אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קץ עידן נתניהו? 10 הערות לאחר הדרמה הלילית

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
ערכים וביבי
שיראו את האמת. כולם היתקופפו לפי ביבי ודאגו לשריין להם את הכסא והעדיפו את עצמם על העקרונות שלהם ואלה שהבטיחו לקהל לשהם. אחד שנישאר ולא היתקפל לפני ביבי, שמר על ערכים ועל מילה שנתן לציבור שלו הוא לברמן. אז אף אחד שלא יאשים אותן. הבעיה שכולם היתרגלו לערכים ירודים, אי אמינות והפכו אותם לסטנדרט שלנו ,קשה להם לקבל ערכים טובים יותר. תיסתכלו על טראזה מאיי, ציפי ליבני, רבין, תילמדו ותעריכו אותם-ואותם תהפכו לסטנדרט ולא הפוך.אדם שמרשה לעצמו לשגע מדינה שלמה בגלל צרכים אישיים הוא שלילי מיסודו. חבל שמציגים את ליברמן כ"משחק עם כלנו" במקום
מ | 02.06.19
46.
ומה יקרה עם מפלגת העבודה
כמצביא עקבי לעבודה הגיע הזמן לעשות בדק בית .שלום ולא להתראות לאנשים שלא תרמו בעבר ובטח לא בהווה.עמיר פרץ שלי יחימוביץ סתו שפיר.מקומם של אלו במרץ בלבד.הבה נפתח את שורות המפלגה לכוחות חיצונים וביחד נאגור 10 מנדטים ונוכל להצתרף לליכוד עם עקרונות ברורים שלנו..סוף הדרך לכל קבוצת הכבלים למיניהם.
קובי | 02.06.19
42.
למרכז חילוני ליברמן הופך אטרקטיבי. עם שקד - יש בעיה.
יש ציבור גדול מרכז חילוני ודימוקרטי. דמותה של המדינה קודמת לסיפור ימין שמאל פלשתיני שאף אחד לא רואה לו קץ באופק. במצב הזה האויב של האויב שלי הוא חברי. ליברמן היחיד שיכול להכניס את החרדים לפרופורציה ולגמור את תור הזהב שלהם. יחד עם זאת אנו לא רוצים לשלם את מחיר שקד = הרס מערכת המשפט. יש בעיה.
ששון | 01.06.19
33.
אחיי הימנים תפנימו ליכוד זה לא ימין...
הליכוד הוא אוסף אנשים אינטרסנטים כלכלית אין שם יותר אידיאולוגיה, אין בגין, אין שמיר, בכל שנות המערך לא הוחזרו שטחים. המערך רק דיבר ולא עשה. הליכוד עשה התנתקות, דיבר על 2 מדינות, החזיר את סיני, ויעשה יותר עם טראמפ ידחוף לתוכניתו. אין הבדל בין ליכוד לכחול לבן, מלבד רמת האנשים והערכים שהם מביאים איתם ערכי מתינות, אהבת הזולת והשונה, ערבות הדדית ויושרה.
ליכודניק מאוכזב | 30.05.19
25.
למה להצביע שוב לביבי,לא מבין את האנשים?
הוא הוביל את המדינה 10 שנים.יופי,תודה על השירות ארוך השנים וכעת הגיעה השעה לתת את ההזדמנות לאדם אחר. הוא מחזיק אותנו במין מצב בלתי אפשרי,כל יום מדברים על הנושאים האישיים שלו,המדינה משותקת. אין שום יתרון בו בניהול מדיניות פנים,הוא לא מזר סמכויות,הכל אצלו מסואב קיצוני,הוא מסוכסך עם כל העולם ואישתו,רודפים אחריו מכל כיוון..והוא בתמורה מנסה לפלג את העם כי הוא מציל את ישבנו המזדקן. חלאס,יש עוד אנשים במדינה שמסוגלים להוביל את המדינה.
נמרוד | 30.05.19
16.
תגובה ל-10
למה לא להצביע למפלגה גדולה אחרת? ולמה בכלל צריך בחירות??? מה מנע מהליכוד לחזור לנשיא שיתן את המנדט לח"כ אחר (מתוכם!) להרכיב את הממשלה? (אה, כן, העומד בראשה שכולם מריונטות שלו) כל מי שהצביע בעד פיזור - ראוי שישאר בביתו בקדנציה הבאה. לצערי זה לא יקרה, אני מודעת לכך. נותר לי רק לקוות שכמו שבוחרי כחלון הבינו שהוא משרת רק את עצמו - יבינו גם חלק מבוחרי נתניהו (אין באמת מפלגת ליכוד. יש מפלגת שסע. ליכוד=נתניהו)
חייבים כאן דמוקרטיה! משילות אינה שווה ערך לעריצות | 30.05.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת