אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליצמן רוצה להוציא את הקנאביס הרפואי מפקודת הסמים המסוכנים; בענף מברכים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תוספי תזונה
כתבה מעניינת מאוד. בנושא תוספי התזונה, יש מוצרים ישראלים מצוינים כדוגמת דנסיטי הסידן האמורפי. זה תוסף סידן שנספג פי 2 יותר מכל תוספי הסידן האחרים בגלל המבנה שלו (הוא מורכב מחלקיקים קטנים). שמעתי הרבה מאוד אנשים שמרוצים ממנו, ביניהם חולי אוסטאופורוזיס.
יובל | 20.05.19
10.
ל7
מצחיק מאוד אבל בתור אחד שמכיר את פייגלין עשרות שנים הוא תומך ליגליזציה מלאה והוא בעצמו בכלל לא מעשן,ראית בנאדם שנותן לילד שלו בכיתה ה ללכת עם חולצות של קנאביס עד סוף התיכון? הוא מאמין בליגליזציה לא כדי לסחוף קהל מצביעים,הוא מאמין כמו בכל מדינה שזה פתרון כלכלי נחוץ בגלל שיש עוד הרבה אפיקי רווח כמו דלק נייר וזה רק ישפר את הכלכלה. חאלס להגיד שזה עדר ללכת על ענף הקנאביס הוא היחידי שמאמין שזה הפתרון.
אביב | 18.05.19
8.
למגיב - 7
רשמת בדיוק את מה שאני חשבתי עליו. ליצמן רואה שהאש נמשכת אליו בכל הנוגע לפעילותו הבלתי חוקית לשמירה על פדופילים מהמגזר אליו הוא שייך, והדבר הראשון הוא ליצור מסך עשן ולהסיט את האש לכיוון אחר. וסתם למען הפרוטוקול - אם קנאביס "רפואי" יהיה חוקי, שכן אז כל הצמח אמור להיות חוקי שהרי אין שום הבדל בין רפואי לבין לא רפואי. דווקא האחרון איננו מפוצץ בכימיקלים וחומרי דישון ושאר רעלים.
אלי | 18.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת