אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שופט העליון מזוז: "לא נתערב בשכר הטרחה של נאמני מגה, יש גבול"

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

52.
יש שיקול דעת לבית המשפט
בית המשפט אינו חותמת גומי. אם השכר היה נפסק בצמידות לתקנות כלל לא היה צורך בהחלטת בית המשפט. על פי התקנות לבית המשפט שיקול דעת להפחית את השכר, למשל המקרים בהם החישוב על פי התקנות מביא לתוצאה בלתי סבירה. על פי התקנות הכונס הרשמי הוא המשיב לבקשה יחד עם הנושים המהותיים. הכונס הרשמית ובנק הפועלים התנגדו לבקה ושניהם ראויים להערכה. הגונבת הרשמית על האומץ והנחישות וב״כ בנק הפועלים, שמשמש בעצמו בעל תפקיד, על כך שלא שקל שיקולים זרים ואת עניינו האישי התיאורטי. ב״כ החקלאים, שגם מפרק בתיקים אחרים - פחות.
תגובה ל-35 | 04.06.19
38.
השופט מזוז תקרא בבקשה
אביך זצ"ל עליו השלום באם היה חי ,היה קורא לך לחדרו ומנחה אותך לשלם 1 מליון שקלים שכ"ט ו25 מליון שקלים לפזר בין העובדים הזוטרים !, הקופאית ,המחסנאי ,אלה שהמקרר שלהם ריק ! בעיניי השופט מזוז אתה הפושע כאן ולא משרד עורכי הדין ! אתה חונכת אצל אביך מגדולי הרבנים של ג'רבה,גדלת ברחובות נתיבות ואתה חושב לצאת טוב בעיני הציבור שאישרת להם רק 26 מליון ? השופט מזוז אני מכיר חברות עורכי דין שהיו עושות את זה עבור מליון שקלים. 5 חודשי עבודה = 250 אלף בחודש,מה רע בזה? לצערי השחיתות דפקה והתמקמה על סף ראשך! בושה לקהל ג'רבה הצנועים ונותני הצדקה. אני חייב לציין שאני מכיר את כל משפחתך ואתה פשוט בושה. תחא'שם
ישראלי אבל לא מתנהג כמו יהודי | 03.06.19
35.
עבודת הנאמנים והגבלת שכ"ט
לצערינו , קל מאוד להשתלח בתקשורת בעו"ד שעשו עבודה מצויינת. לצערי , הקולות מהתקשורת מגיעים גם לבית המשפט. אין כל סיבה להחליט שרירותית ששכה"ט הינו גבוה אבסולוטית! יש תקנות ובית המשפט אמור להצמד אליהן. רוצים לשנות את התקנות - לכו למחוקק וקבעו תקרה לשכ"ט
משפטן | 03.06.19
11.
צריך לקבוע מגבלות בחוק לשכר הנאמנים והמפרקים. כך גם התעשר עו"ד יוסי שגב, שהיה מקבל מגיסו
(אחי אשתו), נשיא בית המשפט המחוזי לשעבר, אורי גורן, תיקי פירוק עם שכר טרחה של עשרות מיליוני שקלים, באופן קבוע. זה נמשך עשרות שנים הגועל נפש הזה וצריך לשים לזה סוף באמצעות החוק.
גלי | 03.06.19
9.
כל הכבוד לשופטים - חזירות לשמה.
יתרה מכך - יש להעדיף את הנושים על פני הנאמנים. אין דרך בעולם, שבעבודה של 5 חודשים, גם היו עובדים 20 עורכי דין, 12 שעות חיוב ביממה, 22 ימי עבודה מלאים בחודש, אך ורק רק על התיק, ניתן להגיע אפילו ל- 20 מיליון ש"ח בתנאי שוק (מה גם, שבתנאי חיוב כאלה כל משרד היה מוכן לעבוד גם ב- 400 ש"ח לשעת עו"ד). אישית, כדי להרתיע נאמנים גרידיים, הייתי פוסק לחובתם הוצאות אישיות לדוגמא, שאם לא כן, אין שום הרתעה שלא לבזבז את זמנו של בית המשפט בהליכים מיותרים כאלה.
יגאל ק. | 03.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת