אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זעקת המשפטניות: פנו לח"כים - "אל תיתנו יד להרס הדמוקרטיה"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
די לברברת: הפגנה: כן לליכוד. לא להתגברות.
מנחם בגין אמר: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק | 21.05.19
26.
שופטים שקופים ביטול משפטים בדלתיים סגורות
שופט שמתקן פרוטוקול אחת דינו לעוף שופט שמאיים על אחד מבעלי הדין אין מקומו על כס המשפט הכל צריך להיות גלוי ומידתי לחברו לא יתכן שמומחים של בית המשפט יתנו עדות שקר ואף אחד לא פוחד כי הוא מקורב לשופט והשופט מעל כולם לא ישלם על רשלנות שיפוטית .חסינות וחסיון על משפטים לא יהיו אם רצון אחד הצדדים לפרסם.
יעקב | 21.05.19
22.
איפה בדיוק הרס הדמוקרטיה?
מי קבע ששופט שמאלני חכם יותר מרב חרדי או מבסטיונר ימני ? השאלה פשוטה של מי המילה האחרונה בדמוקרטיה רגילה ניתן לישוב שזו הממשלה שהציבור בחר , בישראל ישנם שופטים ו פרקליטים שחושבים שהחוכמה זורחת להם מהתח.... והם אלה שיודעים הכי טוב מה טוב בשביל אזרחים פשוטים כמונו - ביננו עורכי דין ושופטים בישראל ברמה נמוכה מאוד לעומת מהנדסים או רואי חשבון רופאים ואדריכלים - פשוט כלום ושום דבר עודף ברברת.... וחבר מביא חבר ודואג לחבר-
ליאור ש | 21.05.19
18.
עו"ד לקנר היקרה
ראיתי והקשבתי. הבכת אותי. כל כך רציתי לשמוע טענה מנומקת. במקום זה שמעתי אוסף של סיסמאות ריקות. גברתי, מדובר בנשמת אפינו. אנא ממך המשיכי לפעול במה שפעלת עד כה. דמוקרטיה ומדעי החברה גדולים עליך. במילים פשוטות... יש לך את כל מה שנדרש כדי להיות אזרחית טובה במדינה פשיסטית.
אזרח מודאג | 21.05.19
16.
מנחם בגין אמר "יש שופטים בירושלים"
ליכודניקים זיכרו: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק | 21.05.19
11.
לא מאמין לפרקליטות הדלפות לעיתונאי חצר
הכל פוליטי כמו שדיברה זילבר ,זה לא סניף של מרצ, פקיד שמביא את האגדה שלו למשרד. שייתפטר וירקות לכנסת ,לא בחסות התפקיד . הכל תופרים תיק ,כי לא מצליחים לנצח את נתניהו הקלפי ,גם 3 רמטכלים וסמל במחנה. מפלגת אווירה ,רק לא ביבי לא מספיק טוב.
איבדנו אמון בבגץ  | 21.05.19
10.
לא יעזור מימון מהקרן החמוצה תפגינו נגד בגץ
העם בחר ראש ממשלה,ימין חזק לא שמאל רופס נגמרה החגיגה של בגץ ,הוא לא הריבון יושבת חונטה שמאלנית במגדל השן ,מטרפדת חוקי ממשלה ,חיבלו בהחזרת המסתננים ,ביטלו מס דירה שלישית ,חייבו את כחלון לעלות מס על טבק ומוצרי חלב ,לוין יחזיר את בגץ למקומו הטבעי.
חמוצה מרוטשילד  | 21.05.19
7.
ליכוד כן. חסינות לא.
מנחם בגין אמר: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!! ליכוד ????????????????????????????? כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חסינות??????????????????? לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מנחם | 21.05.19
3.
ליכוד כן. חסינות לא. כנסו...
חשוב: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק | 21.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת