אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עם הזנב בין הרגליים: “כולנו מפלגה עצמאית" הצהיר כחלון - והתקפל

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
נו על טעות לא חוזרים פעמים
הצבעתי לאפס המאופס הזה בבחירות 2015 .לאחר שבתי אמרה לתת לו צאנס.ב4 השנים שעברו מאז הוא הפך לתאום ביבי כול ההבטחות שיעשה נעלמו וכמו הבוס שלו בעבר למד את השיטה והשקיעה את כול מרצו בפינוק הטייקונים ולנו השאיר את סיפורי פוגי.מחיר למשתכן וכול מיני נסיונות פירוטכניקה שהעלו את מחירי הדיור.אבל להיות אמיץ להפשיר קרקעות מדינה ליבא מאה אלף סינים ולבנות 500.000 יחידות דיור בשנה זה לא למה לא ללכת בכול הכח על מה שעובד במקום לבזבז זמן על מה שלא עובד זה פחלון בזבז 4 שנים על לגרבץ ואז הוא מתפלא שקיבל 4מנדטים.
דונלד דאק | 01.06.19
54.
צריך לחוקק חוק שמי שעושה "מעשה כחלון" יש לשפוט אותו על הונאה ועל גנבת קולות.
אני מעולם לא החזקתי בכחלון, הוא ללא כריזמה , חדל אישים ושקרן אשר הונה את בוחריו, צריך לחוקק חוק שמי שעושה מעשה כחלון יש לשפוט אותו על הונאה ועל גנבת קולות. והעונש עליו 5 שנות מאסר
שמואל פישר | 29.05.19
53.
למה אתם באים אליו בטענות?
אם כחלוןמהיה לוקח את ה4 מנדטים וחובר לליכוד בלי בחירות אתם צודקים. ברגע שהוא מחזיר את המנדט לציבור (בחירות חדשות) אין לכם מה לבוא אליו בטענות. גילוי נאות ב2015 הייתי כחלון והיום ההפך הגמור, הוא עשה הרבה טעויות התעסק בטפל ולא בעיקר והתוצאות בהתאם.
לא הבנתי | 29.05.19
33.
אכן קומבינות בלי סוף . גם אני הייתי רוצה
משילות ללא כל הקומבינות הללו וכן הלאה וכן הלאה...אך החרדים וכן אחוז החסימה הנמוך , עושים נזק אדיר למדינה. מבחינת תפקוד אז זה לא כ"כ משנה מי יהיה שר הביטחון. יש רמטכ"ל יועצים וכו וכו ... ובאנלוגיה , גם משרד החינוך / בריאות וכו...יש לעומת זאת להקפיד ש"תורתם אמונתם" תהיה מוגבלת ושכניסתם למעגל העבודה והפרודוקטיביות תהיה עובדה . אחרת ... זה לא יהיה טוב.
גיל | 29.05.19
13.
חברי הכנסת של הליכוד הפריארים
אני אידיוט,הזהירו אותי ואמרו לי אך לא שעיתי ושמעתי,ואתה משה היקר שקרן גדול. מחכה לשמוע מה יש לברקו חברך להגיד עלייך.מקווה שיביא אותך לראיון ויירק עליך אש כמו הדרקון של חליסי. ואתם חברי הכנסת החדשים של הליכוד הקשיבו טוב:אפילו קול אחד שהלך לכחלון לא יחזור לליכוד ואתם הפריארים של ביבי ,לפחות חמישה מימכם ישארו בבית בסיבוב הבא.
ציון  | 28.05.19
7.
כחלון היה שר אוצר גרוע ! עתה מגלה את פרצופו האמיתי
פוליטיקאי גרוע זב חוטם... ומזדנב. הוא באמת לא שווה הרבה ובטח לליכוד לא יוסיף הרבה איפה ? המלחמות שלו לשכבות החלשות . לדיור . ליוקר המחיה ? בליכוד הוא הוא יילחם ? .... בחלום אולי . הוא ייבלע בליכוד כ "מלחך פינכה" כמו שאר זבי החוטם שם
טריפולטאי שלא גומר את החודש  | 28.05.19
3.
מסתבר שאי אפשר לסמוך על אף אחד
אם מישהו מהפוליטיקאים היה מוכן להקשיב לרוב הציבור, הוא היה מוצא שהיה אפשר כבר להקים קואליציה מאוד רחבה ומאוזנת, בלי אף סחטן ואף מפלגה סקטוריאלית. ממשלת איחוד תציל את מדינת ישראל, וככל שהמו'מ מתמשך, יותר אנשים צריכים להבין את זה, אין צורך בבחירות חדשות, מספיק שיחת טלפון קצרה והכל מסתדר. כמה שחקנים יורדים מהמגרש הפוליטי אחרי הבטחות גדולות, לפחות שיישארו עם קצת כבוד עצמי ועם דאגה למדינה.
שמעון | 28.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת