אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני לא יכול לתת לך העלאה כרגע" - המשמעות האמיתית של משפטים שבוסים אומרים

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כמנהל - לא ממליץ פה על כלום
יש לי בצוות אנשים שאני לא סובל, בין היתר חיפשו לבצע דברים שהיו מנוגדים לתפיסתי או שניסו לעקוף אותי ויש לי בצוות אנשים שמאוד ממושמעים ומשקיעים בכיוונים אליהם אני מכוון במשימות היום יום...עם מי נראה לכם שאני מסתדר טוב יותר? מי לדעתכם מועמד טוב יותר לבונוסים וקידום מבחינתי? זו דעתי, מאחל לכולם הצלחה
Wq | 12.06.19
19.
בישראל לנהל עסק פרטי הוא כמו לוח מטרה לחיצי כולם
העלויות הורגות האשראי מצומצם בריבית רצח העובדים תמיד מתלוננים הבעלים תמיד מתלוננים הרשויות מוחצות אותך לקיר. בקיצור לך תהיה עובד מדינה,צהל, עיריה. וגם השכר עלוב ולא מפצה על העבודה הקשה השעות הרבות
העובדים המקופקים הם המנהלים | 10.06.19
8.
המשמעות האמיתית : אינך מחזיק מידע מפליל עלי אחרת היתה תשובה והעלאה .
רוב העסקים עוברים על החוק בדרך זו או אחרת - חלקם באופן הנושא אחריות פלילית למנהלים : א. עבירות מס לרבות הלבנת הון . ב. הונאת לקוחות וספקים . ג. עבירות מוסר ביחס לעובדים ד. מעילת מנהלים ה. עבירות מידע פנים ודיווח כוזב לרשות לניירות ערך . ו. עבירות רגולטוריות למשרד הבריאות , איכות הסביבה , משרד המשפטים . ז. עבירת \ הפרת פטנטים \ דיווח שקרי לרשם הפטנטים האמריקאי , זיוף מסמכים . ח . שוחד, שוחד מדומה ( מעילה ) , ט. עבירות בנייה י. תיאום מחירים והפרת דיני הגבלים עסקיים . ככל הנראה תת התרבות העבריינית במרבית העסקים ולא מעט גופים ממשלתיים היא שם המשחק האמיתי .
הפלל נא - שם המשחק האמיתי  | 09.06.19
6.
מנהל טוב מסוגל לתקשר עם עובדיו אבל לא כל מנהל הוא טוב...
למרבית הצער יש אינסוף מנהלים שלא מסוגלים להקשיב לכפופים להם, פוחדים פחד מוות מכל הערה או ביקורת, מנכסים לעצמם כל הצלחה ומאשימים בכל כישלון מישהו אחר, עוסקים בתיווך סלקטיבי של מסרים שמגיעים מלמעלה או מלמטה, ועסוקים בהישרדות אישית.
ב.ק. | 09.06.19
2.
למה מפרשים את דברי הבוס כאילו הוא רמאי?
אם עובד היה חופר כמוש אתם מציעים כאן, היה נשלח הבייתה. וכן יש עובדים שצריכים להגיד תודה השם שם . יש הרבה טעויות בראיונות וקבלת אנשים לעבודה. חוץ מזה תמיד טוב להודות בכל זאת יש לך שכר ומקום עבודה. וכמובן ההיפך.(רק שבהיפך מקבלים שכר)
יאיר 5656 | 09.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת