אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"התמודדות עם יוזמות חקיקה לא יכולה להתבצע בכוחנות של איומי השבתה"

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
חסינות לדמוקרטיה. לא לביבי. ליכוד כן. פשיזם לא. כנסו..
חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק | 20.05.19
4.
מדוע שרק צד אחד יסחט באיומים?
אחרי שהתגלה לנו ע"י עורכי הדין המלומדים שלגיטימי לסחוט את הממשלה באיומי השבתת מערכת המשפט כדי שהממשלה תשנה את החלטתה ותשביע את רצונם של עורכי הדין שמאימים, אז ודאי לגיטימי גם שעורכי הדין שדעתם מנוגדת יאימו גם הם בהשבתה עד לכניעה להם דוקא, ומדוע שהצבור הרחב לא יצטרף גם הוא לנורמה החדשה של איומים בהשבתת מערכת המשפט? הרי ההצעה של עורכי הדין היוזמים לעשות שרשרת פיזית שתסכל את פעולת בית המשפט העליון יכולה להיות מיושמת ע"י בריונים מן השורה. בשביל להגשים את התכנית האלימה הזאת לא צריך תאר במשפטים.
חרב פיפיות | 19.05.19
3.
אירועי טרום חורבן
ועל פושע כי גדול וחבר מרעיו ואין שופאים בשער העיר ועשה המלך הרע בעניי ה' ותכה בהם יד אלוהים כי רבו וחזקו רשעים ומתי מעט צדיקין כי ירדפו בידי רשעים וממזרח צפונה וממזרח דרומה תיפתח הרעה ונותן סימנים בידיי במבנים וממלט נפשו יברח תרשישה היא ארץ הדנאי בואך ים תרשיש ומעבר עמודי הרקולס ומילטו נפשם צדיקין וצרפו עלייהם רשעים בערמה
היסטוריה חוזרת | 19.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת