אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיאת בית המשפט העליון: "השופטים הוצגו כאויבי העם"

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
נשיאת בית המשפט העליון: "השופטים הוצגו כאויבי העם"
אתם אוכלים את מה שבישלתם , פעלתם כנגד העם ועכשיו אתם מתפלאים ומשקרים ,אנחנו לא מטומטמים , אתם בחרתם להיות אויב לעם ישראל ,אף אחד לא הציג אותכם באור שונה מהמציאות , האמת היום רחוקה ממכם שנות אור ,אילו היה נכתב פרק חדש בתורת ישראל הפתיח היה " אלו הימים בהם אין שופטים בישראל "
בן | 29.05.19
35.
בית המשפט.
השופטת הגברת חיות,טענה שיש מי שאומר שבתי המשפט על כל זרעותיו הם אוייבי העם.ובכן יש דברים בגו.העם איננו מקבל הגנה ממערכת המשפט בישראל .מערכת המשפט על פי רוב מיישרת קוו עם מוסדות המדינה.המשטרה. כל אימת שאזרח קטן עומד מולם,השופטים לא עושים צדק .ומערימים מכשולים בפני מי שמבקש מהם התייחסות.הם לא אוהבים אזרחים שבאים למשפט ללא עו"ד.וגם לא איכפת להם מדוע עו"ד לא בהישג יד.הם משחקים אותה ראש קטן ברוב המקרים במשפטים זוטרים שופטים גם לא קוראים את כתב התביעה ואף לא את כתב ההגנה. כל מה שהם רוצים זה לסיים תיק
א.י. | 28.05.19
34.
אני שמאלני. חילוני. תואר שני. נמצא הרבה בבתי משפט
כחלק מעבודתי. בעיקר, אבל לא רק בבתי הדין לעבודה, ב 15 השנים האחרונות פיתחתי ציניות גמורה לבתי הדין כולל לבית הדין הארצי, וכולל בג"ץ. ראיתי לצערי שופטים שרמתם נמוכה מים המלח, בג"צ מכיל שופטים עצלים שמסתפקים ב"תגובת המשיבה..." ובזה מבחינתם אפשר לדחות עתירות. ולצערי הרב מצאתי עצמי בחריקת שיניים נאלץ להסכים עם אילת שקד יריב לוין ועוד אנשים שבימים סבירים ראיתי ואני עדיין רואה בהם סכנה למדינת ישראל. אבל מערכת המשפט כולה הרויחה ביושר את המיאוס ממנה. עצוב חבל ובעיקר מסוכן לכולנו.
יובל | 28.05.19
33.
עצמאות מהחוק?
האם הדרישה ל"עצמאות המוחלטת" של בית המשפט העליון היא עצמאות מחוקי הכנסת? האם "אי תלות פוליטית" משמעותה שהדעות הפוליטיות של שופטי בית המשפט העליון תשתלט על המרחב הפוליטי בכנסת ובממשלה? האם הדרישה לשפוט "ללא מורא" משמעותה שחרור משלטון החוק? הדרישות נשמעות אולי תמימות אך הן מסוכנות ביותר לדמוקרטיה.
אביעד | 28.05.19
31.
התקרבנות אומללה. לא כל דיקטטור הוא אויב.
אבל איך היא קוראת לכח שהם לקחו ללא כל רשות מהעם, לשלוט בו מעל נבחריו, להיות מעל כל פיקוח ובקרה, לפסוק בדורסנות הולכת וגוברת עד שלבסוף פסקו גם נגד חוק יסוד, והרחיקו ופסקו ללא כל טיעון משפטי, סתם כי התחשק להם? זו ממש ההגדרה של דיקטטורה. אבל למה לקרוא לזה אויבי העם, למה..
גל | 28.05.19
28.
מספיק לקרוא את פסקי הדין שלכם כדי להבין שאתם משתינים בקשת על העם ועל הדמוקרטיה
מספיק לקרוא את פסקי הדין שלכם כדי להבין שאתם משתינים בקשת על העם ועל הדמוקרטיה. הרווחתם ביושר כל גרם של ביקורת, גילוי עריות בבית המשפט והקיצון השופט בדימוס ברק גמרו את אמון העם (בצד) בבית המשפט, בכאב רב וכעס אומר זאת.
משפטן | 27.05.19
24.
לסגור את ארגון הפשע המושחת
תכלית קיומה של המערכת כולה : לשמר עריצות פיאודלית של מיעוט אקדמאי ולכפות על מדינה שלמה אורח חיים שהיא לא רוצה. כדי שהחוק יהיה רלוונטי,ביה"מ העליון צריך להסגר,את כל עובדי הפרקליטות צריך להחליף ואת יתר השופטים להעמיד לבחירה ישירה של העם כל 4 שנים.
אאא | 27.05.19
21.
העם איבד אמון בבגץ ובפרקליטות לא הכל שפיט
חונטה של שמאלנים עם אגנדות שמאל,מטרפדת החלטות ממשלה ,בגץ לא הריבון בחרנו ממשלה למשול , 9 שופטים לא ייקבעו ל 9 מליון אזרחים. בגץ חייב את שר הבטחון להכניס משפחות מחבלים ביום הזיכרון ,ביטלו החסרת מסתננים. חייבו את דר האוצר לעלות מס על טבק וחלב.
בגץ לא סניף של מרצ | 27.05.19
10.
בית משפט?
מה זה שבעים שנות חסיון על חטיפת ילדי תימן? הזמן לא ישכיח מאיתנו את עוולת השופטים ששותקים ומגבים את הפושעים. רות דוד ? רונן פישר? ארבע שנים... שקט... דממה. אנחנו הורסים את הדמוקרטיה? הנשיא ריבלין קרא לזה "דמוכראטה". על השתיקה של השופטים. וזה רק על הקצה. ובכלל - למה שאני , הציבור לא אבחר ישירות את השופטים? למה שהפוליטיקאים יחברו ויחגגו אלה עם אלה. מדי פעם יש חריגות וחריקות אבל, עובדים על הציבור. אין לנו אמון לא בשופטים, לא בפקידי הממסד, ובטח ובוודאי לא בפוליטיקאים. מרמים את הציבור השכם והערב.
יצחק | 27.05.19
9.
ל 1 ("סדר בבג"ץ)....מה זה עוזר שאת ההכרעות של העתירות הבעייתיות ביותר רק שופטים מסוימים
מאוד הם השופטים במשפט הזה???! הם בוחרים את עצמם לשפוט וכל שאר השופטים החדשים שמונו לא מזמן ע"י איילת שקד כלל לא נבחרו לשפוט או להכריע בנושאים האלה!!! אז במקם לעשות סדר בבג"ץ אתה צריך לעשות סדר בראש...
רינה | 27.05.19
4.
סדר בבג"ץ
15 שופטים בבג"ץ, בואו נבדוק מי הם והאם באמת בג"ץ שמאלני: ניל הנדל- בוגר ישיבה פלטבוש יצחק עמית- בוגר בית ספר צייטלין נועם סולברג- בר אילן (שומר מסורת) מני מזוז-בוגר ישיבה תיכונית ענת ברון- מונתה על ידי שקד-דתיה דוד מינץ- בוגר מדרשת נעם יעל וילנר- מינוי של שקד-דתיה אלכס שטיין- מינוי של שקד שרית עבדיאן- בוגרת אולפנת אמי"ת וזה רק הברורים לגמרי אז תפסיקו לבלבל את המוח עם השמאל שהשתלט על העליון. תבינו שההגיון שולט בעליון
אמנון | 27.05.19
1.
שופט = פקיד ממונה
סופסוף הוצגו השופטים כפי שהם באמת: אויבי העם, רודפי הדמוקרטיה שופט = פקיד ממונה. בשביל לקבוע אג'נדה ולהפעיל אותה - העם בוחר בפרלמנט. פקיד ממונה שמישם מדיניות אישית שלו? ועוד מעז לשנות החלטה דמוקרטית שהעם קיבל??? מי זה אם לא דיקטטור רודן צר-אופקים אוייב העם והדמוקרטיה?
עמך | 27.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת