת בלי שום חקיקה. כעת מגיעים אנשי הימין אחרי שנים שהם בשלטון ולא עושים לכם כלום, ורוצים סך הכל להחזיר מצב לקדמותו. אז מה אתם צועקים????? זו צביעות במיטבה!!!
שני | 13.05.19
37.
ביבי מחפש יס מן
יותר נכון טייח ,שיעשה מה שביבי רוצה ,בשביל זה יש לביבי מלחכי פיכה סביבו ,אמסאלם וחבריו , בעלי תפקיד עם אחריות לא אוהבים להיות יס מנים אם הם לא פודלים ,וחושבים על טובת המדחנה , כל מי שביבי מינה וחשב שיטייחו עבורו את השחיתות ,לא שיתפו פעולה ,אלשייך ,מנדלבליט ,ושפירא . אנשים עם עמוד שידרה ,לא מופקרים ולא פראיירים ,
יודע דבר | 12.05.19
34.
גאון של אימא...שמעת על המצאת "הפרשנות התחלתית"
שהביא למערכת המשפט הפיראט המשפטי אהרון ברק ? אם לסכם אותה בפשטות כך שתבין,לא חשוב מה לשון החוק או מה כתוב בחוזה,מה שחשוב זה מה שחושב השופט שהיה צריך להיות כתוב בחוק או החוזה לדעתו של השופט הגאון,במקרה של חוזה,מה שחשוב הוא מה "התכוונו" הצדדים בחוזה שחתמו בהסכמה ולא מה שכתבו בפועל. במקרה של חוק המצב חמור בהרבה. על פי הרציונל של הלכת אפרופים,השופט היה צריך לפרש חוק לפי כוונת המחוקק וכאן באה תפנית בעלילה: השופט מפרש לפי הגחמות האישיות שלו. מעבר להמצאת "חוקה" יש מאין,ללא שום הסמכה מפורשת בחוק כלשהו לסמכות בג"ץ לפסול חוקים,בג"ץ עשה צעד גדול לכוון התהום,הוא החליט שלא נבחרי העם יקבעו את תוכן "החוקה" שהמציא,הוא יקבע ! וכך,ע"י הכנסת קריטריונים סובייקטיביים בעליל כמו: "מבחן הסבירות","מבחן המידתיות","אמת לשעתה","מסה קריטית של ראיות","הלכת אפרופים" ועוד מלוא הטנא קריטריונים הזויים,הקושרים מבג"ץ הכניסו ללב השפיטה קריטריונים שמאפשרים להם לפסוק לפי דעותיהם הפוליטיות,הדתיות,החברתיות ועוד. איך אמר המשפטן האמריקני המפורסם פוזנר ? ברק הוא פיראט משפטי,שהפך את חוקי הכנסת לטיוטה לעיבודו.
בני בנקר | 12.05.19
29.
ראש הממשלה מרצף את המדינה באנשי שלומו
ראש הממשלה מתיחס למדינה כממלכה שלו , חצר מלכות, ממלא ומרצף את המדינה באנשי שלומו או אנשים שקלים "להשפעה" כל תפקיד ממלכתי שמתפנה מאויש ע"י אנשי ביבי , משפחה או חברי הנסיך , או מרכז הליכוד , אנשים שתמורת הקירבה למלכות, וקבלת משרה משתלמת עומדים לפקודתו ופקודת "המלכה" , אין ספק שהשלטון משחית
עודד | 12.05.19
26.
מגיב 23 - שמע אתה גאון...
רק מראה כמה הימין לא מבין את מטרת מערכת המשפט ולמה הפרופוגנדה של הימין כל כך אפקטיבית. שופט לא "חונך" לחפש אשמים - שופט הוסמך לקבל החלטות בהתאם לחוקי המדינה ותקדימים. הוא מנהל את התהליך שנקרא "משפט" במקום שנקרא "בית המשפט" ותפקידו הוא לדאוג שהתהליך שמנהל במקום עומד בתנאים וסטנדרטים מאוד גבוהים משני צידי התביעה. אחרי שהוא שומע את הטענות מכל צד הוא צריך לבצע את תפקידו שהוא "לשפוט" האם התביעה הצליחה להוכיח את טענותיה או שההגנה הצליחה להראות פגמים או להפריך את טענות התביעה. אחרי שהוא "שפט" את שני הצדדים הוא פוסק את העונש לפי ההנחיות בחוק. שופטים לא מסתובבים ברחוב משועממים ומחפשים אשמים. שופטי בגץ לא מגישים תביעות נגד המדינה. ובגץ לא מחוקק חוקים - הוא בודק האם חוקים חדשים/הנחיות החדשות סותרות חוקי יסוד קיימים. הגיע הזמן שתשכיל ותקרא טיפה, אולי לא תהיה חכם יותר, אבל בטוח תהיה אזרח טוב יותר למדינה.
רוני | 12.05.19
18.
אין דבר, בכל מקרה האשכנזים ינצחו.
צריך להבין שביבי לא שואף לדיקטטורה אלא לקלפטוקרטיה, שלטון הגנבים, כך שאפילו אם השלטון יקים בנגב מחנות מעצר למתנגדים פוליטיים יהיו שם בעיקר את אותם מזרחיים עניים שהצביעו עבורו ושהוא שומר אותם עניים ובורים, לעשירים ולמשכילים תמיד יהיו זכויות יתר.
איציק | 12.05.19
16.
איפה כתוב שבראש משרד המבקר חייב לעמוד שופט?
אפשר לחשוב ששופט בדימוס מבין יותר מאשר אדם אחר במה שקשור לביקורת. בס"ה אותו שופט היה קודם לכן עו"ד וקיבל קידום או בצדק או בשיטת חבר מביא חבר. אגב: אחת השופטות אמרה שמי שמחפש צדק, שיסתכל לשמים. אולי יזהה את הכוכב. אגב: חלק מהשופטים ממש מרובעים. ויש חלק אחר שהם "יצירתיים" (עיין בג"ץ).
1 | 12.05.19
8.
עדיין מחכים לדו"ח מבקר על קירוב אסדות הגז לחוף
מי החליט לקרב את אסדות הגז לחוף, בניגוד לעמדת משרד הביטחון? אסדות גז בקרבת החוף הורגות. זיהום האוויר שיגיע לחוף ירעיל את חופינו. במקרה של תקלת שפך יורעלו חופי רחצה ומפעלי התפלה לעשרות שנים. יש פיתרון: אסדה צפה מעל פי הבאר בלב הים. הצטרפו לשומרי הבית
יורחקו אסדות הגז | 12.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת