אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני מחפש אנשים שהולכים מהר במסדרונות"

149 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

147.
מישהו
לדעתי יש כאן כמה שהם עובדי חברה שהיו חייבים לצאת להגנתו ע"מ ששם החברה לא יפגע, אולי אולצו, אולי לא, אבל מה שבטוח שהראיון עם המנכ"ל לא עשה טוב לחברה, אני מאמין שעניין ההליכה במסדרונות התפרשה לא נכון, בין השורות הכוונה היא לאנשים שהם קצר ולעניין, כלומר, מבינים מהר ונותנים מענה מהיר לבעיות העולות מהעבודה השוטפת, זה הכל, הצלחה לכולם
מישהו | 03.06.19
146.
חוסר פרגון
הקדשתי כמה דקות לקרוא את התגובות ואני בהלם מכמות הרוע וחוסר הפרגון!. אז כמה עובדות לגבי ערן: הוא לא הגיע בטעות לחברה, הוא בנה/הקים אותה מ-0. מיום הקמתה ועד לרגע זה, החברה עוקפת את התחזיות הרבעוניות. ערן היה ספורטאי מצטיין, קצין מצטיין, סטודנט מצטיין וביצע מגוון תפקידי ניהול בהצלחה מרובה. במדד שביעות רצון עובדים ממקום עבודתם, מימון ישיר מדורגת במקום גבוה. אני ממליץ לכל המלעיזים להיפגש איתו ותאמינו לי שתעמדו על טעותכם מהר מאד.
החבר | 01.06.19
133.
תמיד אמרתי שלנהל אנשים צריך רישיון
לא מבין למה הוא התכוון אבל זה נשמע גרוע, מי יכול לצאת באמירה כזו? אגב הוא פונה לרוב לדור הצעיר 21-27 שהם 90 % מהחברה שלן והם חבר'ה לא סלחניים. אתה סה"כ דואג לתעבורת שיחות וטרפיק באינטרנט ומלמד את המוקדנים לדחוף הלוואות מלווים שאין באפשרותם לקבל מימון ממקורות אחרים.
דוד | 30.05.19
130.
ערן מנכל מדהים
מהיכרות אישית שלי איתו הוא אדם מדהים בעל יכולות פנומנליות, הרים חברה לדרגים הגבוהים ביותר. מכיר באופן אישי כל עובד ועובדת ויודע להעריך ולתת יחס אישי עד אחרון העובדים. וכמובן שחשוב לו לקבל אנשים ולא רובוטיח כפי שחלק מהמגיבים פה רשמו. מאחל לכל אדם מנהל ישיר או עקיף כמו ערן
עדי שרעבי | 30.05.19
125.
ערן וולף האיש והאגדה
מנכ״ל מספר 1 מקור השראה לכל העובדים בחברה ומחוצה לה האיש תורם מכספו לאנשים חולים כדרך קבע. פיתח שת״פ עם עמותת make a wish. דואג שהארגון יוציא משלחות לפולין מידי שנה כדי שנזכור לעולם את מה שאירע ליהודים במלחמת העולם השניה. מוציא משלחות התנדבות לעמותות קטנות כגדולות כמעט מידי חודש על מנת שנעשה שינוי ולא לשם פרסום אין לי שמץ מאיפה מגיע הרפש והמרמור.. אני רק יכול להגיד שאני שמח על כך שאני עובד במימון ישיר ושאר הממורמרים לא.
כפיר ש | 30.05.19
118.
מנכל ברכה
יש פה מגיבים לא עניינית אני רק יודע שאני מאחל לכל אחד מפה מנכל כזה ... מי שלא עבד איתו לא יכול לדעת אז תפסיקו לבלבל במוח ..ולמגיב של שוק אפור רק לידיעה חצי מהבנקים וכנראה גם הבנק שלך ... לא יותר טובים ..רק שמימון ישיר מתחייבת לכולם באופן שווה ולא לפי איך קוראים לך כמו בחלק מהבנקים
עובד לשעבר | 30.05.19
117.
קורא את הכתבה וחייב לומר
ערן וולף הינו אדם צנוע מאוד שבנה במו ידיו את חברת המימון החוץ בנקאית הגדולה בישראל. כבר לפי הראיון הנ״ל ניתן להבין עד כמה איכותי ואנושי הוא ערן. הוא לא מקבל את העובדים על סמך הרקע המקצועי בלבד (הוא לא מעסיק רובוטים) הוא מעסיק אנשים מנכל שדואג לעובדים שלו דואג לסובבים אותו קשוב לסביבה ולצרכים קודם כל בן אדם תשאלו את העובדים של מימון ישיר האם הם שמחים לעבוד בחברה...ותוכלו לגלות שאחוז גדול נהנה עד מאוד. כן ירבו אנשים כמוך ערן זה יעשה טוב לעולם❤️
מאור ק. | 30.05.19
115.
לפי הדרישות הוא לא היה מקבל את עצמו לראיון.
קלישאתי, מתנשא ומספר על ההוא שהתגאה בזה שהיה חבר בנבחרת שחמט, ואז מציין שבמקרה גם הוא ״במקרה״ היה בעברו שחמטאי....אבל פשוט לא ברמה שלו. 1. גם אתה הפרזת ביכולותיך שלא לצורך 2. אתה גם פוץ מתנשא שחייב להעלות את האגו על חשבון האחר ברגע שיש הזדמנות בטוחה. ״ישר גיליתי שלא מדובר בשחמטאי אמיתי״. עולב העולבים.
bbb | 30.05.19
109.
איזה התלהמות
אף אחד פה לא מבין את כוונתו והיא פשוטה יותר - בניגוד לעובדים בארגונים או במשרדים ממשלתיים שרק באים לעבודה ולא לעבוד הוא מחפש אנשים שהעבודה חשובה להם יותר משיחת חולין במזדרון אז הם רצים אבל ממש לא נראה שהוא מלך או מחפש עבדים. בכל מקרה הלוואה לרכב רק מהבנק. לא מימון ישיר ולא מימון עקיף.
ח | 29.05.19
102.
אני דוקא מעדיף אנשים חושבים, בעלי סבלנות
נהוג לחשוב שבהייטק הכל עף מהר, וכשמסתכלים על התמונה הגדולה - זה נכון: אנחנו מתקדמים מהר מאד, גמישים ומשתנים, ומגיעים להישגים. אבל - וזה אבל גדול - ריצה במסדרונות לא תורמת לכך כלום. להיפך. כדי להתקדם מהר צריך לתכנן לאט וביסודיות. צריך לחשוב, להיות מוכן לנסות, לטעות ולתקן, ולנסות שוב וחוזר חלילה. לא לרוץ במסדרון כדי להיראות עסוק וחשוב. לא אעיר בפירוט על השאלות הנדושות והקלישאות. רק אומר שחיוני בראיון להיות קשוב למועמד, לתת לו להרגיש בנוח לספר את הסיפור שלו, ולהקשיב. (מובן, שזה בנוסף לשאלות הטכניות-מקצועיות וכו'). אגב, כמנהל, זה חיוני עוד יותר אחר-כך, ביחס לעובדים שלך - הקשב להם.
מנהל בחברת הייטק (סינמדיה, לשעבר סיסקו, או NDS) | 29.05.19
101.
אני דוקא מעדיף אנשים חושבים, בעלי סבלנות
נהוג לחשוב שבהייטק הכל עף מהר, וכשמסתכלים על התמונה הגדולה - זה נכון: אנחנו מתקדמים מהר מאד, גמישים ומשתנים, ומגיעים להישגים. אבל - וזה אבל גדול - ריצה במסדרונות לא תורמת לכך כלום. להיפך. כדי להתקדם מהר צריך לתכנן לאט וביסודיות. צריך לחשוב, להיות מוכן לנסות, לטעות ולתקן, ולנסות שוב וחוזר חלילה. לא לרוץ במסדרון כדי להיראות עסוק וחשוב. לא אעיר בפירוט על השאלות הנדושות והקלישאות. רק אומר שחיוני בראיון להיות קשוב למועמד, לתת לו להרגיש בנוח לספר את הסיפור שלו, ולהקשיב. (מובן, שזה בנוסף לשאלות הטכניות-מקצועיות וכו'). אגב, כמנהל, זה חיוני עוד יותר אחר-כך, ביחס לעובדים שלך - הקשב להם.
מנהל בחברת הייטק (סינמדיה, לשעבר סיסקו, או NDS) | 29.05.19
93.
אני הולכת מהר ( מאוד) במסדרונות...
ובדיוק מהסיבות הנכונות: תקתקנות, מולטיטאסקינג מטורף, טמפרמנט גבוה, אמביציה מטורפת להצלחה ואש בכפות הרגליים.. אני עובדת מצטיינת כמעט בכל מקום עבודה שעבדתי בו...אבל לפי הראיון הזה אין סיכוי שהייתי באה לעבוד אצל מנהל כמוך.. אביוז של כל התכונות האלה אני מזהה מקילומטרים ( ואפילו לא צריכה לרוץ אותם בשביל זה). זחיחות ויהירות...נשמע מזעזע.
עובדת מצטיינת | 29.05.19
85.
במסדרון אני בקושי זז. כמו צב. לא בוער לי כלום.
כי אני סופר מקצועי. כי הראש שקוע באלגוריתם הבא. כי אני תמיד לפני לוח הזמנים. כי תמיד סדר היום שלי מתוכנן בדייקנות. הכל דופק כמו שעון שוויצרי ושעון שוויצרי לא ממהא אף פעם וממש בטוח שהוא לא מאחר. אבל יש את דנה, דנה, דנה... כולם מכירים אותה רצה ממקום למקום , לא נחה שנייה. כל שנייה נופלת לה המערכת כי היא מתכנתת מחורבנת. כל שניה מתקשר אליה הבוס בעצבים . כי הלקוחות לו את הראש אוכלים. יש טעויות, הם צועקים ומה אתה יודע ? הם גם צודקים. כי מרוב מהירות לעשות דנה שלנו שכחה מרוב יהירות ... לחשוב ?????
איטי כמו צב | 29.05.19
76.
עובדת לשעבר ואחת שיודעת
עבדתי כ 4 שנים בחברה. אני אומרת לכם מדובר בחברה של שוק עבדים שתמורת נזיד עדשים וטיולים לחול קורעת את העובדים שלה ורק ההנהלה משומנת מכאן ועד הודעה חדשה: אופציות, בונוסים, אשל, טיולים כל דבר שלא תדמיינו אפילו, ולעובדים משאירים זרזיפים ומספרים להם שזו חברה משפחתית.... ברור כי אף אחד לא רואה את המשפחה שלו שם. אין יום ואין לילה העיקר לשמן את הארנק של מר מנכל וחבורת הלקקנים מסביבו. תברחו כל עוד נפשכם בכם
א | 29.05.19
59.
העובד האידיאלי, כמה כללים הגיוניים:
1. עובדים צעירים נשואים עם ילדים קטנים הם הכי טובים כי יש להם אחריות עצומה וזה עושה אותם עובדים חזקים יותר. 2. כמו כן, עובדים שהתמידו בעבר במקום עבודה אחד ולא קפצו ממקום למקום. 3. עובדים עם תואר אוניברסיטאי, שיכולים להעניק מההשכלה העמוקה שלהם לשאר העובדים. 4. 3 חודשי ניסיון בזכוכית מגדלת כדי להכיר מי האדם באמת.
יקר | 29.05.19
56.
ברוך שפטרני ממרוץ העכברים בין הקיוביקים של ההיי-טק
כיום אני עצמאי שהולך בכיף עם כפכפים ומוציא את הילד המתוק מהגן. הבן שלי הוא הילד היחיד בגן שמכיר את אבא שלו. כל שאר האבות מתייסרים ברגשות אשמה כשחוזרים הביתה בחצות. תמשיכו לשכנע את עצמכם שהחיים שלכם תותים. אתם מגדלים דור דפוק שחסכים ילוו אותו כל חייו. את כל מה שתרוויחו בהייטק תצטרכו להוציא על פסיכולוגים עבורכם (רגשי אשמה) ועבור ילדיכם (חסכים, היעדר דמות אב ושאר ירקות). לוגו על התחת של המאזדה זה מה שיעשה אתכם מאושרים? עלובים.
ספידי גונזלס | 29.05.19
44.
ערן, תיכנס אליי לראיון ועדיף מחר
39 אומרת שהאיש אנושי וחם. אבל מה שיוצא מהראיון זה אדם קטנוני ושחצן. עם רגשי נחיתות סמויים. ביטוח ישיר היא בעלת הבית שלו ולמרות זאת פסל מועמד שציין זאת. אנחנו גם יודעים שפסל מועמד כי לדעתו איננו שחמטאי ראוי. להבדיל כמובן מהמראיין. מה אתה מר וולף בסופו של יום? מלווה בריבית שמתבשם בראיונות קצוצים
אביקו ביטוח ישיר | 29.05.19
21.
הירח ובראשית 2
חברה מצליחה או לא, מנהל מוכשר או לא, הייתי מטיס אותך לירח בטיסה הראשונה, אולי אפשרי לרתום אותך לבראשית 2 ואם תנחת, תזרז שם את המכתשים, שימהרו וירוצו במסדרונות... על חוק כבוד האדם וחירותו שמעת ? אתה ב2019 וחי בסרט יה חתיכת א-פ-ס מ-א-ו-פ-ס עם חברה שחרטה (תרתי משמע...) על דיגלה את משנת העבדות המודרנית
זריזי | 29.05.19
20.
אל תשים לב לתגובות
הם של אנשים מתוסכלים שקועים בעבודה שלהם שמתלוננים למה אחרים מקודמים על חשבונם. אני מבין אותך טוב מאוד - אתה מחפש את הטובים, את אלו שחושבים קודם כל לעבוד ואז לקבל העלאה ולא קודם כל לקבל העלאה ובתמורה לעבוד. אני רק מקווה שאתה יודע להעריך ולתמיד אותם בהתאם. תגלה שאתה יכול להוציא מכאלו אנשים הרבה יותר אם תגלה נדיבות כלפיהם.
אורי | 29.05.19
19.
אני לא עובד בחברה אבל לכל אלו שקפצו לאחר קריאת
הכותרת בלבד אני מציע לשוב ולקרוא ולראות שמעבר לקריטריון הלא מוצלח שצויין מדובר במנהל שעל פניו נשמע יחסית צנוע, בעל העדפה ברורה לעובדים שבנו את עצמם ממקום נמוך ולכן נותן הזדמנות לא רק לבעלי רזומה מקצועי עשיר או בעלי קשרים.
גונן | 29.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת