אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ה-OECD חותך תחזית הצמיחה של ישראל ומשגר אזהרה לממשלה

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
ריסון ההוצאות יבא רק עם גרעון כרוני
כל עוד הקופה מלאה תמיד יהיו קבוצות שיאכלו ממנה, אם יש גלידה במקרר יש גם מי שיאכל אותה, לכן צריך ליצור גרעון גבוה ע"י הורדת מיסים מאסיבית, כך לא יהיה תאבון לכל מיני קבוצות לחץ, והתשובה התמידית של האוצר תהיה אין פשוט אין, זאת הייתה הטעות של ביבי הוא חשב שהוא יוריד את הגרעון וימלא את הקופה אך בתקופתו המגזר הציבורי השמין לאורך ולרוחב עוד יותר מקודמיו.....
לנגסטר | 22.11.19
3.
עצות אחיתופל של כלכלנים שלא מכירים את ישראל
להגדיל מענקים לרשויות חלשות, אבל לבטל את הפטור ממע"מ על ירקות ופירות? הרי מע"מ על ירקות ופירות יפגע הכי הרבה בעניים שגרים ברשויות החלשות... מי שכתב את הדו"ח הזה לא מבין את החברה והכלכלה הישראלית. קצב צמיחת התמ"ג צפוי לרדת, ולכן צריך להעלות מיסים? אלה כנראה אותם כלכלנים שמייעצים לאיחוד האירופי, ולכן גם חלק גדול ממדינות האיחוד האירופי שקוע בחובות והתמ"ג שלהם בקושי גדל.
דוח איתופל | 21.05.19
2.
בקיצור אנחנו בפתחו...
של משבר כלכלי גדול במדינה,שהיה צפוי לאור התנהלות ראש הממשלה והממשלה בשנים האחרונות. ביבי יכול להמשיך לקשקש על כך שהכלכלה שלנו חזקה,אבל זה קשקוש גדול שאין לו אחיזה במציאות. העיקר עדר מצביעי ביבי והליכוד הלכו אחרי דברי ההבל של ביבי, גם שר האוצר כחלון אחראי,שר אוצר כושל שהיה בסך הכל חותמת גומי. זאת התוצאה של ממשלת ביבי הליכוד וכת החרדים שאותם בכלל לא מעניין אם המדינה תקרוס. הם הביאו המדינה לקריסה בכל תחום.
מציאות קשה | 21.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת