אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טראקס הישראלית מגייסת 100 מיליון דולר לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
נו באמת...
הרי ברור שתגובות 17,18,19 זה אותו בן אדם. מפתיע לראות לפי שאר התגובות איך אנשים שלא מכירים את החברה מבפנים הבינו בדיוק מה קורה שם... הטכנולוגיה שהם פיתחו לזיהוי תמונה לא מתקדמת כבר שנים, הניהול בחברה קלוקל וכל יומיים יש שינוי ארגוני. להרוויח הם לא ירוויחו בקרוב, בינתיים שורפים את כספי המשקיעים, שיהיה להם בהצלחה.
עובד לשעבר | 01.06.19
7.
חברת הימורים פיננסים ולא חברת טכנולוגיה
גייסו עד היום ( לפי הטענות שלהם) מעל 200 מ' $ ...ועכשיו רוצים עוד 100 מ' $. זה כבר משחק מונופול של משקיעים - לא כסף שנדרש לפיתוח עיסקי או טכנולוגיה. מי שצריך סכומים כאלה כדי לשחק בשוק ( לקנות לקוחות ??? לקנות טכנולוגיה ) , אין לו שום דבר אמיתי או ייחודי , שמצדיק קיום עצמאי ....עכשיו המשקיעים משחקים עם הכסף בתקווה לנפח ולמצוא בסוף פראייר שיישלם להם
מרק | 28.05.19
2.
בנוסף לתגובה הראשונה
גיוס 100 מליון דולר על פי שווי של 1.1 רק ידפוק את המשקיעים במניה בעתיד.. ולמה זה.? בכדי להראות למשקיעים שהחברה אכן פעלה והרוויחה הם אשכרה צריכים להראות שהצמיחה שלהם מעל 1.1 מליארד.. אם הם היו מקטינים את השווי.. בדוח השנתי יכלו להראות עליה בצמיחה דבר שהיה גורם לעליית המניה. דבר נוסף.. גיוס של 100 מליון על מנת לקנות "חברות אחרות" מראה על ניסיון להגדיל את ערך החברה על ידי קניית חברות אחרות.. אל תשכחו שכל הנפילה של טבע הייתה בגלל שקנו חברה אחרת. כמו כן בנטפליקס יש סרט "להמר על אפס" על חברה שקנתה חברות.
אבינחמד | 28.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת