אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פסקת ההתגברות: כדי לשמור על נתניהו, בליכוד מוכנים גם לשכתב את העבר

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
עם כיפה בראשו אלקין משקר במצח נחושה
אלקין עם כיפה לראשו ומפלפל עיניו לשמים , משקר במצח נחושה כדרכם של חברי הליכוד שהשקר הוא נר לרגליהם. חוק ההתגברות נוסח 2015 מדבר על חקיקה מחדש של החוק שנפסל ע"י בג"צ. ולא עפ"י הנוסח שנרקח בימים אלו ע"י נתניהו וחבורת האפסים שסביבו.
אחד העם | 27.05.19
11.
פסקת ההתגברות
הרעיון של "פסקת ההתגברות", האפשרות לחוקק חוק שבוטל, נכון... אך משתמשים בו כמסך עשן. חשוב להגיע להסכמות הכוללות את כל מי ששלטון החוק מעניין אותו, וגם מהאופוזיציה. לצורך כך חשוב שהרוב הנדרש יהיה גדול יותר מגודל הקואליציה. מה שמחביאים מאחורה. "פסקת ההתגברות המורחבת" המונע מביה"מ לבטל החלטות של וועדות הכנסת והממשלה.. אם ייתקבל, ייצור מצב בו הממשלה והוועדות יכולים לקבל כל החלטה שהיא, בלי בקרה... זוהי לא דמוקרטיה אלא" עריצות הרוב".... ומטרתה אחת, למנוע משפט של רה"מ... מסך עשן... חייבים לומר את האמת
ינקי | 23.05.19
1.
חבורת מושחתים מנהלת לנו את המדינה
ובראשה ראש ממשלה מושחת (כביכול...) שלא קיבל כמה סיגרים ושמפניה אלא מתנות במאות אלפי ש"ח, ניסה (לכאורה....) לקחת שוחד מבעלי הון וקיבל מהם טובות הנאה בשבילו ועבור בני ביתו בצורה מושחתת שאין כדוגמתה. ולצידו הרב מכלוף דרעי, עבריין מושחת עם תיק נוסף במשטרה וליצמן שעוזר לפדופילים לחמוק ממשפט (לכאורה...). ועל כל אלה מחפה ציבור שהולך כמו עיוור אחרי מנהיג שהוא מרגיש שאין לו תחליף, מצב הזוי שקיים בתורכיה וברוסיה אבל לא בשום דמוקרטיה שפויה.
בועז | 23.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת