אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

“אם צריך נשבית את מערכת המשפט במחאה"

300 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

418.
צבועים נמאסתם
אתם וגם השופטים,פקה ,פקה,אתם לא תשביתו כלום כי מה שמעניין אתכם זה כסף וכוח,אתם העו"דים שמקורבים לבג"צ ולשופטים בעליון בטח שאתם רוצים להשאיר להם את הכוח כדי שיחזחר לכם אותו במנות קטנות,זה השוחד האמיתי,זה הקח תן האמיתי,תפסיקו להצטייר כמגיני הדמוקרטיה,אנחנו לא פריירים אתם נאבקים רק ואך ורק למען הכיס שלכם אז באמשכם תפ]סיקו לבלבל את המוח.
אבי | 25.05.19
414.
אם צריך נשבית את מערכת המשפט
תשביתו על העוול שעשתים כמשפטנים וחוקרים בילדי תימן ועדיין אתם עושים יש לכם הרבה מה להסתיר. לא יהיו נחקרים ונתבעים לא תהיה פרנסה.......לכל הפנים המוכרים בתמונות פחד לאבד את השליטה בכל מה שקורה במדינה .. היגע הזמן לתקן את העוול במשפט.. ממתי אתם מבקשים אישור אם צריך על מי אתם מאיימים...על הלקוחות שלכם ?
יוסף | 23.05.19
413.
הפולנים מתארגנים נגד פגיעה בשלטונם הטוטלי
אין שום מערכת מקודשת שאי אפשר לבקר אותה ובלי כל קשר לחסינות דומני שמערכת המשפט איבדה את אימונה בעיני הציבור הישראלי והיא מזמן הפכה את החלטותיה לפוליטיות, ולכל עורכי הדין שברובם המכריע לבנבנים המשתייכים למרכז-שמאל הייתי מציע לעשות בדק בית בביתכם כי בפשעכם ובתאוות הכסף הגדשתם את הסאה והפכתם להיות כאחד הפושעים המצויים בארצנו,
הזועם | 23.05.19
412.
היפים
נכון חברים.הדמוקרטיה זה אנחנו. אנחנו זה העם והעם זה אנחנו.אף אחד לא ירים ראש . לא הצלחנו בקלפי נוריד אותו שלא בקלפי. באמצעות חברים בפרקליטות יש לנו חברים גם במשטרה. אל דאגה אנחנו נצליח.אה הוא יעבוד עלינו לא יצליח נתנגד גם לחוק ההתגברות לא בחרתי מעולם בביבי עתה ? מי יודע?
יוסי | 22.05.19
407.
יישר כוח, חברים יקרים
קראתי את דבריכם בהתרגשות רבה למי שלא מכיר אותי, אני אלמנתו של פרופ׳ זאב סגל ז״ל, שהלך לעולמו בטרם עת לפני שמונה שנים, וקרוב לוודאי מתהפך בקברו לנוכח המתרחש עתה. כשזאב נפטר, שלח לנו נתניהו מכתב תנחומים מרגש. בין היתר הגדיר את זאב ״חיל בצבא הצדק״. היום, אם זאב היה כותב נגד נתניהו, היה מוגדר ע״י המשפחה ההזויה״שמאלן״. בננו, הדר סגל, למד משפטים וממשל לתואר ראשון במרכז הבין-תחומי, ושיווק פוליטי לתואר שני. הוא פעיל במפלגת כחול לבן. אנו מחזקים אתכם נהיה, כמובן, בהפגנה במוצ״ש.
לילי סגל | 21.05.19
406.
ליכוד כן. חסינות לא.
חשוב: מנחם בגין אמר: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!! ליכוד ????????????????????????????? כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חסינות??????????????????? לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ליכודניק | 21.05.19
404.
מסתכל על התגובות ומתבאס
ביבי יצר מצג שווא כאילו הוא נלחם נגד איזה דיקטטורה משפטית מדומיינת. כשבפועל הוא מנסה להקים עלינו רשות מבצעת ללא כל חסמים ובלמים. כלומר דיקטטורה. .בגצ פוסל חוקים כמו אלה שרוצים להכניס אנשים לכלא בלי משפט (חוק המסתננים), מה כל-כך נורא בפסילת החוק הזה? למה לעזאזל שלרשות המבצעת תהיה זכות להכניס אנשים לכלא בלי משפט? זה לא קשור לאגנדה שמאלנית, זה קשור לאגנדה של חוק חופש והזכויות אדם בסיסיות. שטפו לאנשים את המוח נגד מערכת המשפט, ביבי כדי להציל את התחת המושחת שלו, והמתנחלים כדי לנקום את נקמת ההתנתקות
אלי | 21.05.19
403.
סוף סוף
שנים שבגצ הפך לשק החבטות של הימין המטורלל וההתקרנפו. של הימין המתון , סוף סוף שומעים קולות שפויים שלא נוקטים בשיקולים אינטרסנטיים וקצרי רואי. החופש האזרחי במדינה, ואיזון הרשות המבצעת על ידי בגצ והכנסת הן הסיבה שהמדינה שלנו משגשגת. אחרת היינו נתונים לגחמות של דיקטטורים וטייקונים שאיכות חיינו מעניינת אותם כקליפת השום. חבל שכל הקולות האלה נדמו במהלך הבחירות כשאיילת שקד השוותה את בגצ לחמאס. או כשביבי מיהר להוציא אותנו לבחירות רק כדי למסמס כתבי אישום חמורים נגדו. הרי התוכנית שלו היתה ברורה כשמש
אלי | 21.05.19
391.
מי באמת משמש שומר הסף ???
מערכת המשפט ניכסה לעצמה זכויות שמעולם לא ניתנו לה !!! ולכן נוצר מצב של אקטביזם שיפוטי , הפרעות חוזרות ונישנות לראשות המחוקקת והרשות המבצעת לחוקק חוקים ולהניע מהלכים ! אתם ללא הרף שמים רגליים לממשלה ומונעים ממנה להניע מהלכים ! כגון : גרוש המסתננים , לא מאפשרים להרוס בתי מחבלים ועוד ועוד . חייבים להשיב את האיזון בין המערכת השופטת למערכות : המחוקקת והמבצעת !!! רק אז תהייה דמוקרטיה אמיתית !!!
אזרח | 20.05.19
386.
כל הכבוד
זאת היא מלחמה! אסור לתת לביבי לנצח את מדינת ישראל. על האזרחים ההגונים של ישראל להתקומם נגד המזימה להרוס את שלטון החוק ולרצוח את המוסר על ידי ביבי. החלק הפחות אינטליגנטי בעמישראל מנשק עכשיו את נעליו של ביבי, אבל בספרי ההיסטוריה יירשם העבריין הסדרתי, השקרן הכפייתי, הקמצן החולני, רודף התענוגות ותאב-הבצע הזה, באופן שלילי ביותר. על כל אדם הגון בישראל להתייצב לצד מדינת ישראל במלחמה של ביבי נגדה. נכון, כל כוחות האופל עם ביבי - כל רמאי, גנב, נוכל, שודד, פושע, רב סוטה, משתמט פחדן, כל חשוך, לוקח שוחד, אנס, עבריין מוסר, חלאה, בור וטפש - כל אלה תומכים בביבי נגד מדינת ישראל! ביחד עם אלה מתנכלים למדינה גם חשוכי הליכוד: רשעים כמו יריב לוין וגילה גמליאל; אווילים כמו מירי רגב, מיקי זוהר, ירון מזוז, איוב קרא, נאוה בוקר ודוד אמסלם; כלבלבים שפלים שהיו פעם אנשים ראויים והפכו לזוחלים מן הסוג הבזוי כמו אבי דיכטר, שטייניץ, ברקת ויואב קיש. שעת חירום היא השעה הזאת. על כל אדם הגון החפץ שמדינת ישראל תחיה, להתגייס. אם ביבי ינצח את מדינת ישראל, צ'אושסקו, פראנקו, פינושה וארדואן יוכלו לקחת אצלו שיעורים.
ישראל | 20.05.19
373.
את מי בדיוק אתם מייצגים?
200 אנשי שמאל קיצוני לקקנים שאינם מייצגים איש מלבד את עצמם רוצים למחות נגד דמוקרטיה במיטיבה. הצחקתם אותנו חבורת שמאלנים עשירים שמנסים לפלס דרכם בבוא היום למנעמי השלטון המשפטי. אתם מפסידים כעת את האליטות הפוליטיות שלא ישכרו את שרותכם בבוא היום כולל החברות וסניפי המשנה שלהם.
עו"ד מפורסם מאד | 20.05.19
371.
חסינות לא. ליכוד כן. כנסו..
חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק | 20.05.19
369.
בעד מאבק אקטיבי להגנה על ביהמ"ש אבל הענשת האזרח תשיג אפקט הפוך.
האזרח כבר היום סובל מחסר בשירותי חוק ומשפט, דיונים נמרחים, עינוי דין הפך לדבר שבשגרה והאזרח מתחיל לראות במע' החוק (משטרה, פרקליטות ובית משפט) משענת קנה רצוץ לראיה דוח מבקר המדינה האחרון. דמיינו לכם שצהל היה יוצא לשביתה בזמן שהאויב פולש למדינה עקב חוסר חוסר הסכמה מוצדק עם הדרג המדיני, הדבר היה הופך אותו למיותר ובצדק, השבתת שירותי משפט משמע הפקרת האזרח לחסדיהם של פושעים, מגמה שכבר תפסה תאוצה לראיה העליה בשימוש בבוררים מהעולם התחתון. לסיכון מה שעו"ד מציעים זה לכבות שריפה עם נפט, וזה אף פעם לא נגמר טוב.
דניאל | 20.05.19
360.
להציל את מערכת המשפט מעריצות
אנחנו רוצים להציל את מערכת המישפט מהעריצות של קבוצת משפטנים שחושבים שיש להם מונופול על חוק והצדק. לצערינו הקבוצה הקטנה והקולנית הזאת (בעזרת העיתונאים התומכיהם) תופסת היום את מערכת המשפט כערובה תחת איומים שכאילו אם ייוותרו על עריצותם הדמוקרטיה תתמוטת. ההיפך, אם יבינו שאין להם מונופול אז הדמוקרטיה תינצל.
ברוך חסון | 20.05.19
332.
שד' לכיש 13 קרית גת
זו לא מחאה דמוקרטית ולא מייצגת את המגוון החברתי. מה עם עריצות המיעוט על הרוב...מתי בפעם האחרונה ראיתם שבית המשפט העליון פסק על פי מורשת ישראל ולאחר חזון הנביאים סתם ציטוט שאין מאחוריו מחוייבות כל שהיא למדינה יהודית ולכן הרוב לא קונה את זה.
נתן מלסה  | 19.05.19
328.
חוק וצדק בדיחה עצובה
רות דוד פרקליטת מחוז בשר מבשרם של המושחתים. בית המשפט העליון אומר שבעניין גירוש יהודים מבתיהם הוא לא יתערב בפוליטיקה, אבל גירוש מסתננים או ביוול תושבות למחבלים, הוא תמיד בצד הערבי שמאלני של ההכרעות. בתים יהודים אם חרגו במטר להרוס, בתים ערבים שנבנו כולם על קרקע בבעלות יהודית, לחפש הסדר האמת קצרה היריעה מלמנות אתמכל העוולות הפוליטיות ושימור שלטון השמאל שמפסיד שוב ושוב בבחירות וכופה את רצונו על העם באמצעות מערכת משפט אטומה, יהירה ומושחתת ובנוסף לכל נגועה בנפוטיזם חולני
אזרח | 19.05.19
325.
צריך למוטט את שלטון החוק. החוק הוא כלי עזר
לרשות המבצעת, לבצע את מה שראוי בעיניה ובעיני בוחריה, לבצע. האקטיביזם יצר חוק סוביקטיבי, שמשרת אג'נדות שמאלניות במסווה של דמוקרטיה מזוייפת. העם אמר את דברו ושום תרגיל שלכם לא ישנה את זה. עובדה. תפנימו, זו מהות הדמוקרטיה ואתם לא יודעים להכיל דעה שונה. עאלק פלורליסטים. עאלק ליברלים. אין בכם טיפת יושר אינטלקטואלי.
י | 19.05.19
317.
אף אחד אינו מעל לחוק- זה כמובן ברור. הבעיה היא שכל עורכי הדין הללו מן "השורה הראשונה" הגיעו לאן
שהגיעו - עושר רב, יוקרה, מעמד- לא רק בזכות כישוריהם המשפטיים, אלא כנראה גם בגלל שעשו דברים הרבה יותר גרועים ומושחתים מאלה שבהם מואשם ביבי. אם יבחנו את מעשיו של כל אחד מהם בזכוכית המגדלת שבה בוחנים את מעשיו של ביבי- כנראה שנמצא דברים הרבה יותר גרועים.
עו"ד ממש זוטרה | 19.05.19
310.
סוף כל סוף כמה עורכי דין שיש להם גם ערכים
בדרך כלל , לא צדק (אל תחפשו בבית משפט) לא דין ולא הגנה על מי שמגיע לו ובצדק- דין צדק, אך אין ידו משגת לתשלומים המטורפים של עורכי הדין, עליו עורכי הדין -רובם- לא יגנו. רבים מהם מחרחרי ריב ומדון כדי למשוך את התיק ולפתוח כמה שיותר תיקים בכל מקרה כדי לזכות בעוד ועוד כסף. לא רבים בעלי יושרה שם . ולכן כל הכבוד לאלו שקמו להגן על מערכת החוק, נקווה שיגנו גם על מי שידם אינה משגת לקבל דין צדק ושמירת חוק.
בעבר 15 שנה במערכת | 19.05.19
309.
היו בחירות והעם אמר את דברו
יש אנשים שחושבים שהם מעל החוק ומעל הרשות המחוקקת... הגיע הזמן שהם יפנימו ויבינו, שהעם הוא המחוקק ולא הם, ולעם יש נציגים בממשלה שיחוקקו חוקים, ויש לממשלה יועץ משפטי, אז הכל טוב, וכבודו של בית המשפט במקומו המוגדר לו מונח, ונא להרגיע את תסביכי האגו.
אנדי | 19.05.19
307.
ל 296
כל פעם שמישהו אומר משהו שמנוגד למשנתו המסיתה והמושחתת של הוד מעלתו ביביהו מיד קמים שליחיו/דובריו/מעריציו וזורקים בוץ בפרצופו. קללות כמו אשכנזי() חילוני() ושמאלני() עפות ללא חשבון ומחשבה. השנאה והבורות שלהם מעבירה אותם על דעתם. לכו בבקשה ללמוד קצת היסטוריה ואולי תגלו למה מובילים מנהיגים נאלחים שכאלה. ביבי הוא בעצמו חילוני אשכנזי טחון בכסף. ולהגידשהוא מכיר את העם זו בדיחה עצובה. ושאכפת לו- עוד יותר. ושרה המלאכית.... שלא נשכח גם אותה...
יפתח | 19.05.19
294.
חזרה לפיאודליזם ולשלטון מיעוט שממנה את עצמו
כמובן שהם ישבתו. הרי שליטת החבורה הזאת במדינה, מכניסה להם הון עתק. אילו רק הגנו על נתבעים ותבעו נוכלים- היו ממלאים בהצלחה את תפקידם. אבל במצב הנוכחי, כל נבחר ציבור, כל פקיד בכיר, כל שר וכל קצין בכיר, כפופים לדעותיו של מיעוט משפטנים קולני ושחצני, שלא נבחר על ידי איש, ושאינו זכאי ליותר כוח מאשר ציבור המהנדסים, המורים, האדריכלים, המדענים או הכלכלנים. וכאשר חלק ניכר מהמיעוט השחצני הזה משתייך למיעוט פוליטי מבוטל, נוצר מצב שבו ציבור המהווה כ-3% מהאוכלוסיה היהודית, שהיה מובס אילו התמודד באופן הוגן בבחירות, מדבר גבוהה על דמוקרטיה ומכתיב את דעותיו הפוליטיות ל-97% הנותרים.
אבינועם עוקבי | 19.05.19
292.
רק עורכי דין בכירים? מה קורה עם ה-98% של העורכי דין הרגילים???
ממש חארטה הכל דיבורים באוויר כמו ועדת טרכנברג או אחרת במחאה החברתית כבר 8 שנים דנים בכלום שמוביל לשום דבר- צריך כאן מחאה חברתית היכן מר"צ היכן מפלגת העבודה כחול לבן או כחול שחור? כולם יושבים בשקט, משתינים עליהם מתסכלים למעלה ואומרים וואלה איזה גשמי ברכה!! מספיק תתעוררו!!!!
שמעון הצדיק | 19.05.19
288.
קריאה נאמנה
מה יענו עו"ד של ביבי לכל עו"ד במדינה איך הקומץ הזה פועל אין התחשבות במדינה אין מצפון האם בכוח הוטלה עליהם המשימה להרוס שלטון החוק באיזה פרצוף יישבו עם עמיתיהם עור"ד הם יושנים טוב בלילות האיש הזה הכניס חביריו ללא בושה לתהומות וחפר להם בורות שלא תהיה להם תקומה ולחברי הליכוד תהיו אמיתיים הנה קם מישהוא וסלל לכם הדרך גדעון סער תלכו בעקבותיו תסלקו הבושה מהמפלגה אשר המייסדים שלה הקימו אותה בנקיון כפיים ובזיעה ללא דופי
אזרח המדינה | 19.05.19
279.
פשוט בדיחה
מי אתם בכלל? הכסף הפך אתכם למה? למה אתם מדמיינים שזה מזיז למישהו חוץ מיחצ"ן שקיבל ארגז כדי שתקבלו כתבה. תשבתו, אל תשבתו מעניין לנו את הביצ...... מי ששוכר את שירותכם עושה זאת בגלל הקשרים שלכם. ובשביל זה משלמים לכם הון. אם זאת עבודה משפטית לוקחים את בני התמותה. עורכי הדין הרגילים. לא מהמילייה שלכם. חבורת מתנשאים.
שלומי | 19.05.19
273.
נאה דורש נאה מקיים
איפה הנקיון שלכם מכל השרצים והגנבים אצלכם. תראו את החזירות של עורכי דין שרוצים לעצמם סכום דמיוני של על נסיון לגנוב לאזרחים קטנים ומסכנים בטענת שוא של פירוק. זוהי גזלה של חצי מהכסף שחסכו אנשים פשוטים כל חייהם. ראו ערך 15.7 מליון שח שכר פירוק על פרשת אקסיום. זה גנבה בחסות החוק ושל השופטים הלא נקיים שמסתובבים ולא עומדים מנגד. מזל שיש עדיין את ברנר ששומר על קצת צדק. הציבור לא סובל אתכם כי מסתובבים אצלכם עורכי דין לא נקיים. סדר ונקיון מתחילים בבית.
אזרח מודאג | 19.05.19
271.
מישעל עם במיידית ובדיקת הנדלן.
כ 70% מתושבי המדינה נגד דיקטטורה שמאלנית לא מקובל שה המיעוט ישלוט על הרוב הניבחר דרך בגץ גברים לכו למישאל עם ודבר נוסף ליבדוק מצב הנדלן של השופטים ועם יימצאו חריגות שה יתנו דין וחשבון ויסולקו במיידית מי כיס השיפוט. בחירי החוקרים השופטים ובכירי המדינה שה יחספו את הנדלן שלהם בפקודה
ראובן | 19.05.19
258.
מוזר מאוד,,
כול העוכרי דין למינהם, מציגים כאן צביעות לשמה, כול מערכת המשפט בישראל רוויה בבירוקרטיה , ומזה כול העוכרי דין מתפרנסים, צריך לשנות את כול המערכת המטומטמת והבילתי שפויה, משפטים מתארכים שנים על גבי שנים, ולמי זה מועיל? כמובן לעורכי הדין המתפרנסים היטב מכול הבירוקרטיה המסובכת, וכמובן לבתי המשפט המקבלים עוד תקנים ועוד שופטים בטלנים, והאזרח כמובן סובל מכך,הגיע הזמן שישימו את האזרח הנזקק לבתי משפט במקום הראוי,
אבי | 19.05.19
251.
תגובה למגיב 216
אני מניח שאתה נמנה על אלו הסוברים שדמוקרטיה= שלטון הרוב. דוגמה קטנה לטענה שלך...במאה ה-16 סברו רוב רובם של האנשים שכדור הארץ מקיף את השמש, קופרניקוס טען להפך. אם הרוב היה קובע, איפה היינו היום? דמוקרטיה היא צורת משטר באה להגן על האדם הפרטי מפני השלטון.
קופרניקוס | 19.05.19
245.
יש דרך פשוטה יותר, השבתה של ההייטק
יש רוב ברור למתנגדי המהלך בתעשיית ההיטק. עכשו נשאלת השאלה, האם רוצים מדינה נוסח תורכיה, או ליצור כאוס עכשו בכדי לעצור את המהלך כעת. גם אלה שחושבים לעזוב לא חסינים, חוק פשוט של איסור הוצאת כספים ישאיר אותם שפוטים כאן. עכשו או שזה יהיה מאוחר מדי
רון | 19.05.19
242.
תמתינו בסבלנות
העם אמר את דברו לכול מי שיש לו בעיה יכול להמתין עוד 4 שנים לבחירות הבאות נא לכבד את הערך העליון היחיד שיש והוא בחירות בחרנו בכבוד ראש הממשלה אך ורק מאחר ואנחנו לא מאמינים למערכת המשפט כתב השוחד נגד ראש הממשלה הינו היחיד בעולם ומהווה תקדים מזכיר לנו שוב שזו רדיפה פוליטית ואל תלמדו אותנו מה זה דמוקרטיה הפרקליטות והתקשורת צריכה להיחקר ולא ראש הממשלה
ביבי | 19.05.19
241.
שיכורי כוח ומטורללי כסף
תנו לנו בחוזים, תנו לנו באחוזים, תנו לנו בעסקים, תנו לנו בכספים, הבו לנו בשלמונים, הבו לנו בקופונים, תביאו לנו בקשרים, בקישורים, בליקוקים, בשופטים. ראבאק, נמאסתם אתם שם למטה במדמנת כנופיית שלטון החוק נמאסתם. אתם מגעילים. דוחים. מעוררים שאט נפש. להקיא ממכם. עדת מלחכי פנכה של מורמי מעם, של מנופחי אגו ושררה. האזרחים הקטנים והפשוטים בזים לכולכם ביחד ולכל אחד ואחד לחוד. ורות דויד, כן. והשופט מחדרה והציצים והשופט לשעבר ושלמוני חברת חשמל. והנפוטיזם המסריח והמושחת אצל השופטים הנאורים שלכם. קישטה.
רוני לוי | 19.05.19
235.
אבל ברור מהכתבה הזאת מה קורה כאן.
חבורת עורכי דין שהחליטו חרחת את החוק לידיים. הי, היו בחירות דמוקרטיות.זוכרים??? ברור מהכתבה כאן שלא מאהבת מרדכי מניעיכם אלא משנאת המן. ההמח שלכם הוא ביבי, ובעיניכם כל האמצעים כשרים. אתם מכפישים כאן את שמם הטוב של כל עורכי הדין במדינה שלא הצטרפו אליכם. לכו הביתה חנפני שופטים . ואיך זיל גמור
ל-216 - חנפן אגב - לא קראתי את כל התגובות..  | 19.05.19
226.
לפעול מול ביבי, את הימין עזבו בנחת. הוא נסדק כבר
עכשיו זה כבר ברור. ביבי ישב, העיקר להמשיך לפעול באופטימיות. רק עזבו את הימין בשקט ומקדו הכל ב-ביבי. הימין כבר נסדק, יש שם אנשים טובים מאד. רק המשיכו לפעול במוראל גבוה ביעילות מול ביבי. הימין לא יתמוך בו בעוד זמן קצר. כי הוא ישב. הרבה שנים ישב.
ישי קנול | 19.05.19
215.
כל הכבוד לעורכי הדין
היות ובית המשפט אינו יכול להגן על עצמו, אז מישהו צריך לעשות זאת במקומו. המדינה והדמוקרטיה בה חשובית לאין ערוך מהאינטרסים הצרים של נבחר ציבור כזה או אחר. וזו תהיה מורשתו של ביבי - נסיון לארדואניזציה של השלטון. ועל כך ייזכר לדיראון עולם. יישר כח
אני | 19.05.19
214.
לכל המגינים על ביבי בשם החוק:
1) החוק מדבר על חסינות במקרה שח'כ או ראש הממשלה עברו עבירה הקשורה לעבודתם האם המתנות בשווי כמיליון שח נחוצות לראש ממשלה בעבודתו? 2) חוק פרסונלי איננו חוקתי! העובדה שעד כה לא נחקקה פיסקת ההתגברות מריחה פרסונליות.גם שקד ניסתה לעזור לביבי להמלט מעונש ע'י פיסקת ההתגברות וגם זה היה נחשב פרסונלי. כמובן שאתם מסווים את פיסקת ההתגברות בריבוי פסילות של הבגץ.ונכון שהבגץ פה ושם הגזים. אבל כיום זו רק הסוואה. העיקר הוא ביבי 3) גם אם נכון לחוקק את פיסקת ההתגברות מתישהו.רוב של 61 זו בדיחה,צחוק מהחוק!!! 4)ביבי בקולו הטעה את הבוחרים שלו בהכחישו את העובדה שהולך למלט את עצמו בחסות החוק מעונש. את זה כשלעצמו צריך לבדוק האם זה חוקי. בטוחני שהוא רכש קולות רבים על השקר הזה!
מירי | 19.05.19
192.
יש להחיל את שלטון החוק על המחוקק
מברך את חברי צביקה בר נתן על היוזמה הברוכה, והקריאה לציבור עורכי הדין למחאה קולקטיבית ועמידה אל מול פני הסערה, המבקשת להגביל את סמכויותיו של בג"צ כחלק מהמהלכים שתכליתם הברורה היא לאפשר לרוה"מ לחמוק מהדין. עורכי הדין כקולקטיב מחוייבים לנקוט בעמדה ברורה ונחרצת ולמנוע את רמיסת שלטון החוק. הבוחר אמר אמנם את דברו בקלפי, אולם אין לכך כל נגיעה באשר לאחריות פלילית של נבחר ציבור, במישור זה אך ורק ביהמ"ש מוסמך להכריע. יצירת דה לגיטימציה למערכת המשפט והקולות הקוראים ל"רסק את בג"צ" הם איום ממשי לדמוקרטיה.
אבי עומר עו"ד | 19.05.19
175.
ל 91 הגאונה ...
ל 91, לא הבנתי מה הקשר בין מה שאת כותבת למציאות. נניח ואת צודקת, את בעד שכל אחד יוכל לחוקק איזה חוק שבא לו בעצם? כמו חוק חסינות שאומר שגם אם את גנבת, מושחתת וכו, אסור לעשות לך כלום? בניגוד למה שאת אומרת, שופטים יכולים לשבת בכלא על שחיתות - מסתבר שאת מאמינה שראש ממשלה לא... עכשיו תגידי לי מי יותר מושחט, בית משפט או המלך שלך הנערץ.
סתם מישהו | 19.05.19
158.
אף אחד מהשמות בכתבה לא נחשב פרקליט בכיר
חבורת חנפנים שרוצים להתרפס בפני חונטה שיושבת שגונבים להם את המדינה. המדינה שלנו התושבים, ולא כפי שהתרגלו חבורה של 12 שחצנים/ות שהם מנהלים כאן לפי המצב רוח שלהם. דמוקרטיה- רצון העם, לפי החלטת הרוב. חלפו ימי השלטון השמאלטוטארי ותכבדו. את הדמוקרטיה כמובן, לא חלילה את העם.
פרקליט בכיר | 19.05.19
153.
שישביתו, רק הם יפסידו מכך
תחליפים יש לרוב. ואגב כדאי להרוס את אותה מערכת רקובה הנקראת "מערכת המשפט" שבעיני רוב הציבור היא מערכת משפח שנוטלת לעצמה כח וסמכויות לא לה. לכן, חשוב להרוס מערכת זו עד היסוד ולבנות אותה מחדש עם אנשים הגונים שיודעים את גבולות הגיזרה שלהם ואינם מנסים להמציא חוקה או לקחת החלטות כבית משפט לחוקה, כאשר אין כזו בנמצא. כמו כן, הם אמורים לשפוט לפי החוק ולא לפי נטיית ליבם הפוליטית.
אבי | 19.05.19
150.
בלמים
כל מערכת חייבת בלמים....מימי ברק הבלמים הוברו על ידי מע, המשפט באופן חד צדדי. עד שכיום בגץ שולט במדינה מבלי שאף אחד בחר בו או הסמיך אותו לכך ...חובה להתקין את הבלמים מחדש.. לא יתכן שכל עתירה פעילי מהשטחים מגיעה ישירות לבגץ מבלי לעבור בערכאות נמוכות ..אז איך אומרים עורכי הדין.. אל נא שילנו רק על עצמם...
ציון | 19.05.19
134.
מה זה עו"ד בכיר??? שדורש הכי הרבה כסף??
נכון חוק החסינות הוא בעייתי ולשנות אותו זה גם בעייתי - אך האיום "להשבית את מערכת המשפט" מצחיק - הם יורים לעצמם ברגל - יש שביתה? איך יממנו את משרדי הפאר וכלי הרכב היוקרטיים???. מה זה "שלטון החוק"?? כל החוקים נכתבו על ידי אנשים ולא על ידי "מלאכים" ויש חוקים שצריך להתאים ולשנות - וגם השינוי יעשה על ידי אנשים. מה שהביא אותנו כחברה לויכוח העכשוי זאת אותה החלטה שגויה ש.."הכל שפיט" זה כמו שמנתח יגיד "הכל נתיח" או שפ שיגיד "הכל אכיל" אז שכל "עטירי הממון - כדאי שירכו קצת!!!!
אילן | 19.05.19
121.
דמגוגים, ישראל של לפני 95 לא הייתה דמוקרטיה?! אתם מפחדים לאבד כוח.
ישראל של לפני ההפיכה השלטונית של 95 הייתה מדינה נאצית? מדינה פאשיסטית? רבין היה סטאלין? לא! ממש לא! אתם מדברים על פופוליזם, כאשר אתם הדבר ממנו אתם מתריעים, מגוחך. שלילת תעודת עריכת דין לכל ה-200 האנרכיסטים אנטי דמוקרטים האלו וכל מי שיחתום על כך! אלו שהיו אדישים למהלכי הממשלה כמוני, עכשיו רואים את המלחמה שלכם, וזו זועקת כמלחמה על כוח ולא על ערכים, אתם רוצים לשמר כוח שמעולם לא ניתן לכם באופן דמוקרטי, פתטים, פסקת ההתגברות תעבור, דיר באלק שלא תעבור, אחרת תראו הרבה הרבה מעבר ל-200 עורכי דין או 50 אלף אני שמאל קיצוני ברחובות.
שפוי | 19.05.19
120.
למגיב 83
אני לא רואה אותך מפגין מול בית ראש הממשלה. אחותי סטודנטית לתואר שני, מצטיינת רקטור בתואר ראשון, עובדת 3 עבודות ואין לה זמן לנשום. נראה לך שיש לה זמן או כוח ללכת להפגין למען שלטון החוק? בצרפ הלימודים בחינם, אז יש להם גם מספיק זמן להפגין. פה הלימודים בחינם רק לאברכים, וגם להם יש זמן להפגין (נגד הכופרים).
אחד | 19.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת