אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שי ניצן: "השקרים הולכים ומתפשטים, אך סוף האמת לנצח"

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
שי- ניצן
יש עוד הרבה נושאים שצריך לטפל בהם, חוץ מביבי, מתי תטפל במשפט חוזר לזדורוב ממה אתה מפחד היום קיבלתי תשובה מהפרקליטות על אדם שמרמה בסיטונאות אנשים, אין עיר בישראל שהוא לא דפק בה אנשים, רימה ולקח כסף בלי לתת תמורה, הוגש לכם על מגש של כסף,ואתם כהרגלכם נתתם תשובה מביישת, מזלזלת, הפכנו לרפובליקת בננות, מס' התיק במחלקת עררים הוא 2031/18/14-1. אם זו היא תשובתכם,אתם בליקוי מאורעות טואטלי,,,,,,,,,, לך הבייתה את לא מבין את תפקידיך, הטיפול של הוא בררני וחקירותייך לשווא,
דלתון | 28.05.19
33.
אדון שי ניצן, סתם עצה קטנה בשבילך
מציעה לך לקחת קורס קצר בפסיכולוגיה אנושית כדי להבין עם מי יש לך עסק כשאתה מדבר על ביבי ואולי גם לקרוא בויקיפדיה או באינטרנט בכלל מה אומר מגלומניה ומה זה מחלת הרדיפה ולאן שני אלה כשהם מרוכזים בבן אדם אחד מסוגלים לעולל בעיקר לסביבתם הצעקות "אש אש" כשאין אפילו עשן והצורך להאשים אנשים אחרים והצורך לבדוק כל דבר בשבע עיניים ועוד "צרכים" חולניים ושונים למיניהם מראים שהאיש חולה מאוד וצריף למצוא דרך גם להעיף אותו מהשלטון לפני שהמדינה תסבול כולה כמדינה
אני | 28.05.19
29.
כנראה שהדג מסריח מהראש
שי ניצן, הסבר מדוע אתה פוחד להעמיד לדין את רות דוד? אתה יודע שאם תנסה, היא תפתח תיבת פנדורה שתכניס חצי הפרקליטות ומספר שופטים לבית הסוהר. מדוע אתה חושב שאינכם צריכים להיות מבוקרים? מדוע אתם מושכים את תיק רונאל פישר כל כך הרבה זמן? הסתיימו ימי "אלוהים לשילטון בחרתנו". מה עם תיק דנינו? איך הוא נסגר חלק, ולעומתו ממ"ז ירושלים הועמד לדין ונאלץ לפשוט מדים בבושת פנים.
יענקלה | 27.05.19
26.
שי ניצן אמר שאין רדיפה עכשיו אני רגוע
אבל תגידו מתי בהסטוריה של המדינה או במדינות דמוקרטיות אחרות פוליטיקאי בכיר עמדו נגדו 3 תיקים שהאשימו אותו על שוחד בדמות סיקור אוהד על מתן הטבות לחברה כדי שבאתר חדשות בבעלותה יזרקו עליו כמה מילים טובות אישום על קבלת מתנות כמו סיגריות ושמפניה אם תראו מדינה שעשו עליהום דומה על אדם אז אני אהיה רגוע
ירון | 27.05.19
16.
פטרו את ליבני, דנינו, אשכנזי, לפיד, גנץ
אשכנזי עשה את המעשה הגרוע ביותר ניסיון להפיל שר בטחון, אשתו ניהלה את צה״ל אלפי שיחות עם האפז. גנץ שיקר את המשטרה והמפכ״ל היה שותף להונאה, ליבני ולפיד כמו גם שמולי וליברמן קיבלו סיקור אוהד מנוני מוזס בתמורה לחוק ישראל היום. אהוד ברק בנותיו ואשתו סחרו בבטחון והקימו חברת יעוץ בטחוני. מצטרף אליהם העבריין אולמרט וכל הצדיקים מבקשים לפטר את ביבי שלא הורשע.
תל אביבי | 27.05.19
14.
האמת פשוטה: יש לנו מערכת משפט חצופה ומסוכנת, שלקחה לעצמה
סמכויות שהפרו את האיזון הנכון בין הרשויות. הסיבה היחידה שהשמאל תומך בזה, היא שכרגע מאזן הכוחות במערכת נוטה לטובתם (מה גם שיש להם נטיה היסטורית להעריץ דיקטטרות). צריך חקיקה והסכמים חדשים שיחזירו את האמון, ובעיקר - ישיתו פיקוח עם סמכויות ענישה חמורות כלפי שופטים שכבר החליטו שמותר להם לפסוק בניגוד לחוקי יסוד, או אפילו ללא כל נימוק משפטי, אלא כי כך מתחשק להם לפי דעתם האישית. זו חוצפה שרק דיקטטור מרשה לעצמו. מ.ש.ל.
גל | 27.05.19
10.
ל8. האמירה הזאת חושפת יותר אותך מאשר את המציאות
רוב העם ממש לא החליט את זה. כי שי ניצן בכלל לא חלק מהבחירות. הוא חלק מהבחירות אצל מי שרואה רק שחור ולבן. בעדנו ונגדנו. כשאתה אומר רוב העם אתה רואה ממשלת ימין מול ממשלת שמאל. מצרף אליך כל מה שכחלון ימינה ודוחה כאויב כל דבר אחר. לכן אתה מרשה לעצמך לומר רוב על מפלגה שזכתה בקושי בחלק הגדול של הקולות. וגם שם לא בטוח כמה אנשים חושבים על שי ניצן את שאתה חושב. אם בכלל. וכמה מצביעי יהדות התורה יודעים מי זה שי ניצן?
פבלוב | 27.05.19
2.
שי ניצן היקר. אני לא מבין, אתה הרי נחשב למשפטן דגול, מועמד אמיתי לעליון, איש
הכי ישר במערכת. האם אתה לא רואה מול עינייך יועץ משפטי שמובל כמו צאן על ידי פטרונו, ולא מעניין אתך לבדוק שמא החלטותיו של היועמש הינם תוצאה של קשר פלילי מובהק בינו לבין פטרונו ? הרי כל מה שקורה היום זה תוצאה של רפיסות של היועמש. ולא, זה לא בגלל בעיות ראיתיות כי אם בשל קשר פלילי בינו לבין נתניהו. הגיע העת לחקור את היועמש, ואין לי ספק שחקירתו תוביל למהפיכה כי ברור שיש לו ידיעה לפחות בהתנהלות נתניהו, וברור שהסיבה היחידה שנבחר הייתה להסתיר את חלקו בפרשת הצוללות והוא מחוייב לפטרונו עד הסוף.
רפי | 27.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת