אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתרחבת המחאה נגד הענקת חסינות לנתניהו: 100 יזמים הצטרפו

226 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

220.
רק הוא יכול
התקווה שלנו היא ליברמן, רק הוא יכול. אני לא מעריץ גדול שלו, אבל אתמוך במהלך שיעודד אותו לבלום את הפגיעה ביסודות הדמוקרטיה. מאד הייתי רוצה שמישהו ייזום צעדים שיבטיחו את השרדותו בבחירות נוספות ויעודדו אותו במהלכי הבלימה! שמתם לב שאם נוריד "וו" אחת מסיעתו של כחלון נקבל את כל מה שנדרש להגדרתו האמיתית?!
תקווה אושרי | 24.05.19
216.
קופצים
כל הבוטים והכותבים בתשלום של המושחת יוצאים לעבודה בתגובות. מעבר לזה יוזמה מבורכת ומתבקשת המשכיות בצורת שביתה משולבת של בתי המשפט הפרקליטות ולשכת עורכי הדין בישראל ובמקביל מרד מיסים תחת הכותרת ׳מאה מליון ללימודי תורה תשלם מכיסך הפרטי׳. ומי בדיוק ישפוט את השובתים כשכל המשפטנים בישראל משביתים את המערכת?
והנה | 24.05.19
212.
גם אני הקטנה מצרפת את קולי.
אני לא משפטנית, לא אשת אקדמיה ולא יזמית. אבל בשעה הזו אסור לשתוק. מה שעומד על הפרק הוא באיזו מדינה אנחנו רוצים לחיות. ובמדינה שבה אני רוצה לחיות אין מקום לחונטה שעומדת מעל לחוק. מי שחטא צריך לעמוד לדין ואין מקום לחקיקה שתפטור אותו מכך. אסור לפגוע במערכת המשפט. אסור לפגוע במערכות אכיפת החוק.
דפנה | 24.05.19
209.
התקשורת השמאלנית בישלה דייסה: צילמו כמה עו"ד...
צילמו כמה עו"ד, הוסיפו כמה מרצים וערבבו עם כמה יזמים. ומה יצא אתם שואלים ילדים? לא, לא הפיכה שלטונית. אפילו לא נצחון בבחירות. גם לא הצטרפות לקואליציה. פוק. רק פוק קטן ורועש. כמו תמיד כשילדים אוכלים דייסה מקולקלת...
מיץ פטל | 24.05.19
204.
בזמן שכוח ההרתעה של החמאס מתחזק מול ישראל, BB עסוק בהחלשה פנימית
BB הוא אולי פוליטיקאי ממולח מאין כמותו. אבל במציאות, המדיניות הביטחונית שלו מובילה להיחלשות מול ארגוני הטרור (=תראו איך החמאס התחזק בתקופת BB, ובמקום להרתיע את החמאס וחבריו...הם מרתיעים אותנו). למזלנו יש לנו את כיפת ברזל ואת חיל האוויר
הליכוד אם כל חטאת | 23.05.19
178.
לא יודעים להפסיד
גם אני איש עסקים שתחתי לא מעט משפחות שמתפרנסות .ואנו מתארגנים מעל 300 אנשי עסקים ובעלי מפעלים לתת גיבוי לנתניהו.פשוט הקנאה והכבוד הורגים אותכם .בטוחני שכל המתיפיפים פה שמתארגנים לא הצביעו ליכוד או ימין ותבינו כבר לבד מה הצביעו. זה ניקרא לא מעונינים להפסיד בכבוד. והקנאה פשוט אוכלת לכם את הבריאות.ולא אתפלא שלא יפרסמו את דברי. ולכן אשמח ויעריך הפרסום .ובמידה ולא יפורסם תגובתי , אני יפרסם תגובתי לבד ברשתות. (כעת אעשה צילום מסך) .אשמח לתת דרור לדמוקרטיה ולפרסם תגובתי
‫יקי | 23.05.19
172.
הכל פוליטי, והכל אישי
אותם יזמים שמאיימים בשביתה הם אנשים פוליטיים. בשבילם מערכת הבחירות לא הסתיימה עדיין. הם תמיד פעלו נגד נתניהו. לא שמעתי מהם הגה וציוץ, כאשר המשטרה והפרקליטות עצרו ילדים, ונערות שהפגינו נגד ההתנתקות, בחסות בתי המשפט, ובגצ- ששתק אז, ולא הגן על זכויות הנערים הללו. לכן אל תיתממו. הכל פוליטי, והכל אישי- נגד נתניהו. הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
אמיתי | 23.05.19
168.
האליטות המושחתות ששולטות בבית המשפט, בקרב הגנה
בית המשפט העליון, הפך לזרוע של העשירים, במסע העושק שלהם את הציבור. מי שלא מיליונר, לא מקבל משפט צדק. השופטים בעליון, מזלזלים באנשים שאינם עשירים, ולכן אם באים עם עורך דין פשוט, לא יזכו להגנה. צריך להביא שופטים ערכיים וישרים, ולנקות שם את האורוות דחוף.
פסקת התגברות עכשיו | 23.05.19
167.
שמאל חמוץ
אנשי העסקים מהשמאל החמוץ מפנים לעצמם זמן בכדי להשפיע ולהטות את העניינים לטובתם ולהפיל ראש ממשלה מכהן למרות שה נבחר פעם אחר פעם ברוב של העם. עדיף להם שלטון שמאל בכדי שיוכלו לעשוק עוד ועוד את הציבור בשיתוף פעולה של המושחטים צאצאי מפאי. על כך בדיוק נאמר, הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
דוד | 23.05.19
161.
ייתכן ויש מקום לשנות את הבלאנס וליצור סוג של רפורמה, אבל לא בחיפזון, מדובר בנושא מהותי
על הרבה פחות מוקמות ועדות של אנשי מקצוע ופוליטיקאים לבחינת פתרונות ואיזונים. לא ייתכן שדווקא בנושא כזה מהותי לפניה של המדינה יננגו בפזיזות. שבו, בדקו, למדו ואז תציעו שינויים
dedd | 23.05.19
151.
ככה לא מתנהג ראש ממשלה
ידע כל אדם מאין הוא בא ולאן הוא הולך. מה שביבי עושה זה תמות נפשי עם הליכוד ,לקח אותכם בני ערובה בכדי להציל את עורו.אין לי בעיה עם הליכוד יש לי בעיה עם אדם שאמר אין כלום והיום רץ להסתתר מהחוק בעזרת חוק ההתגברות.בואו נהיה נבונים ונירק את אביגדור קהלני גיבור ישראל במלחמת 73 שהיה שר לבטחון פנים והחוקרים של משטרת ישראל המליצו להעמידו לדין.הוא לא ברח לשום מקום .עמד כמו גבר נגד 2 כתבי אישום ,השוםט זרק את התביעה מכל המדרגות ואמר בקולו זכאי האיש. זו דוגמה ,ביבי לא דוגמה לשום דבר,ההיפך הוא מראה איך אפשר לקמבן את המדינה ולברוח מהחוק באמצעות חוקים .
AADU | 23.05.19
145.
שלום לכם
הרוב שלכם מתבטא ב36 מנדטים זה הכל! הצלחתם להשאר בשלטון בגלל תמיכת מפלגות אנטי ציוניות שביניהן לבין שלטון החוק אין כלום ולא היה כלום! חלקם לא מכירים כלל במדינת ישראל, עד שהדברים מגיעים לקבלת כספים בלי לעבוד! או אז, אין שום בעיה לשדוד ולמצוץ את לשד האזרחים העובדים שכן מכירים בחוקי המדינה ! רובכם לא מכירים כלל את תורת זבוטינסקי שבשמה אתם גונבים,משקרים,משחיתים, מעלים לעצמכם משכורות כמעט כל שנה,מחוקקים לעצמכם חוקים כדי למלט את עצמיכם מאימת הדין וכאשר אתם סוף סוף מגיעים למשפט מיד שמים כפה על הראש, שתשמש כיפת ברזל נגד המעשים המושחתים שלכם ! רובכם "חיים " ומתפרנסים מהשלטון הרקוב שאותו אתם משחיתים כל יום יותר ויותר גם בגין שהיה איש ישר כמו סרגל ולא היה מעלה בדעתו לתמוך בחוקים כאילו ושלאורו אתם מרמים עוד ועוד, בודאי מתהפך בקברו!
בוחרי הליכוד המצדדים בחוק החסינות | 23.05.19
141.
טפלו גם באכיפה בררנית
1. http://rotter.net/forum/scoops1/537686.shtml 2. http://rotter.net/forum/scoops1/537686.shtml א. אלא שמבקר המדינה סבור אחרת. בדוח נכתב כי "על פי פרוטוקול הדיון, נציגי החברה נכחו במהלך סבב ההתייחסויות של גורמי המשטרה, שכלל גם התייחסות למסלול ההתקשרות עם החברה". ב. https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3759121,00.html מבקר המדינה שפירא, שבדק את מערך הרכש במשטרה, מצא כי חברת המימד החמישי שניהל יו"ר כחול לבן - ונסגרה בינתיים - הציגה עובדות לא נכונות אודותיה למשטרה במסגרת דיון משטרתי על התקשרות בהיקף של 50 מיליון שקל. עוד מצא המבקר פגם בנוכחותו של גנץ בפגישה עם המפכ"ל מצג שווא והמשטרה לא חוקרת! הרימו את הכפפה!
חדש | 23.05.19
140.
פופוליזם זול ומעוות-נתניהו רוהמ הטוב ביותר שהי לישראל אי פעם
עלובי נפש פופוליסטיים- הרוויחו מיליארדים מהכישרון והיכולות שנתניהו הביא אותנו אליהם. בזכות השיווק שלו את ישראל, היא נחשבת כמעצמה בכל קנה מידה. פוליטיקה זולה ומופקרת של יזמים מהדרג השלישי. היחידים שפגועים בשלטון החוק הם פרקליטים ושופטים מושחתים שלקחו לעצמם סמכויות והפכו אותנו לדיקטטורה משפטנית מטורפת. זמנכם עבר, בטוב או ברע- העם לוקח חזרה את הסמכויות שגנבתם ממנו וחילקתם רק לאנשי שלומכם.
אזרח | 23.05.19
137.
בושה להיות ישראלי בקהילת המדע והעסקים
לפני למעלה מעשור הגעתי עם מנהל הטכנולוגיה של הנדסת התפלה, אברהם אופיר ז"ל, לפגישה עם חוקרים בכירים במעבדה לאומית National Lab (כמו מכון וויצמן, יש להם חמישה כאלו עם אלפי חוקרים בכ"א) בלונג איילנד. התכוננו לפגישה החשובה היטב. בלובי שלהם הוצגו כ 6 פרסי הנובל בהם זכו אנשיה. כשנכנסנו לחדר הישיבות ופשטנו את מעילינו שאלה אותנו פרופסור להנדסה ממוצא הודי כבת 60 אם שמענו מה קרה בישראל היום. היינו בטוחים שהיא מדברת על פיגוע והובכנו קשות כאשר בישרה לנו "הנשיא שלכם הורשע באונס היום".
משה | 23.05.19
130.
אז עכשיו גם מחייבים עובדים לעסוק בפוליטיקה?
אז עכשיו מעסיקים שמאלנים גם מחייבים את העובדים שלהם להשתתף בפעילות פוליטית בלי לשאול אותם? אני מפחד לחשוב מה היה קורה אם היה מתפרסם, שמעסיק דתי רצה לעשות "אסיפות הסברה" לעובדים על חשיבות שמירת השבת, למשל.
סטודנט בטכניון | 23.05.19
129.
ל 87 אכן הפרדת הרשויות חשובה והשמאל הרס אותה לחלוטין
בתי המשפט לא פוסקים על פי חוק אלא על פי דעות אישיות שלהם מאז ברק יש את "מידת הסבירות" שאומר שאפשר גם לפסוק בניגוד גמור לחוק . החוק מאוד ברור במקרה של מסתננים למשל - הם פושעים ולכן מקומם בכלא. בגץ החליט משום מה שזה לא מספיק אנושי ושזה פוגע בזכויות האדם שלהם ולכן הוציא אותם מהכלא. בפסיקה אין הסתמכות על חוק אלא רק על המושג המופשט של "כבוד האדם" וה"זכות לחירות". הכי גם למי שגנב או רצח יש את אותן זכויות אז למה לא משחררים גם אותו? דוגמה נהדרת איך בגץ פעל בניגוד מוחלט לחוק למעשה בגץ פעול בניגוד מוחלט לחוק בהרבה מאוד מהפסיקות שלו כל מי שמכיר יודע שכבר שנים רבות שאין שום משילות לממשלה - כל החלטה חייבת לעבוד את היועץ המשפטי שמחליט על פי דעתיו האישית אם אפשר להעביר או לא. וכמובן שאסור לפטר יועץ כזה ואסור לקחת איש אמון (שעומד בתנאי התפקיד) כי ה "פולטיזציה" וכך במקום תפקיד של יעוץ ועזרה לשר הממונה להעביר את המדיניות שלו במסגרת החוק היועצים המשפטיים הפכו להיות מחליטי המדיניות עצמה. זה עצוב אבל זו המציאות בשטח.
המיואש | 23.05.19
128.
רותמים את העגלה לפני הסוסים. התרגיל של נתניהו הוא
שכולם יפלו בפח, יוציאו את הקיטור על חוק החסינות שלא יחוקק בסוף, והוא אף יביע ברגע האחרון התנגדות לחוק כשעתה בשביל התרגיל, הוא מאפשר לרוץ עם חוקים פרטיים של שני חכ"ים הזויים (יגיד לכולם - "מה פתאום ? אתם רואים - אין חוק חסינות) אך תעלה ותבוא פסקת ההתגברות ששווה הרבה יותר עבור ביבי מבחינת שמירה מפני משפט צדק. ביבי ומשפחתו עבריינים והוא לפחות צריך לשבת בבית הסוהר אך ההגנות שהוא בונה לעצמו ימנעו קיום משפט לפחות בשנים הקרובות אם בכלל (התיישנות, 20 שנה - לך תזכור...). עם כל החכ"ים שיצביעו בעד החלשת בג"ץ ממניעים של הצלת עורו של ביבי - צריכים לבוא חשבון גם באמצעות שיימינג יום-יומי, גם להזכיר להם את הבושה הזו בכל אינטראקציה איתם תקשורתית ואחרת, גם בטוקבקים יומיים וקבועים וגם כמובן בבחירות שיבואו. זה צריך להיזקף לחובתם לדראון עולם בלי אפשרות "חנינה". כל מי מהם שיצטער בעתיד על תמיכתו בפסקת ההתגברות, צריך לדעת כבר היום שלא תהיה מחילה וכי שמו יוכפש כח"כ שנתן יד לאחד הביזיונות הגדולים שהיו בתולדות הכנסת בפרט ועמנו בכלל.
שלומי | 23.05.19
123.
סמולנים! לכו לברלין
לא צריכים אתכם עם היי טק שלכם. לא צריך את ה80% מכספי המיסים שלוקחים מכם כדי לממן ילדים של אחרים. לא צריך את הטכנולוגיה הצבאית שלכם. לא צריך את הדמוקרטיה שלכם. אנחנו בטוחים שישראל תהיה מעצמה בלעדיכם, כשיש בה עריצות הרוב, אנשים נסמכים על שולחן הממשלה שאין לה כסף, והדבר היחיד שיש בשפע זה שנאה. זה עובד כל כך טוב במצרים למה שזה לא יעבוד אצלנו? הרי המצרים הם לא העם הנבחר עם הציווי האלוהי כמונו.
טל  | 23.05.19
120.
מחאה לגיטימית בובי איבד את הצפון
בובי המושחת, אולי אפילו בוגד הכול כמובן בכפוף לשימוע שגם ממנו הוא מנסה להתחמק הימנים הפאנטים כבר מזמן איבדו את זה, זה התחיל עוד לפני אפילו ליפני שרצחו ראש ממשלה, והתרחב לשיאו בהתנתקות כאשר מי שלא היה בדעה שלהם "קרע את העם" ולכן זה ליגיטימי לפגוע בחיילי צה"ל מדובר פשוט בפאנטים שכמו לכול אורך ההיסטוריה של עם ישראל הם אלו שמביאים את החורבן על העם.
רמי | 23.05.19
119.
כן לשינויים,לא רבתי להריסת הדמוקרטיה
שינויים-כן. הריסת אושיות הדמוקרטיה-לא באותיות קידוש לבנה. "אין כלום כי לא היה כלום"-על המפמפם סיסמא זו להוכיח דבריו במשפט הוגן וצדק. חסינות, תפקיד ראש ממשלה או כל תפקיד ציבורי אחר- אינם ואסור להם להיות עיר מקלט ו/או קרנות מזבח מפני משפט הוגן. דמוקרטיה כמו חיי נישואים הנם נושאים כמו מוצרים חברתיים, שחייבים להגן ולטפח אותם יום יום וכל הזמן,ממש כמו גינת נוי בחצר הבית. הפסקנו להשקיע בנושאים אלה,הזנחנו אותם כל שכן התחלנו גם להרוס אותם- לא רק קיבלנו מוצר מקולקל אלא נקבל צרה צרורה בחיינו, ממש כמו גינת נוי ביתית שהזנחנו אותה וקיבלנו צרה המזמינה בעלי חיים שונים,גם מזיקים,לתוך חיינו,בלי לרצות בחברתם.
יעקב מישל | 23.05.19
114.
מאוד מודאג
כל הלוחמים למען הדמוקרטיה למינהם הם הם מחריבי הדמוקרטיה . הכל אצלם פוליטי הכל אצלם זה אנטי דמוקרטיה הם לא מסוגלים להבין שהציבור בחר בנתניהו למרות כתב האשמות למרות תקשורת עויינת ולמרות אותם שומרי המוקרטיה. הנה ושוב הם טועים כי נפלה בידם הזדמנות להחליף שלטון . אם נשמע אותם כולל המשפטנים כולל שופטים שמתוזמרים בקמפיין מסבירים לנו שהחקיקה פרסונאלית . ברור שהחקיקה פרסונאלית זו המהות שלה ויתרה מכך גם הבחירות היו פרסונאליות .
אזרח מודאג  | 23.05.19
113.
כולם מברברים על "שלטון החוק" מה זה שלטון החוק? ואיך נקבע ",אותו שלטון חוק"??
חברי כנסת קבעו אותו והצביעו בעדו. מבינתיים לא נעשה דבר ולא הוצע דבר חוץ "מפסקת ההתגברות" שיש בן מן הצדק. אבל "לפתע" כולם הפכו "לאבירי החוק" את חוקי התנועה כולפ שמרו ושומרים? את חוקי מס הכנסה אתם "מבצעים ללא ויכוחים או התניות עם פקידי השומה" את חוקי הבניה אתם "שומרים באדיקות" ולא מעגלים פינות [כשאפשר] ועוד - אז תרגעו!!!!!!
אילן | 23.05.19
105.
למה כל פעם שהנושא עולה מיד יש ויכוח בין ימין ושמאל
כן, היו בחירות. כן הימין ניבחר ויקים ממשלה. כמצביע שמאל שתומך בדמוקרטיה אני מקבל את זה ואין לי בעיה. איך זה קשור להעמדת פושע לדין? הבחירות היו לראשות הממשלה או למפלגה? וגם אם היו לראשות ממשלה ונגיד שרוב העם רוצה את ביבי ראש ממשלה, אז מה? אם תהיה הצבעה ורוב העם יחליט שצריך לרצוח מישהו אז זה בסדר לעשות את זה? יש חוק שאומר שגנבים מועמדים לדין והולכים לכלא. או שאנחנו מדינת חוק או שלא. לא מצליח להבין למה כל פעם גוררים את הדיון לימין ושמאל. מצביעי ימין לא חושבים שיש חוק אחד לכולם?
אהוד | 23.05.19
103.
אז מי תורם למדינה?
אז רגע... מערכת המשפט - שמאל. שופטים - שמאל. פרקליטות - שמאל. משטרה - שמאל. כמובן שאמנות ותקשורת - שמאל. עו"ד מהבכירים שהתכנסו אתמול - שמאל. אנשי העסקים החתומים כאן - שמאל. אני מניחה שימשיכו ויתארגנו עוד ועוד קבוצות, וכולן יכונו - שמאל. אז בעצם, אם הימין הוא - לטענת הימין - רוב, משמע, שהרוב נשען על המיעוט שעושה, כי אחרת, מי עושה בעצם במדינה שלנו? נראה לי....
תמי | 23.05.19
98.
אנשי ימין
אנשי ימין הנכבדים למה אתם מתכוונים הציבור בחר גם את אולמרט הציבור בחר והוא הלך לכלא בגלל שפשע מה עוד שביבי רק עכשיו נתן נגמשים לרשות הצביע בעד ההתנתקות לא פינה את עין אל אחמר נותן כסף לחמאס מבליג על העפיפונים ומה עוד ואתם בשלכם רק ביבי יוקר מחיה פקקים דיור זקנים נכים מה יהיהאתכם מתי תפקחו עיניים להגיד רק לא השמאל זה לא הפיתרון תבקשו חיים טובים
יוסי | 23.05.19
97.
ל.. 58.. ואל תשכח לספר לדורות הבאים על הסכמי אוסלו
והקמת חמסטאן.. אם תספר שרצית להוריד את נתניהו ולמנות במקום מנהיג ימין שידאג באישיותו לדחוק את השמאל לאופוזיציה למזעור נזקים.. אז אתה בין מתי המספר שמנסה להלחם "בשחיתות" נטו שאפילו אנשי השמאל לא מסוגלים לפרט את סעיפי השחיתות
מארק | 23.05.19
90.
כל הכבוד לאזרחים המשפיעים המביעים את דעתם
מעניין למה לא קמה התארגנות דומה של אנשים משפיעים שמביעים דעתם בעד "חוק החסינות". כנראה שכולם מסכימים שמדובר בחוק מושחת. מה שעצוב שבעד החוק הפרסונלי המושחת הזה ובאמצעותו אופורטיוניסטים פוליטים סוחטים את הליכוד במומ הקואליציוני.
האזרח | 23.05.19
86.
יזכר בספרי ההיסטוריה
של ישראל כראש הממשלה המושחת ביותר שהיה כאן ויותר גרוע מזה -כגבר ללא ב,,,,,,,,,, במקום להתבכיין ולעשות מניפולציות כל הזמן, היית עומד למשפט ואם אתה זכאי- מוכיח את צידקתך הרי כבר שנתיים אתה אומר שלא יהיה כלום כי אין כלום, אז היית עומד מול בית משפט ומוכיח שאין כלום ובהזדמנות הזו אולי מחזיר את קצף הגילוח שהובילו בשבילך מקסריה לירושלים
נתניהו | 23.05.19
83.
ל-58, השאלה שלך עושה אותי עצוב. בחירות זה ממש לא בשביל להכריע בדין פלילי
זה נקרא עקרון הפרדת הרשויות, או איזונים ובלמים, וזה חלק מהותי ביותר מדמוקרטיה, הרבה יותר מבחירות (גם בדיקטטורות הכי גרועות יש בחירות מדי פעם, אבל אין הפרדת רשויות). לציבור יש זכות לבחור את נציגיו, אך לא לשפוט אותם - בשביל זה יש בתי משפט. לבתי המשפט יש זכות לבקר את הכנסת, ולבטל חוקים בעייתיים (בעיקר כאלה שמתנגדים עם חוקים אחרים, או זכויות אדם בסיסיות), אבל לא למנות ראש ממשלה או שרים. לממשלה יש זכות לתקן תקנות, ואפילו להוציא את צה"ל למלחמה, אבל היא לא יכולה להעביר חוקים או תקציב בלי אישור הכנסת. השיטה בנויה ככה שגם אם באחת העמדות עומדים אנשים חסרי מוסר ותאבי כח, אנשים בעמדות האחרות יוכלו לבלום ולאזן אותם. אתה רוצה לוותר על זה, כמו גרמנים רבים בתחילת שנות ה-30 של המאה הקודמת. כמוהם בזמנו, גם אתה לא מבין עד כמה מסוכנת הבורות שלך.
מרכזניק | 23.05.19
58.
לא חבל על הזמן והאנרגיה???
אז יצאו אנשים לרחוב, ואני בתוכם. אולי שביתה, מחאה, ועוד ועוד... למי מהבהמות באמת מזיז? היזמים, אמנים וכל היתר שנשתתף - נהיה עם מצפון נקי ונספר לדורות הבאים: ניסינו למנוע! הלכנו ונאמנו! ואוו! אנו גיבורים! חסמנו צומת! וחברי הממשלה הרקובה עוד עלולים למות! מצחוק!
טדי | 23.05.19
54.
אלק מחאה
בואו ניקרא לילד בשמו.ניסיון הפיכה.ניסיון להחליף שלטון ניבחר בדמוקרטיה (לא sמאלנית) להחליף את העם.לעם חלאתי מוגלתי שונא ישראל מיתאסלם שחותר תחת הדמוקטיה ועושה הכלמגםמאם נגד החוק לפרק את החברה הישראלית לרסיסים שסוף התהליך יהיה חיסולה של המדינה והכל בגלל ש"גנבתם לנו את המדינה" עלובי החיים תנו לנו לחיות בשקט העם אמר את דברו.חכו 4 שנים נוספות ונסו שוב.רק יודעים שזה לא יקרה מיעוט לא ישלוט לעולם במדינת ישראל.אולי בסוריה עזה או בירח.
גקי | 23.05.19
44.
פוחדים שיורחקו מסיר הבשר...
רובצים מסביב לסיר הבשר, הפה מלא ותוך כדי לעיסה מברברים: דמוקרטיה, חוק, שלטון, בג''ץ..... אף אחד לא בירבר כשברק ביצע את המחטף. מי מהם תרם משהו למדינה ולא לכיסו? כולם התחילו כאן מכספי האזרחים ומכרו לארצות אחרות. בקיצור, עופו לנו מהעיניים
דני ברוש | 23.05.19
43.
נעשה ובע'ה נצליח למגר את הרוע והלא טוב במיוחד מקהילת ראשי המדינה
שהם מוווים לשמש דוגמא לעם ולטובת העם ולא לכיסם ואינטרסים אישיים. מנהיג שסרח או חשוד שסרח, חייב לתת את הדין ורק אם יצא זכאי יוכל לשמש דוגמא לעם ולהמשיך בתפקידו. אם הראש (המנהיגים) מסריח אז גם כול הגוף (העם) מסריח.
מ | 23.05.19
39.
התגובות בכל כלי התקשורת מלאות בזומבים של ביבי
אנשים בשכר השוחד של ביבי שמוכנים לכתוב כל דבר כדי ליצור את התחושה שהוא אלוהים המלך, כל מילה שלו קדושה, מסכן שהשמאל החלש רודף אחריו, וצריך כבר להכתיר אותו לקיסר. אבל רוב הציבור יודע את האמת אודות ראש המאפיה שהשתלטה על המדינה. הם רק לא מבינים שעוד רגע יהיה מאוחר מדי לסלק אותו.
עודד | 23.05.19
37.
כולם צבועים - כשישרו איתם קו הפוליטיקאים אז הם לא הביעו דעה
כאשר סוגרים להם את הברז והדלת, פתאום כולם מרימים ראש, ונגד מי שעושה להם את זה. אז לנו אין קשרים, ואנחנו רוצים שישימו סוף לעניין הפעלת קשרים באמצעות תרומות.לכן בעד כל מה שנתניהו יעשה. לא תקנו אותנו עם הכסף שלכם.
גל | 23.05.19
34.
ל ק נ א
ל ק נ א. באזרחי צרפת ! מפגינים כל סופש למרות שהובטח להם ביטול ההעלאות שנגדן הם מוחים. אצלנו כל יום כותרת עלייה במחיר הדלק המים הארנונה המזון. הפחתה בפנסיה הסימלית שמקבלים חברי הקרנות הותיקות. הכל מתקבל באדישות. לא אעסוק בחוק החסינות אעמוד על כל פסיק ונקודה. הבטחות על הקרח. האזרחים א ד י ש י ם
דאגה | 23.05.19
33.
זה לא פוליטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל הליכוד יגיע להפגנה בשבת זה לא פוליטי כלל!!!!!!!!!!!! לא קשור לגנץ או נתנייהו!!!!!!!!!!!!!!! חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכוד מפגין | 23.05.19
21.
דיזינגוף סנטר
אלון פילץ, לסגור את מטה החברה - באמת לא יזיז לאף אחד, הכל ימשיך כשהיה. עמדתך ידועה, ולא יתכן שהמדינה בוערת אבל כל האנשים ימשיכו (לאטה וחולצה חדשה?) כאילו לא קורה כלום. לכן, צריך לסגור. לסגור הכל - כל החנויות, כל הדוכנים. אני לא יודע איך עושים זאת חוקית, יתכן שאי אפשר, אבל לפחות מודעות גדולות על כל החנויות? מודעות ענקיות בעיתון?
ששביתה כללית עכשו | 23.05.19
17.
תגובה למספר 4 - מנחם בגין מתהפך בקברו כאשר רואה מה ביב עושה
חמוצים ? שמעון אוקהויז ודב מורן עשו כבר כמה אקזיטים. הם חמוצים ? הדמוקרטיה זה אבן יסוד של המדינה. מנחם בגין ושמיר מתהפכים בקברם כאשר רואים מה עושה מנהיג הליכוד. לא סתם אמר יצחק שמיר על ביבי " מלאך חבלה" אבל כנראה שלפי תפיסת עולמך יצחק שמיר הוא שמאלן ורק משפחת נתניהו ביבי, שרה ויאיר הם הימין החזק - בדיחה !!!!!
גד | 23.05.19
10.
אילו בית המשפט העליון היה פועל לפי החוק - לא היתה בעיה
אלא שהשופטים הנכבדים לקחו לעצמם זכויות שלא כתובות בחוק (איפה בספר החוקים הישראלי כתוב שלבית הדין הגבוה לצדק יש סמכות לפסול חוקים של הרשות המחוקקת?), ולעיתים הם גם פוסקים בניגוד מוחלט לחוק (כמו מעצר נערות בנות 14 עד תום ההליכים בגלל התחצפות לשוטרת - בניגוד לחוק כבוד האדם וחירותו).
המציאות | 23.05.19
8.
ההפגנה בשבת לא פוליטית, כנסו...
חשוב לזכור: חסינות לדמוקרטיה ולא לביבי. ליכוד כן, פשיזם לא. הליכוד לא צריך את החרפה הזו, בגין אמר "יש שופטים בירושלים" והיה דמוקרט, הליכוד היא תנועה דמוקרטית ולא פשיסטית ואנו לא ניתן להרוס אותה. בפשיזם מעלימים אנשים, הורגים בני אדם, כולאים אנשים, הליכוד היא תנועה שהביאה שלום ולא תהפוך את ישראל לדרום קוראה או למשטר אפל אחר. קומו כולם והתנגדו לכך!!
ליכודניק שיפגין | 23.05.19
3.
אם כל המשק יהיה בחל"ט שבוע, לממשלה יהיו פחות מיסים
אחרת, אין משמעות לשבותה. לממשלה הזו ממילא לא אכפת כלום ובטח לא מהאזרחים. רק שביתת מיסים בצורת לקיחת חופשה ללא תשלום, או עצירת שרותים חיוניים על ידי הועדים החזקים תזיז פה משהו (אולי) הדמוקרטיה והחופש שלנו חשובים מדי מכדי לוותר עליהם ללא מלחמה
גד | 23.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת