אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גנץ לנתניהו מול רבבות בת"א: "לא ניתן לך להחריב את בית המשפט"

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

53.
איזו חגיגה ל"דמוקרטיה" בזמן שבתים של אנשיןם נשרפים...
את מי מעניין המאבק להצלת "הדמוקרטיה" אם באותו זמן נשרפים בתים של אנשים על ידי החברים של תומך הטרור שהוזמן לנאום שם...טוב שלא חילקתם גם סוכריות...תנסו לחשוב קצת מה באמת חשוב בדמוקרטיה שצריך לשמור עליו ולא לירות לכל הכוונים כמו טירון שהרגע קיבל נשק ואין לו מושג מה עושים איתו. הפסדתם כל ימני שסלד מביבי והשחיתות שלו אבל עכשיו מבין שזה הרבה יותר טוב ממפלגה שמחבקת תומכי טרור. במו ידיכם סללתם לביבי את הדרך לקדנציה הבאה...
דני | 26.05.19
41.
ביבי= פוטין= דיקטטורה בדמות דמוקרטיה= עם מסכן ועני שמעריץ את השליט שלו מפחד
ביבי= פוטין= דיקטטורה בדמות דמוקרטיה= עם מסכן ועני שמעריץ את השליט שלו מפחד= שליט מושחת שבוזז את הקופות הציבוריות מתעצם כלכלית ואי אפשר להפטר ממנו בגלל שנהיה חזק כל כך, ולא רואה ממטר את הנתינים שלו שחיים בעוני ובסבל וחושבים שהם באמת חיים.
מאור | 26.05.19
38.
אולמרט צמח וגדל במרכז הליכוד, ומשם עבר לקדימה
אולמרט (=כמו חבריו הירשזון ודודי אפל ועומרי שרון ואחרים) צמחו על האידאולוגיה של חרות ושל הליכוד. אולמרט עבר עם רבים מבכירי הליכוד לקדימה (=צחי הנגבי, למשל). בקיצור, אולמרט הוא בשר מבשר הליכוד. עצם מעצמותיה
בליכוד חוגגים? | 26.05.19
36.
כשעודה מדבר על שוויון
הוא מתכוון לשוויון: א. אין זו מדינה של היהודים אלא של ערבים ויהודים [בשלב הראשון..] ב. אין חוק שיבה רק ליהודים - מה ערבים הם לא בני אדם? ג. אין מדינת הלאום היהודי - מה לערבים אין לאום וכאן בישראל? ד. מדוע תקציב לא הולך ברובו למגזר הערבי? - מה הם לא ערבים? וכו' וכו' וכו' השוויון של עודה זה חורבן מדינת ישראל ושמד פיזי ליהודים!
קיבוצניק | 26.05.19
17.
חובשי התרבושים רוצים לגזול את השלטון בכח
איך רביעיית המוסקטרים שלא מסתדרת בינה לבין עצמה בקוקפיט רוצה להוביל את מדינת ישראל על הבעיות המורכבות שלה?איפה אתם ואיפה נתניהו מנהיג משכמו ומעלה בעל נסיון וקשרים בינלאומיים כמו שמעולם לא היו לישראל.תפסיקו להצחיק אותנו .הציבור השפוי.
ליזה | 25.05.19
15.
רק 1/9 מהעם בחר בליכוד, השאר לא! (מושחתיתיהו נהנתניהו לא נבחר ע"י רוב העם)
כחול לבן קיבלו בדיוק את אותם מספרים, לליכוד חברו מפלגות סקטוריאליות שמעונינות רק בכספי הציבור למען עצמם בלבד. כך שהמושחתים ברשות נהנתניהו (ממצולות קראתיך) שרדו את הבחירות אסור לתת למושחתיתיהו להמשיך להרוס את הדמוקרטיה בישראל הוא מפחד מהשימוע פחד מוות!!!
המשקף | 25.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת