אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אם חוק החסינות יעבור אפסיק לתרום לקריית שמונה"

300 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

762.
איזי יקר, בלי קשר אתה לא צריך לתרום לקרית שמונה
הפרוייקט היחיד שכדאי לתרום לו שם הוא פרוייקט למיגור הבערות ולהשכלה פוליטית. רוב מוחץ שם הצביעו לקיסר נהנתניהו, למרות שהם משעממים אותו. זה רק מעיד כמה השיפוט הפוליטי שלהם דפוק וזקוק לתיקון דחוף. רק לפרוייקט כזה לתרום, כל השאר שיבקשו מביבי שמשתעמם בקלות...
יוסף | 23.05.19
761.
איזי תיכנס לפוסט אתה מלאך
If you wanna to shoot So shoot don't talk איזי אף אחד לא מאמין לך אתה קשקשן גדול אמרת לפני הבחירות שתעזוב ותפסיק לתרום בקריה אם ביבי יבחר ( דיבורים כמו חול ) הרווחת המון כסף לחברה שלך בזכות הקריה ועל כך המון תודה לך , תפסיק לנצל אותנו ולהשתמש במותג שנקרא ק"ש ...לא צריכים אחד כמוך כאן שיורק לבאר ,כולנו בקריה עם מדינת ישראל ועם ראש הממשלה האהוד שדאג לנו הרבה יותר מהרבה קשקשנים אחרים
תושב קרית שמונה | 23.05.19
760.
אם חוק החסינות יעבור אפסיק לתרום לקרית שמנה
שלום. חבל מאוד תחשוב אם כול התורמים בכל צורה אם זמן אם כסף אם בצהל ועוד.... ינהגו כמוך מה יקרה תהיה בכלל מדינה שצריכה בתי משפט. כל תרומה או עזרה תהיה בתנאים ... האם זה שילד רעב ואבא שלו פושע לא ניתן לו לאכול תרומה נותנים ולא מתנים.. הרבה ניסו בדרך שלך ... וחזרו בהם מיד כאשר זהו את תפקדם ושליחותם במערכת ולא נכנסו האם המקבל קנה גלידה או פלאפל כך את עצמך אחורה ותשמור בסודי סודות את תרומתך ואז ירווח לך. תודה.
יוסף | 23.05.19
750.
אל תתרום ואל תציב תנאים עם הכסף שלך
חושב שאם הוא תורם, הוא יכול להכתיב דיעה באמצעות הכסף. מה לא ברור כאן? כתבי האישום נגד נתניהו הם פוליטיים, אין בהם דבר פלילי אמיתי, מדובר באכיפה בררנית, את לפיד לא חקרו את ביבי כן. התארגנות 200 עורכי הדין, אלה "השמנים" המייצגים את עשירי הארץ, לא עושים עלי רושם. מולם אפשר להביא 10,000 עורכי דין המייצגים חייבים בהוצאה לפועל בקרית שמונה, שדרות ואופקים שחושבים אחרת.
ערך דין | 22.05.19
747.
איזי, לא צריכים את הכסף והסולידריות שלך
אתה איש שפל, וקטן, לא ראיתי אותך זועק, ששופט בישראל טוען, ששי ניצן מטייח חקירות, לא ראיתי אותך זועק, ששי ניצן מודה בראיון למקור ראשון שסיקור אוהד זה לא שוחד,אבל זה פיילוט שניסנו על ראש הממשלה, לא ראיתי אותך צועק, ששןפטים בדימוס מודים, שבפררליטות, ובמשטרה, מחפשים רק לסגור את התיק, ולא מחפשים צדק, לא ראיתי אותך צועק, שעו"ג מרים באהומרן, בכירה בפרקליטות, אומרת, לא במחשכים, בראיון לתוכנית של גיא פלג בגל"צ, שאם נתניהו יבחר, הוא יורשע בשוחד, ואם לא, הכל יכול לקרות, אפילו סגירת התיקים, אתה איש עלוב
שמעון מירוחם | 22.05.19
739.
מצביע זהות
אי אפשר שלא להסכים עם ההתנגדות לחוק החסינות. עם זאת, לא רלוונטי עד טיפשי לדעתי לקשור את זה עם כספי תרומות. מה שכן, חלוקת התקציבים זה בזיון שעוד ידובר בו רבות, אחוז הבוחרים הגבוה ביותר בליכוד הוא בפריפריה ושמים על כולם שם ז ענק
לאתר את הפושעים שלא נותנים תקציבים לנגב והגליל | 21.05.19
737.
בגין אמר: יש שופטים בירושלים
מנחם בגין היה אומר: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק | 21.05.19
736.
צדק
אנשי העסקים צודקים וגם בכירי עורכי הדין. המושחת ראש הממשלה צריך למשפט על השחיתויות וקבלת כספים מיליונים חקיקת חוקים שמגינים עליו זה אסון לדמוקרטיה וכל אחד יעשה מה שרוצה בושה .לא מבין למה לא עוצרים אותו עד למשפט כמו כל אזרח שמואשם בשחיתויות וגניבה. מקומו בכלא שנים רבות עם ביצע את הפשעים האלו.
יעקב  | 21.05.19
730.
כמה רוע
כמה רוע רוע רוע אפשר ליבלוע.כמה קינאה וכמה שינאה יש לכם כלפי הימין.אתם תיצאו לרחובות אתם תפגינו אתם תיצעק אתם תוכלו את הלב.ואנחנו נעשה הכל ברוגע ובנועם עד שתמותו מהתקף לב מהשינאה שיש לכם בלב.מי שממנה את השופטים זה הממשלה ובית המשפט אמור להיות כפוף לממשלה.ולא לגחמות של השופט ברק ואישתו לא של שי ניצן ורעיתו מנדבליט בית המשפט לא הכל יוכל זה לא אלוהים והוא לא יוכל להיות הריבון במדינה המיעוט לא יהיה הכוח השולט במדינה וזה מה שהשמאל מנסה לעשות.צריך לשנות את כל זה ולהחזיר את המדינה לשפיות.
קרמבו | 21.05.19
721.
שרצקי
אדון איזי שרקצי 1. חשבון הדולרים של הגברת רבין נחשף איפה היית ? 2. אולמרט הורשע ישב ולקח מעטפות איפה היית ? 3. אהוד ברח {ברק} נתפסה עובדת זרה בביתו איפה היית ? 4. אדון גנץ שמניף את דגל טוהר המידות......חחחחחח קבל מליונים ממשטרת ישראל שאמורה לאכוף את השחיתות חוזה למתן שירותים בחברה של גנץ הכושלת. פיטר את עובדיו וסגר את החברה איפה היית? 5. אדון לפיד נפגש והעסיק את אשתו בידועות תקשורת וקבלה שכר על מאמרים משעממים והעלים יומן פגישות איפה היית? אדון שרצקי אדם שנותן עושה זאת ללא קבלה בתמורה.מבורכת עשייתך למען תושבי קריית שמונה מפה ועד איומים להפסקת תרומות וגיוס אנשי הון להצטרפות להחלטותיך הם שגויים וחסרי בסיס. תושבי קריית לא זקוקים לחסדיך.יש המון תורמים ולא עושים רעש כדוגמת אריסון תד ז"ל.משפחת עופר וכו" ולא רדפו לפרסום!!! נ.ב אתה לא נותן לחינם יש לך המון הטבות
אחד העם | 21.05.19
715.
לא זכור לי שהפריע למישהו כשאת אולמרט תבעו שוב ושוב
כשנתניהו היה ראש האופוזיציה הוא דרש מאולמרט להתפטר כי אי אפשר לנהל מדינה כשאתה עסוק בתביעות משפטיות. עכשיו כשהוא עסוק מעל הראש בתביעות נגדו הוא אומר שצריך להקפיא את התביעות ולדון בהם אחרי שיסיים את תפקידו. צביעות במיטבה.
גדעון | 21.05.19
696.
אנחנו מוכנים לרדת ברמת החיים אך אנחנו לא מוכנים שקבוצה של שמאלנים יחליטו למי נצביע
אנחנו הרוב פה ואנחנו נחליט איזה מנהיגים אנחנו נבחר. תתביישו לכם. אין לכם כבוד למי שחושב אחרת מכם. מה שאמרתה הוא אמירה גזענית ולכן צריך להקיא ולהחרים אנשים שכמוך. אתם מתפלאים כמה אנחנו שונאים אותכם ואת השחצנות שלכם. בשבילי,אינך קיים.אתה עלוב נפש ואנחנו נבוא חשבון איתך ועם החברה שאתה מנהל. אין סליחה ומחילה על דבריך.
שמאלנים עלובים | 20.05.19
693.
עוד שחצן
הוא אומר: 'אם לא תתנו לי מה שאני רוצה, אתם אזרחים שבחרתם אחרת ממני, אז תקפצו לי'. ואני אומר: 'נקפוץ ולא נכנע לסחטנים'. לא הולך לשמאל השחצן בבחירות מתחילים באיומים. מערכת המשפט הינה מערכת מושחתת, ועורכי הדין יודעים זאת היטב. לא מדובר על שוחד, אלא על מינוי של חברים ותומכי לתפקידי מפתח.
איתן | 21.05.19
685.
אל תתרום, חצוף מתנשא שכמותך
קודם כל אין לך ולא היו לך מעולם 450 מיליון ש״ח ובוודאי שלא תרמת סכום כזה. חוסר היכולת שלך ושל שכמותך לקבל את הערכת העם מעורר רחמים. מציע שתתחיל לעבוד על הדרכון הזר הזה, רצוי אמריקאי - שם הכסף הוא אלוהים ואולי הצהרות כמו שלך עושות על מישהו רושם.
רועי | 20.05.19
673.
לא הבנתי איך לכל דבר משתחלים החרדים
זה שיש לך ביקורת על חוק ממקודם פרסונלית לטובת ראש הממשלה לא קשור למדינת הלכה ולתקציבים לחרדים. את כל המרמור אתה מוציא בגלל החוק? אין חילונים שתומכים בו? ומה אשמים תושבי קרית שמונה שאתה מעניש אותם על קידום החוק? בגלל שהדעה הפוליטית שלהם שונה משלך? גועל
יוסי | 20.05.19
655.
את הכסף הגדול שלך עשית מקומבינה עם חברות הביטוח
לא זכור לי שבאירופה או בארה"ב היתה מותקנת לי מערכת איתורן ברכב ואני מדבר על רכבי יוקרה כמו אודי ומרצדס. על מה בדיוק משלמים בארץ 60 ש"ח לחודש ועוד 6000 שח התקנה? חוץ מאלמנט מציק בכל התנעה, למה זה תורם? הרי הגנבים המקצועיים יודעים לטפל במערכת תוך כמה שניות. בקיצור... נהיית מליונר מקומבינות, תן גם לאחרים להינות ממה שאתה עשית לפני עשרות שנים...
שרץ-קיא | 20.05.19
645.
האנשים החשובים לא מכירם את עמם
האוכלוסיה היהודית בישראל שינתה פניה. היא ימנית יותר, דתית יותר,אינה דמוקרטית ולא מכירה בחשיבות של מוסר ואתיקה. למפלגות החרדיות ולליכוד לא מפריעה התנהגותו של נתניהו והסובבים אותו. העשירים והנכבדים יכולים לאיים ולהביע את דעתם. מי שקובע הוא ראש הממשלה שנבחר בפעם השלישית בחמש השנים האחרונות. הפתרון, להחליף את העם.
סביח | 20.05.19
612.
צודק לחלוטין
כחילוני אני גם קורה לכל שאר החילונים להפסיק לתרום לכל העמותות הדתיות ולכל מבקשי התרומות הדתיים בצמתים ובדלתות הבתים. לא מספיק שסוחטים אותנו במיסים ואחר כך עוד מאשימים אותנו בכל תחלואי המדינה. רוצים כסף, שביבי הקמצן יתן לכם אנחנו לא נתרום מכספנו ומזמננו וגם לא נתנדב יותר לשום פרוייקט - תסדרו לבד.
גיל  | 20.05.19
608.
שרצקי חזק ואמץ
אל תשים לב לכל אלה שמחרימים אותך או יוצאים נגדך. הם לא הוציאו שקל מכיסם ולכן לא ראויים להתיחסות. בברבורים הן חזקים במעשים אפסים גמורים. התישבו על עטיני הממשלה וחולבים אותה לאט אך בבטחה ולא רוצים שינוי בהנהגה. שחיתות היא תורתם והפיכת ישראל למדינת מקלט מטרתם.
דין | 20.05.19
605.
מילים כדורבנות ישראל לא ראויה לסבסוד פושעים
המדינה הזו שנוררית וסומכת על האזרחים לגיוס תרומות לעמותות גיוס ארוחות חג לנצרכים, טיפול בניצולי הדואה, היכן שנדרש היא לא שם. יודעת רק למעול בהסכמים קואליציונים, בהרחבת משרדי שרים במטוס לביבי לשרוף כסף בהתנחלויות ולתת כסף לחרדים ועוד. אין טעם לתרום לחונטה רקובה שחונקת את הדמוקרטיה ומאתרגת את העבריינים בתוכה.
גדי | 20.05.19
592.
השמצות מסריחות
נושאי הדגל, "היבואנים" של הקולולולו לישראל, יחד עם כנים, גזזת בערות, נחשלות, עוני מנוון וכל מרעין בישין שירשתם שם בארצות האיסלאם, וכל מאוויכם הסתכמו להגיע אל "הסוסיאלית" ולהמשיך לשנורר ולינוק מקופת המדינה, כפויי טובה שכמותכם, אילו לא התורמים בכספים, אילו לא המתנדבים בעם, עוד רבים מילדיכם היו נשארים "חוטבי עצים ושואבי מים" במדינה!!!!! תסתמו את הפיות שלכם ואת הטענות תעבירו אל הגבירים שנטשו אתכם במגרב, חסרי כל וברחו לאירופה ולקנדה, לאותן ארצות הדוברות צרפתית. אתכם השאירו לאנחות, קרועים, בלואים מיד לאחר שנפתחו הגבולות ואפשר היה לברוח משם!!!!
מרים | 20.05.19
590.
כל אלה שקוראים לשרצקי להפסיק לתרום. נכון שאתם לא גרים בקריית שמונה?
וחכמים גדולים על הרווחה של הפריפריה שהממשלה גם ככה מזניחה? ברור שאתם סובלים קשה מתסמונת האישה המוכה. ככל שביבי דופק אתכם יותר, ככה אתם אוהבים אותו יותר. תמשיכו להתבוסס בעוני ובבורות שלכם, בזמן שביבי דואג לחזקים. פראיירים לא מתים, הם רק מצביעים ביבי.
רועי | 20.05.19
587.
גם אני הקטנה מצרפת את קולי
מסירה את הכובע בפני איזי שרצקי, אבי חימי, אלדד יניב, לימור לבנת, וכל הרבים והטובים שמרימים קולם כנגד כל פגיעה במערכת המשפט. אני מקווה שנתניהו והחבורה האטומה המקיפה אותו יפנימו שיש גבול שאותו לא ניתן לחצות. לליכודניקים ולמשת"פים שלהם אני אומרת, - תסירו את ידיכם המזוהמות ממערכת אכיפת החוק.
דפנה | 20.05.19
578.
תבינו תכניסו לראש
המדינה הפכה לצחצח לנד- מזמן. רק פגיעה באוכל ובסקס של הצוחים יתקן המצב. זו השפה היחידה שהם מבינים !!!! לכן אני עם שרצקי בכיוון. כל עזרה שלו לקריית-שמונה זו עזרה להתנחלויות ולדתיים כי הכסף שלא מגיע לקרית-שמונה מהממשלה הולך לאוכלי החינם - מתנחלים וחרדונים
תמים | 20.05.19
566.
מצחיק !!
הם טוענים כנגד "הריסת הדמוקרטיה" שכה יקרה לליבם (הרך והענוג) אבל קוראים בדיוק לרמיסת הדמוקרטיה!!! אם הציבור בחר בנבחריו ויש רוב ברור להעביר חוק (כזה או אחר) - זה רצון העם! לצאת בקמפיין חרם כלכלי - זה בדיוק מה שעושה ה BDS!!!!! אז אל תבלבלו את השכל עם דאגתכם המזויפת לדמוקרטיה! אתם רוצים את החלפת השלטון לשמאל המפאיניק הישן והטוב כדי שתוכלו להמשיך עם הקומבינות לקיבוצים ולמושבים ולכם!!
מושחתים נמאסתם | 20.05.19
564.
שרצקי המושחת
הכסף שכאילו תרמתה זה שקר הכסף לא שיך לך אתה לא הוצתה אגורה מכיסך אתה מכרתה שחקנים ואת הכסף שילשלתה לכיסך הכסף אם יצא בכלל יצא מחברה ציבורית אני חושב שצריך לבדוק את התנהלות הכספים של בעלי המניות וכן יש מקום גם לרשויות המס. גם אתה כמו חבריך השמאלנים תראו רק ממשלות ימין עוד עשרות שנים.
יוסי | 20.05.19
535.
קשקוש מקושקש
מה כבר אמרו זיסאפל ומימן? הציעו להגביל את כהונת ראש הממשלה לשתי קדנציות? תמכו בזה שהעמדת ראש הממשלה לדין תהיה בסיום כהונתו? איך הפכתם את זה למשהו אישי נגד נתניהו ? היחיד שמתבטא פה אישית נגד נתניהו זה איזי שרצקי שאוהב לעשות כותרות. הוא ידוע כדרמה-קווין גם בעולם העסקי וגם בכדורגל.
סתם כותרת | 20.05.19
521.
איזי פזיזי. איך אמרת "זה מסכן את כל מה שאני מאמין
אתה ודומך מאמינים בהפלת הממשלה באמצעות הרשות השופטת. להזכירך אנחנו מדינה דמוקרטית והים הביע את החלטתו. עוף לנו מהעיינים ולך תתמוך בחברך הפלשתינאים שם תמצא בודאי את מה שאתה מאמין בו. קידמה חופש ליברליות הומניות שלטון משפט צדק ועוד מיני מטעמים. לך
יעקב | 20.05.19
519.
ניפוח סמכויות בג"ץ
בג"ץ ידע בעבר את מגבלות סמכויותיו וכיבד אותן. ואז בא אהרון ברק והחליט שהוא השליט הכל יכול. אפשר פתאם לבטל בקלות חוקים שהרשות המחוקקת קיבלה בשלש קריאות. אפשר לבטל החלטות ממשלה שלא נראות לו. אפשר לעשות הכול בניגוד לכלל ששרר בעבר ולפיו בית המשפט לא שם את שיקול דעתו במקום שיקול הדעת של הרשות. עם התנהלות כזאת, אין פלא שהרשות המחוקקת מתקוממת.
אילן | 20.05.19
516.
לא ממש הבנתי למה שרצקי תורם. נראה לי שגם הוא לא
אני חשבתי שהוא תורם מהכסף שהמערכת הישראלית אפשרה לו להרוויח בשביל לעזור לנזקקים או למטרות טובות. עכשיו בוא נניח שנתניהו לא רק מושחת אלא גם השטן בהתגלמותו. מה זה משנה? האם הנזקקים כבר לא נזקקים? האם המטרות הטובות כבר לא ראויות? האם הונו של שרצקי כבר לא הון? נו באמת
בעל הדעה | 20.05.19
514.
סוף סוף המשפיעים במשק התעוררו..התעשתו
סוף סוף...סוף סוף המשפיעים במשק התעשתו..התעוררו והביעו עמדה. קדימה ! השתמשו בכוח שלכם והצילו את המדינה שלנו מעריצות ומהדרדרות מוסרית. רק תגידו אחרי ואנחנו באים בהמונינו. ואל תשכחו להזכיר זה לא ימין או שמאל זה אמת או שקר.
עליזה | 20.05.19
512.
אין שום מחאה אמיתית. אני לחלוטין בעד חוק החסינות וטיפול בבג"צ הרקוב...
כל הכתבות שלכם הן של אנשים מגוייסים. אתם סותמים את הפה לרוב העם ועוסקים בשטיפת מוח יומיומית. ברור שלנתניהו תופרים תיקים בכדי להדיח אותו ולהמליך שמאלן כלשהו שימכור את המדינה. כעת תנו לי לנחש... ודאי שתצנזרו את התגובה הזו בשם "חופש הביטוי"
עו"ד בכיר | 20.05.19
504.
באמת מעניין את שפניהו אם תתרום או לא תתרום לקרית שמונה
רוב תושבי קריית שמונה יצביעו עבור הליכוד, הימין החדש, וש"ס גם אם ממשלה שלהם בראשות נתניהו תמכור את בניהם לעבדות בתימן ואת בנותיהם לשפחות מין בהרמונות של שייכים בסעודיה, כי נתניהו ישכנע אותם שהמכירה הזו תרגיז את השמאלנים (מה שנכון).
אורי | 20.05.19
494.
כל הכבוד!
זאת היא מלחמה! אסור לתת לביבי לנצח את מדינת ישראל. על האזרחים ההגונים של ישראל להתקומם נגד המזימה להרוס את שלטון החוק ולרצוח את המוסר על ידי ביבי. החלק הפחות אינטליגנטי בעמישראל מנשק עכשיו את נעליו של ביבי, אבל בספרי ההיסטוריה יירשם העבריין הסדרתי, השקרן הכפייתי, הקמצן החולני, רודף התענוגות ותאב-הבצע הזה, באופן שלילי ביותר. על כל אדם הגון בישראל להתייצב לצד מדינת ישראל במלחמה של ביבי נגדה. נכון, כל כוחות האופל עם ביבי - כל רמאי, גנב, נוכל, שודד, פושע, רב סוטה, משתמט פחדן, כל חשוך, לוקח שוחד, אנס, עבריין מוסר, חלאה, בור וטפש - כל אלה תומכים בביבי נגד מדינת ישראל! ביחד עם אלה מתנכלים למדינה גם חשוכי הליכוד: רשעים כמו יריב לוין וגילה גמליאל; אווילים כמו מירי רגב, מיקי זוהר, ירון מזוז, איוב קרא, נאוה בוקר ודוד אמסלם; כלבלבים שפלים שהיו פעם אנשים ראויים והפכו לזוחלים מן הסוג הבזוי כמו אבי דיכטר, שטייניץ, ברקת ויואב קיש. שעת חירום היא השעה הזאת. על כל אדם הגון החפץ שמדינת ישראל תחיה, להתגייס. אם ביבי ינצח את מדינת ישראל, צ'אושסקו, פראנקו, פינושה וארדואן יוכלו לקחת אצלו שיעורים.
ישראל מישראל | 20.05.19
493.
תפסיקו כבר עם המניפולציות!
שבו בכלא כמו גברים (היו כמה לפניכם) זה כנראה לא נורא כל כך, כי אחד מכם כבר מועמד פעם שניה!!!!!!!!!! תפסיקו עם הבכיינות, המניפולציות והשקרים אחרי שתשבו קצת תקבלו ממילא קיצור עונש ותחזרו למליונים החמימים שמחכים בבנקים
ביתן, דרעי, כץ, נתניהו ושאר הנבחרים המכובדים | 20.05.19
492.
חוק החסינות לא חדש היה עוד בטרם שלטונו של ברק (אהרון)
אבל מה לעשות שזה לא מתאים לכולם.. דמוקרטיה חבוב או שתעבור ללבנון קרוב אליך. איפה הבעיה שלך ממתי אנשי עסקי מתערבים לשלטון באופן כזה בוטה ואף מאיים לכאורה. הלאה שחרר ותמשיך לעשות עסקים וכסף כמה שיותר בזכות השלטון אותו אתה משמיץ
אדון תחכמוני | 20.05.19
486.
מדהים. יצא המרצע מן השק.
כתבה מדהימה. למעשה מזכירה את המערכון על אלו שהחליטו להשתין מהמקפצה. מה אתם חושבים, אזרחים יקרים, היה המצב במדינה עד לפני המהפך ? המהפך שמפחידים אותנו כי הוא "סוף הדמוקרטיה" כשהאמת הפוכה לגמרי ? האנשים האלה שלטו. אותו איש "נחמד" שרוצה לסגור את ברז התרומות עסק בהזרמת כסף כדי שיהיה לו כוח והשפעה. ובעצם הוא אומר עכשיו שבגלל ומאזן הכוחות השתנה, והכוח חזר לבוחרים ולעם ... הוא לא מוכן יותר לתת כסף. טוב שהאמת יוצאת לאור, לתשומת אלו שלא מבינים כי "הדמוקרטיה" עליה הם מגינים היא אוליגרכיה במסווה של חונטות כוח הרוצות את כוחן בחזרה.
רון | 20.05.19
485.
שרצקי תרמת ולקחת מיליונים..
שרצקי את כספך אני משער שעשית ממכשיר האיתורן שחברות הביטוח משום מה מחייבות אותנו להתקין ברכבים זאת בקרבת הרגליים במכונית שלנו, קרי משדר מסוכן בין הרגליים ... זה ניראה כגזלה של חברות הביטוח. זאת למרות שמרבית המכוניות מגיעות עם אזעקות אורגינליות ואין צורך לשלם לך מאות ואלפי שקלים בשנה "על מנת שתשמור עלינו"
דורון | 20.05.19
484.
די עצוב לגלות שגם אנשי עסקים שבוודאי אינם טפשים
ולגופו של עניין - זה בסך הכל (כן! בסך הכל) איזון של המטוטלת. חשוב לשמור על איזון בין הרשויות. האיזון הופר בצורה גסה החל מתקופת ברק לכיוון המערכת המשפטית. רק בשנים האחרונות(ותודה לאיילת שקד ששברה את הקרח) יש תנועת מטוטלת הפוכה שתאזן בחזרה את יחסי הכוחות. סליחה, אבל כל השאר דמגוגיה
מתבטאים בצורה פתטית ולא עניינית | 20.05.19
483.
דמוקרטיה
יש לי רק שאלה אחת. האם זו הדמוקרטיה? תשובה: כן. שיעשו הצבעה ומה שיוצא אני מרוצה. איזי, שם לב להחלטות ההזויות של בג"ץ... אין שם טיפת דמוקרטיה. הכל לפי המשפט של אהרון ברק: "הכל שפיט"... וזה ממש לא נכון!!! ובטח לא הכל שפיט! החלטות בטחוניות... לא שפיטות!!! אז אל תאיים עלינו עם הכסף שלך... אכן תרמת.. אבל החשיפה שקיבלת בעקבות התרומות שלך... שוות ערך לכמה מאות מליוני שקלים בערך פירסומי!!! אז רגע... האם הפרסומים האוהדים שקיבלת מהמדיה... את ההמשך אתה יודע.....
לא רלוונטי | 20.05.19
478.
אוי יוסי יוסי, מה עם ה 20M$ שלנו ?
נושי אמפל עדיין מחכים שתחזיר לנו את ה 20M$ שלנו. יוסי מימן - מה עם הכסף שלנו? אנחנו כבר מתייבשים 6 שנים לכסף שלנו, ואנחנו לא הולכים לשום מקום. אנחנו נמשיך ונזכיר לכל העולם איך יוסי מימן לקח 20M$ מחברת אמפל הציבורית ועדיין לא החזיר. יוסי - אי אפשר לקחת 20M$ מחברה ציבורית, לא להחזיר ולחשוב שישכחו. זה הרבה כסף והרבה משקיעים נפגעו. הן פרטיים והן בתי השקעות עם הפנסיות של כולנו. לא נשכח ולא נסלח. החזר לנו את הכסף שלנו.
נושה אמפל | 20.05.19
477.
הנה עוד אחד שהקריירה שלו מדשדשת, רואה לאן רוח השמאל נושבת וקופץ על העגלה
שרצקי חפש מי ינענע אותך בטטה. על מי אתה מאיים. עשית עשרות מיליונים על הגב של המזרחים הפראיירים מקרית שמונה עכשיו אתה משחק אותה רובין הוד. אתה בקושי סנשו פנשה נושא כליו של דון קישוט. אם הבאת 10 לקחת על זה 1000, זה בטוח. אז פתאום אתה התורם הגדול. לך תראה מה זה תורם גדול. שדלון אדלסון, מכיר? זה תורם! בתי חולים, בתי ספר, אולמות תרבות, עמותת גמ"ח, עיתון ישראלי גדול, תרומות במאות מיליוני דולרים בלי לנפח את החזה ובלי לעשות פוזות של בעל הבית של המדינה. ואתה פישר של כמה מיליונים מקבל כתבת שער כאילו הצלת את המדינה. פחחחח אם אני תושב קרית שמונה אני מארגן הפגנה להעיף אותך קיבינימט מהקבוצה שכל כולה ליכוד! חוק החסינות יעבור. ביבי ירכיב ממשלה. אתם תמשיכו לנבוח. ואם בא לכם להתקרר טיפה שמעתי שהחופים בעזה הם מהיפים והקרירים בעולם. לך.
רססיה | 20.05.19
475.
תקשיבו לו - ממשלה של הליכוד וכחול לבן
הליכוד יכול להקים ממשלה חזקה ובריאה בשיתוף כחול לבן. ראש הממשלה יהיה מהליכוד (סער? כץ?...) ושר הבטחון יהיה גנץ. ממשלה כזו לא תהיה נתונה לסחיטה של אף אחד (לא של החרדים ולא של ליברמן ו/או כחלון או כל אחד אחר). אם העבודה תרצה להצטרף, הדלת פתוחה, בכפוף לעמידה בקווים של הממשלה. כנ"ל הבית היהודי. וללא סחיטה. נראה את הליכוד מבצע זאת
ri | 20.05.19
473.
חוק החסינות
שימו לב 90% מכל האנשים שהם כאילו בעד הדמוקרטיה וכאילו בעד בית משפט כמעט כולם אומרים רק לא ביבי רבותי זו צביעות לשמה וזה לא דמוקרטיה ואדון שרצקי אף אחד לא מחייב אותך לתרום אתה רק הרווחת מזה פירסום רב עד ק"ש אף אחד לא שמע עליך. הגיע הזמן שתבינו מי בוחר במדינה ובמי הם בוחרים ומי שזכה בבחירות הוא ישלוט רק אתם לא דמוקרטים ולא מוכנים לקבל את דין הבוחר מי שנבחר ישלוט כראות עיניו תדעו לכם שבעוד 4 שנים אתם תהיו עוד יותר מיעוט.......
מוטי | 20.05.19
468.
שלטון בעזרת פעילות עבריינית פלילית של כל הסובבים את ביבי ובראשותו !
כל המלקקים והפודלים של ביבי שרושמים כאן ויוצאים מגדרם בהגדרות על הוד רוממותו המלך..דעו לכם שכל העבריינים שסובבים אותו ועליהם הוא נבנה כ"מנצח " הבחירות ( איך ניצח אם לליכוד יש 34 מנדטים ( ח"כ בן דהן חזר למקומו הטבעי ברשימת הבית היהודי ...עוד תרגיל מסריח של ביבי...) ולכחול לבן 35 מנדטים , רק מחזקים את הדעה שהפשע ושלטון העושר מעוורים את עיניכם ותעשו הכל כדי לשרוד למעלה גם במחיר של פשעים , שוחד, עסקים אפלים ופליליים, אבל רק לא יושר !!!!! ואת זה לא ניתן לכם !!
כרמלה | 20.05.19
467.
בשיכון לוחמי האצ"ל בו גדלתי, שרו; "עלי באריקדות ניפגש" !
נצא לרחובות הערים בכל הארץ, שבוע אחרי שבוע עם מליון מפגינים . אין ממשלה, אפילו הצינית ביותר, שתוכל להתעלם מזעם ההמונים שוחרי המשפט והדמוקרטיה. אם ינסו לעלות על בית המשפט עם 9 D, ימצאו אותנו יושבים על הכביש ומגינים על בית המשפט !
ישראלי וותיק | 20.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת