אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרן ליברטאד של המוסד מרחיבה את תחומי ההשקעה

76 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
כן יש לי רעיון
לרעיון שלי קוראים " שלום " , זה יפתח אופקים חדשים במזרח התיכון והרבה כסף יעבור ליצור וכלכלה אזרחית . ומכאן גם לציבור .... זה אפשרי בתנאי אחד צריך לחתור לזה , וצריך לרצות את זה . ויש לזה עוד יתרון שפיכות הדמים תיפסק ותהפוך לאפיקים של התנהלות שפויה כמקובל בעולם הנאור ....
ששון | 04.06.19
39.
מוסד שאינו בוחל בחיטוט במוחותיהם של ישראלים
ומוכר אחר כך את עם ישראל לגויים.אני קורבן של לוחמה פסיכוטרונית זה 17 שנה.אם המוסד,או אחד מגופי המודיעין הלא גלויים שעובדים עבור המדינה תחת משרד הביטחון,וללא שום מסמך שמוכיח את כפיפותם למשרד אינו מעורב ב"טיפולים" באנשים כמוני (טלפתיה סינטטית,ניסויים ועינויים ב"שלט רחוק"),אני מוכן לחתוך את האיבר שחתכו לי בגיל 8 ימים,עד הסוף.הד'ר מנגלה,וחיים שיבה הם/היו מלאכים בלבן לעומת בני השטן שממקדים אותי,את רוחי,את נפשי וגופי עבור מטרותיהם השטניות הנאלחות.מקווה,מאחל ומייחל לקיצה של מלכות הרישעה הקוראת לעצמה מדינה ציונית.
ממוקד פסיכוטרונית | 04.06.19
38.
הוא לא הצליח לבזבז את כל התקציב שלו
נתניהו כיסה את הדוגמן היפה והנאמן בכסף, משהו כמו שלושה מיליארד ש"ח. היפיוף לא תאר לעצמו כמה קשה צריך לעבוד בשביל להוציא סכום כזה. אגב, הוא יודע הכל על חשבונות הבנק הסודיים של משפחות נתניהו וליברמן בחו"ל. אני מאמין גם שהוא מצליח להבין מיהו טראמפ ומה הסיכוי שלו לחסום את סין.
משה | 03.06.19
37.
המוסד מחפה על אירגוני פשע שחדרו לשילטון
אם ראש המוסד היה מגלה מה שהוא יודע על ליברמן ונתניהו שניהם היו מבלים את שארית חייהם בכלא. נאמנותו נתונה לנתניהו למרות שהוא יודע היטב שהוא מוביל אותנו לאבדון כדי לחמוק מהכלא. הדוגמן גם יודע שסין הכריעה את ארה"ב ללא קרב ומה צפוי למי שמאיים על הדרך הגדולה.
משה | 03.06.19
24.
מדהים, אוסף תגובות של אגואיסטים חסרי אידיאלים
לא הכל עושים רק בשביל כסף. יש לכם רעיון שיכול לתרום לבטחון המדינה באספקט כלשהו? מצוין. המדינה מציעה את עזרתה הצנועה בפיתוח מרעיון למוצר. ה-IP נשאר שלכם, הניסיון נשאר שלכם, צוות עשוי להשאר אתכם (אם ישתלם לו ההמשך..) והכי טוב, אין למשקיע זכויות במה שתעשו עם הידע שרכשתם בהמשך. נכון שזה לא הכי מתאים למשקיעים כבדים (למרות שיש גם כאלה שהם פטריוטים ועשוי לעניין להכנס כ"פרויקט מחמד"), אבל זה יכול להתאים להמון יזמים צעירים עם רעיון טוב. זה יכול להיות כרטיס הכניסה לתחום והוא על חשבונם. כולם מרוויחים (Win-Win). אפשר לחשוב על זה גם כך - אתם רוצים ללמוד נושא ולקבל ניסיון. מישהו מוכן לממן לכם את הלימודים. הרבה כסף לא תרוויחו כסף בשלב הזה, אך בהחלט תוכלו להרוויח הרבה בשלב הבא.
עז רך עם דינה | 21.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת