אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התוכנית החדשה לבניית עשרות אלפי דירות במרכז

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
בילסקי ודבריו
אין כל ספק כי בילסקי הוא האיש הנכון במקום הנכון להשמיד כל ערך לבעלי המקרקעין , לספר להם ולשכניהם העשויים להיפגע פיסית וכלכלית -סיפורי מעשיות שאין ולא יהי הדבר אחריהם(!), הוא זה שיהרוס בפועל כמצוות אדוניו כל שטח ירוק בשרון. אין כל ספק כי בילסקי אינו אומר את כל האמת כשהוא בה ממקום מושבו כמוציא לפועל של מדיניות השמדת כל חלקה ירוקה בישראל , העברת השטחים הירוקים מבעליהם ו\או המחזיקים במקרקעין לידי חבריו ו\או מקורבי השלטון ללא כל תשלום ועוד המדינה תשלם השבחה!!! האומנםן עיניכם טחו מראות ? האומנם אוזניכם טחו משמוע? מדיניות זו של בילסקי בות"ל מוליכה את כל איזור השרון לחורבן הרס והשמדה .כל תושבי השרון התיכון -תושבי גוש חורשים , כפר סבא, רעננה והכפרים הערביים בתודה לאי אמירת האמת לתושבי האזור .בתודה לעזרה שנתן לסימנס ולשלוחתה הישראלי, חברה העומדת להקים תחנת כח מפלצתית כ-700 מ' מהגבול עם קלקיליה , תחנת כח מפלצתית המוסקת גז-מזוט ובעלת עוצמה גדולה מזו של אורות רבין בחדרה !
גמאל  | 29.05.19
38.
הסבר ל-60 מיליון
כל הכסף הזה נועד אך ורק למשכורות למקורבים. במקרה הטוב, אותם מקורבים ימצאו קרקעות וישכנעו את בעלי הקרקעות למכור את הנכס ליזמים. הכסף לא נועד לקניית קרקעות. במקרה הרע, הם פשוט לא יצליחו לעשות כלום, אבל לפחות ירוויחו משכורות כמה שנים על חשבוננו...
מישהו | 28.05.19
37.
או מושחתים?
מנהל התכנון הקפיא 35 אלף דונם קרקע פרטית וזמינה במרכזי ערי המרכז, בין גדרה לחדרה, במסגרת תוכנית מתאר מחוזית תמ"מ 21/3 , הכול תחת הגדרה אמורפית שאינה מוכרת בחוק התכנון והבניה: "אזורי נופש מטרופוליני" עכשיו ישלמו למקורבים 60 מליון ש"ח לצורך איתור המקרקעין שהוקפאו על ידם. מדינה מושחתת!!!
חסרי יכולת | 28.05.19
33.
למה לגמור על השטחים הפתוחים?
פינוי בינוי של מתחמים שלמים בתוך הערים הגדולות... כלכך הרבה בניינים ישנים שיוחרבו ברעידת אדמה או מלחמה למה לא להריס אותם לפני שנוגעים בשטחים הירוקים??? בחיי כזה ניהול כושל בכל משרד במדינה הזאת... הכל דפוק עתודות קרקע של הדורות הבאים ועוד בטח יבנו שם בניינים של 7-9 קומות במקום 40-50 קומות
רני  | 28.05.19
31.
"הכסף ייגבה מיזמים בעת מימוש התוכנית, וכך יחזור לחברה והיא תוכל לקדם תכנון בעוד מתחמים"
"הכסף ייגבה מיזמים בעת מימוש התוכנית, וכך יחזור לחברה והיא תוכל לקדם תכנון בעוד מתחמים" והיזמים יגלגלו את הסכום הזה לקונים, והמדינה תיקח מהם מס רכישה..... והקונים המשקיעים יגלגלו אותם לשוכרים...... השאלה היא: למדינה אין מספיק עובדים בכדי לעשות את העבודה השאת בכסף שכבר לשלמים להם מהכיס שלנו? מה עושים את כל המשרדים של אוצר?
OK | 28.05.19
23.
תמא 38 תכנית מעולה שחיזקה ושדרגה אלפי בניינים ישנים בארץ ללא עלות !!! למדינה ..תכנית WIN WIN !!
תמא 38 תכנית מעולה שחיזקה ושדרגה אלפי בניינים ישנים בארץ ללא עלות !!! למדינה ....תכנית WIN WIN , !!!! הורידה מחירי הדירות !! והגדילה ההיצע של הדירות במרכזי הערים ....שר האוצר , שר השיכון , שר הפנים !!! תמנעו עצירת תכנית תמא 38 שעוזרת מאוד לבטיחותם של מאות אלפי משפחות רובן חלשות יותר בעם ישראל
יהל | 28.05.19
21.
לאוצר אין אינטרס להוריד מחירים סוחטים את המיץ ושותים את הדם של זוגות צעירים
הכל זה מראית עין 50 אלף דירות לא ישנה כלום יש בארץ עתודות קרקע של מאות הרים ריקים מנפש אדם אפשר ליסוע שעה בלי לראות בית סחיטת הזוגות הצעירים מממנת פקידי ממשלה שמנים ומפוטמים שמרווים כפול מבשוק הפרטי יש קבלנים סינים שהתחייבו לבנות דירות ב 100 אלף שח לדירה אבל אף אחד לא באמת רוצה את זה
אלי | 28.05.19
18.
ל-9 בצפון ובעמקים יש הסכמי גג לבניית יותר מ100 אלף דירות
אין בצפון ובעמקים מחסור בקרקעות מאושרות לבנייה וכבר נחתמו בשנים האחרונות הסכמי גג עם ערים בצפון ובעמקים (בחיפה, קריות, עכו, נהריה, עפולה, נצרת עילית ועוד) לבניית יותר מ100 אלף דירות. מה שאין בצפון זה עבודה איכותית ל200 אלף תושבים נוספים בגילי העבודה. כל עוד כל המרכזים של החברות הגדולות במשק נמצאים במרכז אזי העבודה האיכותית או ישירות בהם או בחברות שנותנות להם שירות, תשאר במרכז.
ציניקן | 28.05.19
17.
אנשים לא קולטים שבקרוב יהיו עשרות אלפי ואפילו מאות אלפי יח"ד בבניה במרכז
לכל הבטוחים שבמרכז תמיד יהיה עודף ביקוש על היצע- תתעוררו! תוסיפו ל-50,000 בכתבה את איזור צפון ת"א (הגוש הגדול, שדה דב), פינוי מחנות צה"ל, ח-500 בחולון, מתחם האלף בראשון, שדה תעופה הרצליה, הרבה תכניות פינוי שתקועות בצנרת הרבה שנים שישתחררו בבת אחת. חבל שלוקח כל כך הרבה זמן אבל טוב שזה יקרה בסוף, ועוד יותר טוב שזה יקרה במכה ויתן מכה לכל השוק! קבלנים מגיבים- אין בעיה תמשיכו להשמיץ, ברור שאתם בלחץ..
חיים | 28.05.19
16.
ל3 - יש הסבר פשוט
ב60 מיליון יקנו קרקע לדירה אחת, יבנו אותה, ומהתגמולים יוכלו לקנות קרקע לדירה נוספת, וכך הלאה. בשיטה זו תוך פחות ממיליון שנים יהיו 50 אלף דירות... 60 מיליון זה התקציב, צריך לשלם ממנו משכורות, הוצאות, עורכי דין וכו' - תכלס ישאר כסף לקרקע לדירה אחת (צמודת קרקע), שאותה יתנו במתנה למקורב כזה או אחר, ובא סוף לפרויקט.
יודע דבר (או שניים) | 28.05.19
15.
הפתרון הוא לפזר את מקומות התעסוקה האיכותיים!
במקום לחפש איך לבנות במרכז, צריך ליצור מרכזי תעסוקה איכותיים בכל הארץ. כך ייבלם מעבר אנשים, שכבר חיים בפריפריה, למרכז. ובשלב שני , אנשים מהמרכז יהיו פתוחים לרעיון לצאת מגבולות חדרה-גדרה. אין שום הגיון לרכז הכל במרכז, ואז להוציא הון על כבישים, זמן מבוזבז בפקקים וכדו'.
קקטוס מצוי | 28.05.19
5.
אין יום שבו לא צצה איזו "תוכנית" . עד שלא תהיה
חשיבה גדולה , כוללת ורחבה , אלא כל פעם נקודתית וצרה , שום דבר טוב לא יקרה . בונים שכונות בטון , ללא תחבורה ציבורית , כבישים צרים , מעט מוסדות חינוך וציבור , אף פעם לא תואם את האוכלוסייה , ניתוק מהסביבה והטבע . ככה זה שבעלי הון וממון מתכננים לנו את החיים .
אורלי | 28.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת