אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התשובה של ההסתדרות לאסון הבנייה ביבנה: עוד ועדה, סיסמאות ישנות, ושביתה של חצי יום

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
התשובה נמצאת כבר שנים למי שרוצה לשמוע אותה
חברת אינטל קיבלה על עצמה התמודדות כן התמודדות ברמה הכי גבוהה איך מתמודדים עם תאונות עבודה שלמדה את זה מצהל איך לתחקר אירוע ולהסיק מסכנות ולאכוף מסכנות זהו היא החברה הכי בטוחה שקיים בישראל (לא יודע בעולם) בנושא בטיחות נראה את ה"חכם" שמנסה לשחק בחוקי בטיחות יעוף רחוק מאוד וכף רגלו לא תנחת באינטל. אומנם יכול להיות זה מאיט את הקצב העבודה אבל מחזיר את מרבית העובדים הבית באופן הכי בטוח שקיים בישראל. זה הכול עניין ניהולי. כשאזרח ידרוש בכלים החוקים שברשותו שמדינת ישראל תעשה שינוי היא תשיג בדיוק כמו שהיא יודעת להגיע לחלל, להיות שיא החדשנות, שיא היזמות והרשימה גדולה מלהכיל כאן. הכוח האמיתי קיים אצל הלקוחות. כשלקוח ידע על מוות באתר בניה וכתוצאה מכך לא ירכוש דירה והבניין יהיה רווח רפאים אז הקבלנים יחשבו פעמים.
רם מנשה | 22.05.19
4.
יש הרבה יותר תופעות מוות שאפשר למנוע שאינן צבעוניות ומזעזעות אך לא מטופלות
הרוגים זה כואב אבל מתעסקים באירועים צבעוניים כאשר ברקע יש תופעות ומקומות עם הרבה יותר הרוגים אבל לא מצולמים בריאליטי כמו התפרקות מנוף. הנה רק 2 דוגמאות: 1. כ 8,000 (שמונת אלפים הרוגי סיגריות מידי שנה.- טענת משרד הבריאות. 2. מאושפזים בבתי חולים שמתים והרבה משגיאות קרי תאונות עבודה - האובייקט הוא הנפגע) אירועים שבכלל לא מדווחים ומכובסים בתיקים האישיים על ידי "הצוות הרפואי" אירועי יומיומיים בעיקר במחלקות הפנימיות ובעיקר על האוכלוסייה המבוגרת.
יחזקאל | 21.05.19
3.
הסתדרות
מדוע ההסתדרות עוסקת בבטיחות בעבודה? מי הסמיך אותה? מהם כישורי הפקידים של ההסתדרות? בטיחות בעבודה נתונה במלואה בידי הממשלה ושלוחותיה למשל המוסד לבטיחות וגיהות. או מכון התקנים. אבל כאשר הממשלה עוסקת בעיקר בשמירת השבת. שמירת הכשרות . חילוץ ראש הממשלה ושריו מאימת הדין. או מרכז הליכוד. אז לא מעניין אותם נושא שולי כמו בטיחות בעבודה. המתים הם ערבים או עובדים זרים או מצביעי נתניהו. ואנשים אלה חייהם זולים והם ברי תחליף.
אבי | 21.05.19
1.
למה מאשימים את ההסתדרות היא לא הרגולטור
מינהל הבטיחות וזרוע העבודה הם כישלון תחקרו למה התפטר מנהל מינהל הבטיחות תבדקו מה היו כישורי מנהל זרוע העבודה ולמה הוא מונה במקום אנשים עם יכולות מרשימות משלו. מישהו צריך לקחת אחריות לשים את המפתחות על השולחן כי מדובר בחיי אדם וזה לא גורם בהסתדרות זה ראש זרוע העבודה שפשוט אין את יכולות מתאימות
פנקס האדום | 20.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת