אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תקלת התפלה שלישית: הפעם במתקן בחדרה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
הטענות של מקורות - רק אני חושב שהן מוזרות?
אני זוכר את הקומקום החשמלי שלי בתחילת שנות אלפיים - כשלא היו מים מותפלים בארץ. היה מספיק כמה ימים שימוש בשביל שהקומקום יכוסה בשכבה עבה של קלציום מבפנים. עכשיו התופעה כמעט ולא קיימת. אלי צריך פעם בחודש טיפה לשפשף את הקומקום ע"מ להסיר את השכבה הדקה של קלציום שהצטברה בתוכו. ואיך אני יכול לחשוב שחברת מקורות צודקת בתביעות שלה?
ודים | 15.05.19
14.
קצת מצחיק לראות את מקורות מתלוננים אחרי שבעצם....
קצת מצחיק לראות את מקורות מתלוננים אחרי שבעצם הם "הקימו" מתקן התפלה שלם שבכלל לא עובד. ככה זה כשחוסכים ומנסים לעשות משהוא שלא מבינים בו בכלל. אגב ה"שותף" של מקורות ייזום שבנה אתם את המתקן כבר מזמן פשט את הרגל והתפייד. מקורות ייזום גם כן היסטורה... אז....לך חפש.... מקורות: "נדרשים רק כ 30,000.000 ש"ח לתיקון הליקויים ולהפעלת המתקן. חברה בודקת חיצונית: "נכון, זה מתחיל בספרה 3 אבל זה 300,000.000 ולא 30.
אמיר | 15.05.19
11.
רמת הסידן
כל שטות שמישהו פולט מיד מגיעה לכותרות ראשיות. לחברה אין אינטרס להגדיל את ערכי הסידן. זה עולה לה הרבה יותר כסף. המתקן מספק מים עם כמות סידן בהתאם לדרישות החוזיות עם רשות המים. חבל שכל עיתונאי שלא מבין כלום, לא בודק כראוי את הנאמר, משמיץ ומעורר מהומה על לא מאומה. עיתון המכבד את עצמו לא היה מאפשר לעיתונאים רדודים וחסרי אחריות לעבוד אצלם..
מוטי | 15.05.19
5.
אסדת לוויתן מאיימת על התפלת המים בחדרה, ובריאות האזרחים
אסדת הגז לוויתן צפויה לפלוט לים 800 מ"ק של מי תוצר רעילים ביום, העשירים במתכות כבדות. כל זה רק 10 ק"מ מפתח יניקת המים של מפעל ההתפלה בחדרה. מפעלי התפלה לא יכולים להתמודד עם הכעלים האלו. כל זה רק בשגרה. במקרה של תקלת שפך ייאלצו לסגור את מפעל ההתפלה כליל. ועוד לא דיברנו על סכנת הדליפה של קונדנסט למי תהום, וזיהום האווויר מהאסדה, ומזיקוק הקונדנסאט בבז"ן. הצטרפו למאבק הסביבתי הגדול והחשוב בישראל. הצטרפו לשומרי הבית
יורחקו אסדות הגז מהחוף | 15.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת