אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הביטוח הדיגיטלי של למונייד יהפוך להנפקה של 2 מיליארד דולר

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כל ההיטק הזה בלון נפוח . המון חברות עוד לא הרויחו דולר אחד
חברה שקיימת שנתיים ולא מרויחה מה היא שווה ? רק הנפקות. כסף טוב שהולך אחרי כסף רע. כל מיני פנסיות של אנשים שמממנים כל מיני אנשים עם רעיונות שלא יוצר מהם כלום. ביטוח - תחום ותיק מאוד . מאוד תחרותי. כדי להרויח בו צריך להיות ותיק וחזק מאוד . חברה חדשה בתחום מפסידה כסף. כל חברת ביטוח אחרת הייתה פושטת רגל. למה החברה הזאת לא פשוטת רגל? כי יש לה אפליקציה והיא קוראת לעצמה סטארט אפ. סילחה אבל שנתיים בלי רווח צריך לסגור הבאסטה . 2 מילארד דולר שווי??? מי השתגע כאן? שמים על זה כספי פנסיות של מסכנים? צריך ךצךןת מהביצים את מי ששם כספי פנסיות על זה .
רוברט | 08.06.19
8.
20% רווח גולמי לא יספיק
לפי מה שאני מבין, בעצם יש כאן חברה שמתחייבת ל 20% רווח גולמי, וכל היתרה לתשלום תביעות ותרומות. 20% רווח גולמי לא מספיק, גם לא בהייטק, גם אם יש פחות עובדים הרי שאלה העובדים היקרים ביותר בפיתוח, הציוד היקר ביותר טכנולוגית ועדיין יש צורך בפרסום, ניהול, ניהול חשבונות, עמלות סליקה וכו׳. כלומר הרווח הנקי לאחר הוצאות תפעול יהיה באחוזים בודדים מההכנסות אם בכלל, מה שאומר שההכנסות צריכות תהיות במיליארדים כדי שתהיה כדאיות כלכלית.
חיים | 04.06.19
7.
מנטליות של ישראלים בעולם הביטוח
"חברות ביטוח מסורתיות גובות פרמיה מלקוחותיהן ומפצות אותן במקרה של תביעת נזק" החבר'ה מלמונייד חושבים שבארצות הברית קיימת את המנטליות שקוראת בישראל. כלומר סילוק תביעות ביטוח באופן אוטומטי וזאת מתוך נקודת הנחה כי השופטים בישראל מושחתים ובמקסימום השופט יפסוק פסק דין שיכלול רק את מה שמוגדר בפוליסה. כלומר שיטת מצליח נטו ישראלית. בארצות הברית חברת ביטוח שתסלק תביעת ביטוח בשיטת מצליח ותגיע לבית משפט בהרכב מלא של חבר מושבעים תהיה צריכה לשלם לא רק מה שהיה מגיע למבוטח בפוליסה אלה גם תשלומי פיצויים על ניסיון ליישם שיטת מצליח.
שלומי דוידי NJ | 04.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת