אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למי כדאי להשאיר טיפ במלון, וכמה לתת?

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
כתבה מוזרה באחוזים מטורפים
לפי הכתבה חובה לתכנן הוצאות טיפים באחוזים ממש מטורפים ויומיומי. זה מוזר. מטייל הרבה ומשלם טיפים לעיתים נדירות בבית מלון. הסיבה, התשלום למלון כולל את השרות שהם חייבים לתת ללקוח. ונכון לשלם טיפ רק אם מקבלים שרות מיוחד שלא כלול בשרות הסטנדרטי. המחיר של אלכהול גבוהה מאוד בבתי מלון ומסעדות ומשאירים טיפים במטבעות בלבד רק אם יש קופסת טיפים, אם אין אז לא משאירים כלום.
איתן | 18.05.19
34.
אולי די עם כתבות מתורגמות שלא קשורות לישראל
אם יש כתבה בנושאי טבע, מדע, כלכלה - מילא. אבל כתבות צרכניות אי אפשר לעשות רק תרגום ללא התאמה לקהל היעד. כישראלי, אף אחד לא מזמין לי מונית או מחזיק לי מטריה - ובטח שלא היה מעז לחלום לקהל על זה טיפ (יש גטקסי, כאילו, דא). הכתבה הזו הזוייה.
ישראלי | 18.05.19
32.
מישהו משאיר לכם תשר במקום העבודה ???? אז למה שתשאירו ???
קשקשת לא רלבנטית ש. נוהגי תשר משתנים מיבשת ליבשת ובין מדינות התשרולוגיה המטורת שייכת לאררצתות הברית שם משלמים משכורות רעב אמיתיות לכל נותני שירותים ומצפים שהלקוח ישלים תץא השכר. באירופה ובמיוחד מרכ זומזרח אירו]פה אין בכלל נוהגי תשרד. בעקרון משאירים כשמרוצים משירות יוצא דופן אחרת אל תשאירו אף אחדץ
שקרמיט | 18.05.19
3.
די כבר עם הטיפים האלה - תציגו מחיר ברור לכל שרות ואחליט אם מתאים לי.
העניין הזה של הטיפים הוא ממש מטרד בלתי נסבל. או שהמלון יתמחר את עלות השהייה ככה שזה כבר יכלול את כל השירותים , או שיפרסמו עלות מדוייקת לכל שירות. העניין הזה שאני אולי צריך לתת טיפ ואולי לא , ואז מישהו יעשה לי פרצוף חמוץ אם לא - עבר זמנו.
יגאל | 18.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת