אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השאלות שמייסדי מאנדיי.קום אוהבים לשאול בראיונות עבודה

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
התראיינתי אצלהם לפני שנתיים - חוויה נוראית
הראיון הראשון היה עם המנכל, בו הוא שאל על צורת העבודה במקום הקודם ובמשך כל הראיון הרצה בפניי בהתנשאות דככה לא עובדים. היה נורא אבל משום מה עברתי. הראיון השני עם המנכל השני היה סתמי ומתסכל באותה מידה. בקיצור, חוויה נוראית
עוד מרואיין | 25.05.19
10.
התראיינתי אצל אחד מהם לפני שלוש שנים וחצי
אתחיל בזה שהמגייסת מקסימה ממש(חן) הבחור הנ"ל לא שאל שום דבר מעניין, היה די זכוח, לא ניסה להראות התעניינות טכנית,והביא לי תרגיל לא ברור, בזמן שאין מישהו שיענה על הדרישות של מה שהוא רוצה בזמן הבחינה. לבסוף הצעתי שיביאו לי תרגיל ביתי, אך הם סירב ולא הראו נחמדות יתר. מאז הספקתי להוביל שני צוותים בחברות גדולות ודי מוכרות. חוץ מאופציות שוות לא נראה שפספסתי משהו מקצועי או אנשים מיוחדים מידי. עוד חברה ישראלית שמצליחה בתחומה, אך מוגבלת בהתפתחות לטעמי. ממליץ להם בחום ללמוד לראיין טוב יותר.
מרואיין לשעבר | 24.05.19
2.
גרוע, לקחו את זה מאמזון וחלאס אף עובד בהייטק
לא מעריך שאלות כאלה. כולם מנסים לחרטט תשובות והכי חשוב אין שום הוכחה שזה עובד. לחברות גדולות מגיעים מועמדים טובים מלכתחילה וגם מועמדים שממש רוצים לעבוד בהן לא משנה מה. חלק לא מבוטל מהאנשים שהתחילו לעבוד בגוגל יעזבו את המשרה עוד לפני שהתחילו לכתוב קוד. השיטות האלה לא מדוייקות והמועמדים לא מעריכים יותר את החברה אם שואלים אותם שאלות כאלה, ההיפך הוא הנכון. בקיצור, כולם בתעשיה יודעים שזה חרטא אבל לאף אחד אין את היצירתיות והרצון להיות ייחודי, כולם מעתיקים מגוגל ואמזון מודל שלא עובד בחברות קטנות.
פ. לוי | 22.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת