אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ערבים, תנהרו לראשון לציון

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כאילו אין סכסוך ארוך שנים בין הפלסטינים ובין היהודים, וכאילו הכל רק בגללנו
רק אתמול ראיתי סרטון שבו חוגגים במסעדה בתל אביב חברי הלהקה האיסלנדית עם עובדי המסעדה (=שהם במקרה ערבים ישראלים או פלסטינים), ולא נשמע שהם מצהירים על תמיכתם בדו קיום או ביהודים... אבל כנראה שכל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות
גם לכותב דעות קדומות | 23.05.19
13.
כתבה שכולה שנאת יהודים, הכתב דורש טרנספר מישוביים
1 הכתב הזוי יתכבד לגור בכפר יישוב פלשתיני " ישראלי" 2 הזכות לקיום ומרחב קיום בנקודה זעירה ישראלית ליהודים אסורה 3 לפלשתינים בישראל ים אופציות לאיחוד משפחות למדינותיהם. 4 מדינת ישראל היא מדינה דו לאומית מוסלמית, כאשר ברוב שטחה אין כניסה ליהודים. 5 92 אחוז מהשטח ישראל היהודים הם מיעוט. 6 המדינה משווקת בישובים הפלשתינים " ישראלים" קרקעות במחירים נמוכים במיוחד רק לפלשתינים. 7 אזרחות ישראלית היא הפרדת מוסלמים השפלה ונכבה כול יום ויום. 8 רוב הפלשתינים בישראל הינם פלטי טרספר נכבה ( איחוד משפחות)
ששון | 22.05.19
9.
האם אמורה להיות אינטגרציה גם ביישובים הערביים?
האם גם ביישובים ערביים יבנו מוסדות יהודיים והם יהפכו ליישובים מעורבים ובכך יאפשרו למשפחות יהודיות להגשים את חלום הבית הפרטי, או שהכתב מציע שזה יקרה רק ביישובים היהודיים ושהיישובים הערביים ישארו שמורים לערבים בלבד?
רועי | 22.05.19
7.
התבוללות?
לכל הערבים הישראלים יש אפשרות לעבור לכל אזור שהם רוצים לגור בו כולל גם את ראשון לציון. הם יכולים לרשום את ילדיהם לבתי ספר ממלכתיים, לא חיבב שיהיו בתי ספר בערבית כשם שאין בתי ספר נגיד ברוסית על אף שאוכלוסיית הרוסים בארץ מונה כמיליון איש... או בית ספר במרוקאית או כדומה... מי שרוצה להיטמא בחברה הישראלית הכללית עושה כך ומי שלא נשאר בפינה שלו. זה יותר עניין של חינוך ואורח החיים של המשפחות הערביות לגור כמשפחה אחת גדולה אם זה באום אל פחם או לוד או חיפה ולא להתפזר יותר מדי על אף שיש יוצאים מהכלל.
שגב | 22.05.19
3.
בושה פשוט אין גבול לשנאת היהודים
ראשון לציון היא העיר היחידה ללא ערבים ואתם רוצים לבולל אותנו לא תודה עיר העברית תשאר עברית תמיד לצביון היהודי בלבד חצופים כל אחד נהיה יועץ למה לא בהרצליה.תל אביב. סביון.רמת גן וכו' מתיפיפים על חשבונם של השכבות החלשות צבועים כולם.
דני | 21.05.19
1.
נראה לך ? למה לשלם שני מליון שקל על 4 קירות
כשאפשר פשוט לבנות איפה שרוצים, מתי שקוצים, בלי לשלם לאף אחד, ואפילו לקבל סלילת תשתיות לאמצע שום מקום, ע"י הגשת בג"צ ? מה גם - שכבר הציעו כמה וכמה פעמים לבנות בניינים בסביבות הישובים בערבים, שיאפשרו למאות משפחות לגור, אבל הם דחו את כל התוכניות, והתנגדו להן.
המגיב | 21.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת