אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנכס של אלי רייפמן בסביון יימכר ב-17 מיליון שקל

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
האיש והאגדה
שלי הוא האגדה בפני עצמה , ילד שגדל בשכונת מצוקה עבד בשוק מגיל 6 למד את כל תורת הרחוב והגיע רחוק רק בגלל חוכמת הרחוב שלו , שלי הוא הבנקאי הכי חזק בארץ והחבר הכי טוב לכל אנשי העסקים בארץ , כל מי שאומר מילה רעה על שלי שקרן יש מאות אנשי עסקים בארץ ובעולם שחייבים לו את חייהם שהציל להם את העסק ואת הבית ,,שלי היום כמעט ולא נראה ברחובות כמו אז יד ימינו הידוע בכינוי היורש שמסתובב בכל העולם הוא זה האדם מאחרי האגדה שתמיד נמצא בכל מקום ועושה הכל במקומו , שלי סומך עליו בעיניים עצומות והוא יודע את כל הסודות .
הספרדי | 04.06.19
50.
המלך שלי נרקיס
שלי נרקיס הוא המלך הבלתי מעורער של העולם האפור איש עסקים מפולפל חכם עתיר ידע בלי שום השכלה פורמלית כזו או אחרת מעורב בכל עסקה בארץ ובעולם כל מי שיודע הבן אדם בחר יד ימין ממשיך דרכו שבקרוב ישתלט על כל השוק האיש שעובד סביב השעון בלי הפסקה חד כתער ועל פיו יישק דבר , כבר היום הוא נותן בוררויות ומוכר כמחליפו של המלך הבלתי מעורער תזכרו א.א הוא האיש הבא ומסומן חזק כבר היום לוקח חלק ניכר במיוחד לפעילות בחול של המלך , אוהבים אותך .
הספרדי | 03.06.19
38.
הלך העורב אצל הזרזיר. הלך הזרזיר אצל החזיר
אלי רייפמן רמאי, נוכל, ששרד עשרות שנים עד שבית המשפט הצליח בסוף לסגור עליו. מספר האנשים שלקח את כספם בכחש - ולא השיב - עצום. שלי נרקיס - עבריין אלים, מלווה-בריבית, נושך נשך, וסחטן מדופלם, שלא בוחל בשום אלימות כדי לגבות חובות מופקעים מלקוחותיו - מגעילים כל אחד בנפרד, ושניהם ביחד. וכשאני רואה את תצלום פניהם המכוערות על רקע החצי-מבנה המכוער עד זוועה, על אדמת שכונת ״סביון״ שאינה מעבר לפלוץ מסריח, לשכונה שבה סנוביזם ונובורישיות הן מקצוע מכניס, ולא תיוג חברתי --- כשאני רואה את כל זה, בא לי פשוט להקיא. לא מעוקצם, ולא מדבשם. שלא יבואו לי בחלום חלילה.
משה זוכמיר | 03.06.19
26.
סביון זה מקום משעמם
עם אנשים ש80 אחוז מהם מעלימי מס וקומבינטורים על גבול הפליליים,מגדלים ילדים בטלנים שכל היום מאוננים בבריכה,במיקום משעמם וריקני בלי שום נשמה,עם בתים של 20 דונם במדינה קטנה,והמיסים שם נמוכים מהעיר ירושלים..בתים ענקים של גנבים אנשים נורמלים לא גרים בבתים כאלה,רק אנשים עם שגעון גדלות ויותר מדי כסף,17 מליון? לא שווה 9 מליון ואף אחד לא ישלם 17 מליון
שחר | 03.06.19
7.
מחיר זול ...לא חושב
הוילה נותרה כשלד חשוף יותר מעשור שנים ללא כל הגנה על חומרי שלד הבניה , כך שמי שקונה את הוילה ומתכוון לגור בה צריך להשקיע המון המון כסף על מנת לטפל בחולי שלד המבנה . הייתי אומר הבנאדם קנה שטח ,לבניית וילה כך שהמחיר הוא מחיר משקף את עלות האמיתית של המגרש . הוא יצטרך להרוס ולבנות מחדש
אבי  | 03.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת