אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדוע אסור לסמוך על הכספת של בית המלון?

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
אם אתם רוצים לעשות פרסומת ל Milockie תעשו בלי לבלבל את המוח
הכי בטוח לשמור את הכסף והדרכון בכספת של המלון, כמה אנשים אתם מכירים שפרצו להם את הכספת של המלון? ללחוצים אפשר לעשות כמה בדיקות לפני ששמים את הכסף והדרכון בתוך הכספת, כמו, נועלים את הכספת שאין בה כלום עם הקוד שבחרתם ובודקים שהיא לא נפתחת ברצץ של 0000, 1111 וכו עד 9999. מעבר לזה, זה בטוח ואין שום בעיה.
SZ | 27.05.19
17.
כמה תיירים מתלוננים על גניבה מכספת במלון
מישהו מהגולשים שמע פעם על מקרה כזה? במשרד החוץ מגיעים מקרים כאלה? משטרת ישראל קיבלה יותר מ10 תלונות כאלה? צריך לזכור שהדבר הכי יקר בחול זה דרכון. נציגות ישראלית לא עובדת 24/7. לפעמיםצגם קונסול חולה, בחופש או מסייר בעיר אחרת. ולכן העלות היא כמה ימי לינה ברגע האחרון וטיסה במחיר של הרגע האחרון
Atuk19 | 25.05.19
13.
מפתחות במלון
בכל מלון מסודר- יש מעגלי אבטחת מפתחות. המפתח המאסטר הכללי- שפותח הכל- נמצא אצל שנים- המנהל וסגנו.אצל מנהל האחזקה- יש מאסטר בדרגה נמוכה- שפותח את חדרי האורים, וחדרי השרות-חדר מכונות, מכבסה לכו. לחדרנית יש מאסטר קומתי בלבד,למנהלת המשק- מאסר של כל חדרי האירוח וגם חדרי האיחבון של המוצרים לשימושה, מכבסה לכו', וכן הלאה. נכון שאם יש עובד "חרוץ" במיוחד- הוא יכול להגיע למאסטר הכללי-מקובל- של הבאר בעיקר- כדי ל"סחוב" משקאות,מאסטר של כספות נמצא אצל מנהלי האחזקה והמלון-בקיצור יש סדר בשיטה- למרות שתמיד תמיד יהיה מי שיעקוף את הסדר.ברוב המקרים- בודדים. מתוך נסיוני בעבר כמנהל אחזקה בבית מלון.
יאיר כרמין | 25.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת